Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
IkarosPL

[Grupa Ikaros] Zadanie Trzecie!

Polecane posty

Witam.

W mojej grupie nie wiele was zostało a mianowicie:

Grupa Ikaros:

• Śliwa
  • Reinholt

Co nie znaczy że macie się obijać. Czeka was wielki test. Test samego siebie który mam nadzieje nie zwali was z nóg. To że nikt nie nie odpada nie zwalnia was z obowiązku zrobienia świetnego intra bowiem to ono będzie decydowało w 33,3% o tym kto będzie reprezentował naszą grupę w wielkim finale! Muszę was jakoś zmotywować abyście trzymali formę przed finałem. Ale do rzeczy.

Oglądacie Anime? Mi się czasami zdarza a za zadanie macie zrobić opening (jak nie wiecie co to jest to google) do anime (jakiegokolwiek) o tematyce zombie wyłącznie z wycinków gier bądź ich trailerów . W openingu mogą się sporadycznie (Max 15 sek. w całym filmie) główne postacie z anime które sobię wybierzecie. Muzyka dowolna, zadanie nie jest łatwe ale musicie trzymać fomę ;)

Pozostałe wymagania:

• Czas filmu: Min. 65 sek. Max 180 sek.
  • Muzyka: Dowolna z wyjątkiem tego że nie możecie używać tej z openingu wybranego anime.
  • Tematyka: Zombie!!!!!!
  • Czas oddania: 1 marca 2014r. godz. 18 (intra wysyłamy na moje PW).
  • Inne: Regulamin!!

Openingi w anime zawsze są dynamiczne i mają świetne przejścia (jak to filmy) więc u was nie może być inaczej, z resztą jak obejrzycie parę filmów to sami będziecie wiedzieć o tym najlepiej. Macie mi pokazać kto jest lepszy abym był pewien do starcia z wybrańcem Himiego posłałem tego który go pogromi! :P

A i ogłaszam zakaz nie oddania pracy! Jeżeli ktoś mi coś takiego znowu odwali ban na 14124512512351 edycji!!!!! :D

Miłej roboty ;)

Wszystkie zasady itp... znajdziecie w regulaminie (każdy uczestnik powinien znać go na pamięć!).

• Muzyka: Dowolna z wyjątkiem tego że nie możecie używać tej z openingu wybranego anime.

Uff, dobrze, że nie jestem w tej grupie. Myślałem, że zadanie z IEM było trudne, ale w porównaniu do tego to tamte było przyjemne :).

Dzięki :P Polonistka mnie zabije :D ~Ikaros

O żeszjacię pierniczę...toś mi niezłego koła zabił teraz tym zadaniem. Jestem wręcz zdruzgotany. Poza tym wg mnie to się nie będzie trzymać kupy - z jednej strony Dead Island itd, a między tym jakieś Naruto? No, ale cóż, coś się wymyśli :D

Ikaros, ja czegoś tutaj nie ogarniam. Albo jestem głupi, albo jest za późno na takie sprawy, albo zły wpływ na mnie ma cukier z pączków, sam już nie wiem. 

Piszesz, że mamy zrobić opening do jakiegokolwiek anime - już ogarnąłem, że jest to coś takiego - https://www.youtube.com/watch?v=mvXYBc_Htyg Ale im dalej, tym gorzej. O tematyce zombie piszesz - czyli trailery z gier pokroju Dead Island czy L4D2 będą przeważać. Jeżeli ma to być filmik stricte związany z anime, to jakim prawem (a właściwie dlaczego?) tylko przez 15 sekund mogą się tutaj pojawiać postacie z wybranego anime? Przecież to nie ma ni ładu, ni składu. Ma to być opening do anime, a anime będzie tu może 1/10 w porywach, coś nie halo, no nie? 

Już sam nie wiem co mam zrobić. Oglądam te openingi za...głupie, łeb mi pęka od tego czegoś, a i tak nie wiem o co Ci chodzi w tym zadaniu. 

Ma być dużo zombie, to ogarniam - ale co to felerne anime, a dopiero jakiś opening ma do tego? Moja mała głowa nie pojmować tego. Jak mam zrobić 'wejście' do czegoś nie zawierając tam tego 'contentu'? Jak dla mnie całkowity nonsens. Liczę na szybką odpowiedź i rozjaśnienie mi co ja mam właściwie stworzyć, bo póki co mam problemy ze zrozumieniem treści samego zadania, a nie nim samym.

Pozdrawiam. 

PS. Tak, wiem, że znowu wymyślam i narzekam, ale nie mogę przechodzić obojętnie obok zadania, które jest tak ważne i znaczące. Wiem również, że późno na takie zwierzenia, ale lepiej późno niż wcale, czekam na odzew.

Daj spokój, jestem w kropce, bo nie wiem jakie trailery ściągać, a jakie nie, nad czym myśleć a nad czym nie, czego szukać, czego nie. Przecież to nie ma żadnego sensu, przynajmniej teraz, kiedy to polecenie jest napisane tak, że nic nie ogarniam. Lepiej na finał przygotowało by nas coś twórczego, intro, które ktoś mógłby kiedyś wykorzystać - a nie filmik, który będzie robiony z przymusu i poniekąd bez namysłu (przynajmniej u mnie), a do tego nikt nie będzie wiedział o co w nim tak naprawdę chodzi. 

Już zadanie z Fable mi nie pasowało, ale ok, rozumiałem o co w nim chodzi, a tutaj - ni... chciałoby się rzec. :D

Jest dużo anime traktujących o zombie (np takie Highschool od the Dead, żeby daleko nie szukać). Znajdź jakieś gry, w których postaci są podobne do tych z anime, wpleć je w opening, et voila. Wystarczyło się kogoś, kto się zna na anime zapytać, to byś zrozumiał, na shonenach świat się nie kończy :)

Coś na YT pusto niestety. Czekam jeszcze na wypowiedź Ikarosa, bo dla mnie polecenie jest źle sformułowane i niejasne :P

Poza tym anime mogę mieć 15 sekund, więc chyba nie chodzi o to, o czym mówisz.

Świetnie...jak jest potrzebny, to go nie ma.

Jeżeli ma to być filmik stricte związany z anime, to jakim prawem (a właściwie dlaczego?) tylko przez 15 sekund mogą się tutaj pojawiać postacie z wybranego anime? Przecież to nie ma ni ładu, ni składu. Ma to być opening do anime, a anime będzie tu może 1/10 w porywach, coś nie halo, no nie?

Sory nie ogarniałem forum po 20 wczoraj a dzisiaj nie było mnie w domu aż do teraz. Sprawa pierwsza 15 sek postaci z anime - zwykłe utrudnienie, musicie się z nimi zmagać bo tutaj nie chodzi o to by ukazać bohaterów ale ogólny zarys "anime", jedyne o co mi chodziło w tym punkcie to żebyście nie używali samego openingu, chciałem abyście połączyli style jakimi są kreska anime i trailer. Nie wiem jakiego programu używasz ale ja do połączenia tych stylów mam efekty w Vegasie, sprawdzałem! ;)

Ma być dużo zombie, to ogarniam - ale co to felerne anime, a dopiero jakiś opening ma do tego? Moja mała głowa nie pojmować tego. Jak mam zrobić 'wejście' do czegoś nie zawierając tam tego 'contentu'? Jak dla mnie całkowity nonsens. Liczę na szybką odpowiedź i rozjaśnienie mi co ja mam właściwie stworzyć, bo póki co mam problemy ze zrozumieniem treści samego zadania, a nie nim samym.

W sumie nie wiem za bardzo o co chodziło w tym zdaniu ;) Sam się nie domyślę, ktoś mi pomoże? :P

Coś na YT pusto niestety. Czekam jeszcze na wypowiedź Ikarosa, bo dla mnie polecenie jest źle sformułowane i niejasne :P

Polecenie jest niejasne? Pod jakim względem? Chodzi o opening do anime w którym mają się znajdować urywki z gier o tematyce zombie. Nie możesz używać więcej niż 15 sek. postaci z anime tyle w temacie.

Jako że rzeczywiście nie było mnie kiedy byłem potrzebny przedłużam czas oddania prac do 2.03.2014r.! Godzina 18.00 Moje PW.

Dzięki za wydłużenie czasu na oddanie pracy, nieco rozjaśniłeś mi sprawę. 

Polecenie jest niejasne? Pod jakim względem? Chodzi o opening do anime w którym mają się znajdować urywki z gier o tematyce zombie. Nie możesz używać więcej niż 15 sek. postaci z anime tyle w temacie.

Ale wytłumacz mi drogi Ikarosie jak mam zrobić opening do anime, skoro tam tego anime praktycznie nie będzie, bo zamieszczę tam głównie zombiaki. Przecież to nie ma sensu, nie uważasz? Dużo zombie, rozumiem, ale jak mam wpleść w to anime, skoro to nie będzie miało żadnej płynności? Nie mam Vegasa tylko 'marną' Camtasię i nie mam tam raczej efektów, żeby aż tak ingerować w walory wizualne wideo... Z jednej strony upiorne zombie, a z drugiej dziewuchy z oczami większymi niż... Dla mnie to jest nonsens i wg mnie nie da się tego na tyle sprawnie połączyć, aby stworzyć z tego spójną całość, sorry. 

Edytowano przez Śliwa

Ale przecież można znaleźć Anime które aż roi się od zombiaków! Highschool of the Dead, jest tego najlepszym przykładem.Chodzi tylko i wyłącznie o to żeby to ładnie wpleść pomiędzy siebie tak aby nie biło po oczach, z resztą zrób cokolwiek, wychodzi na to że i tak wygrasz...

Nie chcę tego robić na odwal, ale chyba będę musiał, bo nie lubię robić czegoś, co nie ma wg mnie sensu. Niezły pojazd zrobiłeś z tym zadaniem, naprawdę :) Parę dni zastanawiałem się o co Ci w sumie chodzi. 

Reinholt odpuścił? 

BTW, ten Highschool of the Dead to bardziej pod hentai podchodzi chyba. 

Przy takim zadaniu rezygnacja byłaby dla mnie zrozumiała. 

Jak dla mnie czego bym nie zrobił w tym temacie, to i tak będzie to biło po oczach. Różnice między anime a 'zwykłymi' grami są zbyt duże. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować