Skocz do zawartości

Polecane posty

Witajcie!

W ramach abonamentu mogę już wymienić sobie telefon i zastanawiam się nad xperią L i desire 500.

Chciałbym się dowiedzieć który jest wydajniejszy oraz który robi lepsze zdjęcia.

Dziękuje z góry za pomoc.

Napisz jeszcze, czy masz zamiar grac w gry. Xperia w grach wypada lepiej, poniewaz ma mocniejsze gpu, natomiast ma slabszy procesor 2 rdzenie a HTC 4. Aparaty oba maja podobne, trudno jest stwierdzic ktory wypada lepiej. Podsumowujac: jezeli nie grasz w gry to bierz HTC, lecz jezeli lubisz pograc to nie ma porownania na korzysc Xperii, wiecej pamieci oraz lepsze gpu kladzie rywala na lopatki.

Pare porownan:

http://versus.com/pl/sony-xperia-l-c2105-vs-htc-desire-500

http://comperio.co/pl/telefony/htc-desire-500-vs-sony-xperia-l.html

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Ignacy36
      Witam
      Niedawno kupiłem telefon : Sony Xperia Z. I dzisiaj po paru dniach użytkowania zauważyłem, że tył obudowy jest popękany w miejscu gdzie telefon się mocno grzeje, warto jeszcze dodać, że ani razu telefon mi nie spadł na ziemię, ani w nic nie uderzył. 
      Poczytałem trochę o tym i generalnie dużo ludzi spotyka się z takim problemem w modelach z.
      I teraz pytanie co robić ? Oddać na gwarancję? 

Z góry dzięki za pomoc
    • Przez IkarosPL
      Cześć,

Widzimy się po długiej przerwie. Długiej. Tak bardzoooooo długiej. Razem z Himiodziem pracowaliśmy na to żeby ta edycja wypadła lepiej, szybciej sprawniej i mam nadzieje że uda się tutaj stworzyć społeczność która kunsztem swoich prac rozwali polski YouTube

Pierwsze zadanie jest kierowane do:
      Divioner MassQet  Manttti   pater2604 RafV   Jest to selekcja próbna, losowanie do grup odbędzie się dopiero po pierwszym zadaniu, chcemy ocenić wasze umiejętności, powyłapywać błędy a jednocześnie sprawić żeby rywalizacje sprowadzić na poziom dobrej zabawy, bo o to tutaj przecież chodzi ( Też bym chciał Rocket League )   Bez zbędnego gadania macie za zadanie: IEM (Tak, pomysł Himiodzia ), wszyscy chcielibyśmy żeby finał e-sportowej rywalizacji znów zawitał do Katowic, mieć ciarki na plecach razem z 20 tysięczną publicznością w spodku. Waszym zadaniem jest zrobić aftermovie IEM 2015 Katowice dzięki któremu będziemy mogli znowu poczuć to co czuliśmy w marcu, dodatkowo sam koniec filmu, ma nas zachęcić do odwiedzenia spodka w 2016 roku na IEMie . Aleeee żeby nie było za łatwo nie możecie używać oficjalnych aftermovie ESL 2015 roku (oczywiście jak znajdziecie filmy które zostały w nim użyte, to nie będzie problemu, jeśli ich użyjecie - jedynie chodzi tu o brak kopiowania gotowych scen z aftermovie ESL). Muzyka: dowolna. Materiał? Cały YouTube, możecie używać czego chcecie (oprócz w/w + tylko filmy z IEM2015). Jedyne ograniczenie to min 1,5 minuty do 3 min filmu. Ma to być dynamiczne i przesiąknięte akcją na scenie jak i na trybunach. Gotowi? Czas start! Termin oddania pracy to 17.10.2015r. (godz. 16) Inne: regulamin!!!
      Prace wysyłamy na moje PW.   Nie liczę na profesjonalne filmy bo nie jesteście zawodowcami (chyba że o czymś nie wiem ), macie pokazać w tym wszystko co potraficie bo któryś z was może odpaść jeśli intro będzie poniżej oczekiwań. Po prostu bawcie się dobrze, i sprawcie żeby widzowie doświadczyli czegoś co będzie im trudno wyrzucić z pamięci.   Powodzenia
    • Przez Saku332
      Witam, poszukuje osoby chetnej do zlozenia PC na stronie morele.net. Komputer pod gry(Wiedzmin/batman/counterstrikego) upload(stream),rendering(yt). Nie bede podkrecal procesora.Najlepiej jakby PC skladal sie z Intel(procesor) i GTX(grafika) poniewaz na temat innych nie mam pojecia.
      Budzet jakim dysponuje 4000 PLN
      Gry(Wiedzmin 3,Batman,counterstrikego),upload(stream),rendering(youtube)
      Monitor zamierzam dopiero kupic a prawdopodobnie bedzie to 1920x1080
      Nie zamierzam podkrecac przedzespolow
      Windows 7
      Dysk 1000GB, Najlepiej(nie musi) GTX(grafika), Intel(procesor)
      Mam nadzieje ze napisalem zrozumiale.
      Czekam na odpowiedzi.

• Przez NCIS128
      Hej wszystkim. Po dość długim czasie chciałem odświeżyć swoją playliste na telefonie. Pobrałem sobie muzykę tak jak zawsze i wrzuciłem na kartę SD jak zawsze czyniłem. Po odpaleniu odtwarzacza walkman w telefonie Sony Xperia M nie wykrywa tego co wrzuciłem. Czy może ktoś wie w czym tkwi problem.
    • Przez IkarosPL
      Co tu dużo mówić:

Śliwa

To nie jest złe, myślę że to poprostu nie klei się z moją wizją którą zaraz przedstawie. Zadanie jest wykonane poprawnie, gdybyś zrozumiał co miałem na myśli było by zdecydowanie lepiej. W przejściach nie mam zastrzeżeń, co do muzyki nie pasuje ona kompletnie do openingu anime, ale cóż nie skumałeś i tyle;) Fajnie sklejony film, tak to mogę nazwać ale pod treść zadania jest 2 na 10.

O co mi chodziło?

Chodziło mi aby był to typowy japoński opening anime. Muzyka mogła być z dowolnego anime tylko nie tego które wybraliście, trzymało by to klimat całego zadania Jeżeli oglądaliście filmy przecież widać że są one bardzo dynamiczne, trzeba było to wykorzystać. Chodziło mi też o napis z początku wybranego openingu (Np. http://scr.hu/1oxp/9m3g8) na początku filmu, wiecie żeby miało to chociaż przejawy japońskiego anime

No ale dobra, mniej przyjemne rzeczy.

Reinholt

Szkoda bo byłeś już z nami drugą edycje. Ban tak jak zapowiedziałem, jako że go nie pamiętam zajrzyj do treści zadania. No i Himiodzio go jeszcze podbił.

Śliwa zostałeś mi sam, a więc mam nadzieje że dasz z siebie wszystko bo to ty będziesz reprezentować nas w wielkim finale. Jako że nie mogę przegrać z Himim drugi raz ( ) to za jakieś 3 dni dam ci kolejne zadanie. Ale jako że jesteś sam to będzie to coś lekkiego i przyjemnego, potem zwiększymy skalę trudności

To tyle see you soon

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik