Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
IkarosPL

[Grupa Ikaros"] Zadanie Trzecie Wyniki!

Polecane posty

Co tu dużo mówić:

Śliwa

To nie jest złe, myślę że to poprostu nie klei się z moją wizją którą zaraz przedstawie. Zadanie jest wykonane poprawnie, gdybyś zrozumiał co miałem na myśli było by zdecydowanie lepiej. W przejściach nie mam zastrzeżeń, co do muzyki nie pasuje ona kompletnie do openingu anime, ale cóż nie skumałeś i tyle;) Fajnie sklejony film, tak to mogę nazwać ale pod treść zadania jest 2 na 10.

O co mi chodziło?

Chodziło mi aby był to typowy japoński opening anime. Muzyka mogła być z dowolnego anime tylko nie tego które wybraliście, trzymało by to klimat całego zadania Jeżeli oglądaliście filmy przecież widać że są one bardzo dynamiczne, trzeba było to wykorzystać. Chodziło mi też o napis z początku wybranego openingu (Np. http://scr.hu/1oxp/9m3g8) na początku filmu, wiecie żeby miało to chociaż przejawy japońskiego anime ;)

No ale dobra, mniej przyjemne rzeczy.

Reinholt

Szkoda bo byłeś już z nami drugą edycje. Ban tak jak zapowiedziałem, jako że go nie pamiętam zajrzyj do treści zadania. No i Himiodzio go jeszcze podbił.

Śliwa zostałeś mi sam, a więc mam nadzieje że dasz z siebie wszystko bo to ty będziesz reprezentować nas w wielkim finale. Jako że nie mogę przegrać z Himim drugi raz ( :D ) to za jakieś 3 dni dam ci kolejne zadanie. Ale jako że jesteś sam to będzie to coś lekkiego i przyjemnego, potem zwiększymy skalę trudności ;)

To tyle see you soon ;)

Panowie, dajcie spokój, przecież to jest bubel roku, tłumaczyłem Wam to wiele razy na SB i na forum, przyznaję się bez bicia, że nie włożyłem w to zbyt wiele siebie, ale jak napisał Ikaros, wynikało to z tego, że nie ogarnąłem tematu ;)

Ikaros, nie martw się, to że zostałem sam i mam zaklepany finał nie znaczy, że nie będę się starał - wręcz przeciwnie. Tylko proszę, daj jakiś hormalny temat, a nie to japońskie hentai, a na pewno się wykażę. Dokopiemy Himiemu, spokojnie :P

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować