Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Aizawa

Problem z dźwiękiem

Polecane posty

Witam

Od niedawna zająłem się zabawą w stremowanie za pomocą OBSa na twitch. Jednakże podczas niektórych wypraw potrzebuję wyłączyć wyłapywanie tsa i mikrofonu na streamie i zastapić go np: muzyką i odgłosami z gry.

http://i.imgur.com/0Dl6ZqX.png

Domyślnie używam głośnika Realteka, lecz po przełączniu TSa na output, nie słychać go w słuchawkach.

Nie jestem na stacjonarnym kompie teraz , ale wydaje mi się że musisz przełączyć w nagrywaniu , jak nie zapomnę to na weekendzie będę w domu i się  zorientuję.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Perski
      Mam pewien problem odnośnie ts'a Otóż jak chce sobie pogadać z kolegą to mówi mi on że przerywa mi mikrofon dzieje się tak tylko na ts'sie bo na czacie głosowym steam lub origin jest wszystko normalnie 
    • Przez Mioszko79
      Cześć mam problem z OBS mam ustawione wszystko jak w poradnikach i gdy klikam 'podgląd' jest wszystko OK ,ale gdy klikam 'rozpocznij stream' Wszystko co ustawiłem się ładuje ale OBS w prawym dolnym rogu ma 0kb/s i wywala mi ponowne łączenie które nie działa (podczas podglądu mam normalnie ok. 3500kb/s) odinstalowałem i zainstalowałem OBS ale to nic nie dało 
      Proszę Pomóżcie 
    • Przez BlekiTV
      Witajcie.
      Tworzę kanał o nazwie 'Bleki' (Link: youtube.com/user/BlekiTV) i mam problem. Zazwyczaj nagrywałem dźwięk z gry i mikrofonu razem lecz na święta dostałem bardzo dobre słuchawki które mi się spodobały i postanowiłem że zacznę nagrywać oddzielnie głos. I tu tworzy się problem. Gdy mam już dźwięk z gry nagrany wraz z filmikiem nie wiem jak go oddzielić od filmiku, ponieważ chciałbym go przerobić wraz z moim głosem (coś w stylu co robi rock). Tak więc. Wiecie jak oddzielić nagrany dźwięk z filmiku?
      Za każdą odpowiedz dziękuję.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik