Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
BallisteR

Asus GTX 770 czy inna karta graf ?!?

Polecane posty

Witam. Składam komputer do gier i także do stremowania. Procesor który znajdzie się w tym zestawie to "i5 3570k". SilentiumPC Gladius x80 Pure Black. I teraz mam dylemat czy Radeon czy ATI? Która będzie lepsza dla gier i stramów? Maksymalna cena karty to 1300zł

Gainward. Chłodzenie Phantom jest najcichsze jak dla mnie ze wszystkich. Sam posiadam tylko, że 760'tke. Zotac także wart uwagi, ale niestety nie powiem Ci o nim nic, bo dawno nie miałem żadnego modelu od nich. Weź pod uwagę także EVGA.

A na której karcie wyciągnę najwięcej fpsów nie grzejąc jej w BF 4?

Dokładnie tego Ci nikt nie powie. Tutaj różnicy w zegarach nie ma dużej. OC możliwe na każdej z wymienionych. Ultra uciągnie spokojnie.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez świeżak007
      Poszukuję grafika który wykona na zamówienie overlay pod streamy w programie obs
      kontakt pw/ lub w temacie ewentualnie discord (nick na pw)
    • Przez xMatwiej
      Cześć!

Jestem Mateusz, w internecie znany bardziej jako Mattovsky, zajmuję się grafiką już od paru lat i od czasu do czasu coś sobie tam kminię w photoshopie
      Efekty zabawy możecie zobaczyć poniżej
      Głównie są to covery pod kawałki na YT, okładki na płyty, bannery
      Wykonuję również wizytówki, bannery reklamowe, broszury, ulotki.

Wszelki kontakt/współpraca itp pod tym adresem: http://www.facebook.com/mattovskyy 

i wiele wiele więcej możecie znaleźć na moim FANPAGE
    • Przez Himiodzio
      Witam

Tak więc ponownie zakładam temat gdzie będę poszukiwał grafików do pewnego tajemniczego projektu.
      Oczywiście niestety nie mogę w tym temacie za dużo zdradzić (wszystko zostanie podane na specjalnej grupie, dla chętnych).

Mogę zdradzić jedynie, że tematyką pracy będzie logo.
      Może ktoś będzie zainteresowany .

Jedynie co w tej chwili mogę zapewnić, to jest to, że autor "wybranego" loga będzie zawsze wypisywany w pewnych miejscach (o tym już na grupie).

Jeśli ktoś będzie chętny podjąć się zabawy i zarazem spróbować swoich sił, to zapraszam do zgłoszenia się tu w poście lub na PW (bardziej pasuje mi PW).

Himi

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik