Skocz do zawartości

Polecane posty

Piszę dla GTAM, ale ostatnio na ten temat mało się mówi, a pisać lubię więc również coś skrobnę. Na Glocka możecie liczyć ;>

Pisanie newsów w porównaniu z reckami to buła z masłem, ale ważne, że to nie będzie dla Ciebie pierwszyzna ;) 

Ja sam pisałem o NFS i innych grach, głównie newsy i zapowiedzi właśnie. No i blog :) 

Btw.

• Staramy się nie prezentować w opisach własnych wrażeń czy doświadczeń

Jak dla mnie właśnie opisy własnych wrażeń i doświadczeń dopiero pokazują, że gra jest warta (lub nie) zagrania. 

Potwierdzają jakby post wyżej, stwierdzę, że opinia obiektywna nie istnieje, więc ciężko byłoby coś napisać i nie zaprezentować wrażeń.

Same plusy i minusy nie muszą być dla każdego takie same. Przykład z pracy Brodatego, rozmiar mapy, dla jednych 10-krotnie większa mapa niż w SimCity jest na plus, inni zaś będą mówili, że jest za duża.

Ja to nie muszę nic zaklepywać. Gram w takie gry, których nie ma nikt. 

Ale na wszelki wypadek zapowiem się, że napiszę o:

Kerbal Space Program 

Farming Simulator 2013

BeamNG

Goat Simulator (czekam na premierę z niecierpliwością)

Ps. Brodaty

nie umieszczamy swoich recenzji/lecplejów jako głównych materiałów filmowych

Czyli może być jako dodatek? 

Nie tylko w Twoim mniemaniu recenzja zawiera ocenę, w definicji słowa recenzja jest o tym wyraźna wzmianka. Pomijanie oceny sprawi, że nie będzie można nazwać tego tworu recenzją,także pomysł z nie ocenianiem troche poroniony.

Nie ma recenzji bez opinii, konkluzji, wniosków, podsumowania (niewłaściwe skreśl), także nie wiem o czym mowa :)

Ale kto tu czuje się na siłach, żeby pisać naprawdę porządne recenzje, za które forum nie będzie się wstydziło? Mówię o tekstach grubo ponad 1000 słów.

W tym przypadku to ma być tylko opis, przedstawienie i podsumowanie plusów i minusów gry, tak, żeby pokazać graczowi z czym ma do czynienia. Oczywiście, każdy ma prawo dokonać recenzji gry w takim opisie, ale nie tak, żeby całe forum od razu się sprzeczało czy ma rację czy takowej nie ma. Recenzja więc musi być przemyślana, a jeśli ktoś nie umie tworzyć takiej recenzji niech spełni tylko te warunki, które podałem w pierwszym zdaniu i będzie bardzo dobrze i wystarczająco. 

Takie coś może się przyjąć i jest to świetny pomysł ;) Lepiej szukać byłoby na forum kilku zdaniowej recenzji niż recenzji która zajmuje kilka stron ;)

Ale co stoi na przeszkodzie, żeby pod daną grą zamieścić krótszy opis, a w spoilerze czy jakimś odnośniku recenzję? Jeden woli przeczytać streszczenie, inny cały tekst :)

A może by tak dodać jeszcze kwestię działania gry na naszych sprzętach? Chodzi o dodanie screena z liczbą klatek na sekundę i podaniem włączonych detali. Skończyłyby się codzienne pytania w stylu "Czy mi pójdzie?".

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik