Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
AstronautaBob

Komputer do gier 2400 zł

Polecane posty

Witajcie, szukam komputera do gier i bardzo chciałbym zaczerpnąć waszej opinii

1. 2400zł ponieważ będę jeszcze musiał system dokupić

2. Głównie do gier i przegladaniu internetu, ale też do pracy z podstawowymi programami(word,exel) i oglądania filmów

3. Full hd

4. W najbliższym czasie raczej nie

5. Z poprzedniego komputera niestety nic nie posiadam

6. Ze specjalnych wymagań to chciałbym kartę graficzna od GeForce (myślałem o gtx660 od asusa), intela i5, 8 gb ramu, i obudowe zelman z9 plus. W przyszłości chciałbym mieć mozliwość dołożenia kolejne kości ramu i karte ssd

Z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam :-)

Ta, kubox racje ma:

Tutaj taki zestawik ode mnie:

http://www.morele.net/inventory/info/QNFo84/

Jeżeli potem będziesz mógł dokupić procka i będziesz chciał go kręcić to weź tą płytę do tego zestawu:

http://www.morele.net/plyta-glowna-asrock-z87-pro3-s1150-z87-4ddr3-usb3-raid-8ch-atx-box-z87-pro3-581434/.

Krótko 

Procek super wydajny nie jest, ale z każdą gierka sobie na ten czas poradzi, z tą kartą graficzną.

W tym zestawie większy dysk - 1TB :)

Więcej RAM'u - 8GB

Ciężko na FullHD na Ultra będzie ale na niższych ustawieniach pograsz w FHD.

Dziękuję bardzo za wszystkie odpowiedzi :-)

Myślę, że jestem w stanie dodac 250-300 zł, aby mieć tą i5 i 8gb ramy i 1tb dysku.

WIĘC FINALNY BUDŻET TO 2700 (BEZ MONIITORA I SYSTEMU, SAMA BUDA)

Jak wybierać R9 270X to brać z większą ilością pamięci, a przyszłości ulepszyć chłodzenie:

http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-radeon-r9-270x-4gb-ddr5-256bit-2dvi-hdmi-dp-box-r9-270x-gaming-4g-624386/

Bo lepiej mieć więcej RAM niż mniej, a cena podobna jak za 2 GB.

270X jest nieoplacalne. Lepiej wziasc 270 i zrobic OC. Bedzie taka sama wydajnosc, zas wersja 4 GB to calkowity strzal w kolano. Po co komu tyle? Jedynie gdyby autor gral na paru monitorach mialiby to sens, a nie sadze,aby to robil.

270X jest nieoplacalne. Lepiej wziasc 270 i zrobic OC. Bedzie taka sama wydajnosc, zas wersja 4 GB to calkowity strzal w kolano. Po co komu tyle? Jedynie gdyby autor gral na paru monitorach mialiby to sens, a nie sadze,aby to robil.

Ale z 270x też może zrobić OC...

Tylko bardzo chciałbym mieć kartę od GeForce...

W tym zakresie cenowym masz do wyboru GTX660 lub R9-270X. Wydaje mi się że R9-270X będzie posiadał wsparcie softu, a przy słabszych kartach graficznych soft ma dużo do powiedzenia. 

To mu przedstawcie argumenty a nie sie klocicie miedzy soba

Nikt się tutaj nie kłóci, mam po prostu inne zdanie na temat 270x.

Drogi autorze, wytłumacz mi dlaczego koniecznie chcesz nvidie? To nie jest tak, że AMD jest gorsze od Nvidii.

Kilku znajomych posiada karty od Nvidii i bardzo je polecają. Przeczytałem porównania tych dwóch kart na  benchmark.pl i faktycznie "radeon r9 270"  jest troszkę lepsza, ale to tylko różnica 1,2 klatek (ale stosunek cena:jakość wychodzi identycznie), ale patrzyłem tylko na ilość klatek, więc może źle ją oceniłem.

I czytałem, że do tej karty AMD dodaje bf4 i mam takie pytanie czy kupując w Morele.net dostanę tę gre?

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik