Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Himiodzio

Ekipa Rocka CS GO #2

Polecane posty

Witajcie

Mam kolejny zaszczyt poinformować Was o powtórce meczu ekipa modów Izaka vs ekipa modów Rocka!

Ponownie mecz odbędzie się w CS GO, na tych samych zasadach co wcześniej (2 mapy wygrane = zwycięstwo).

My od ostatniego czasu trochę potrenowaliśmy samodzielnie. Każdy z nas próbował walczyć ze swoimi największymi wadami! I oczywiście ktoś z nas też wydał 100zł na nóż, którego oczywiście nie wylosował  (spokojnie i tak mi się uda! :D).

Tak więc przechodzić do szczegółów?

Dobrze, ale wyjaśnię jeszcze na czym mecz będzie polegał.

Otóż gramy na 3 (lub 2, jeśli ktoś wygra 2 razy) mapach, wybranych wcześniej przez kapitanów danych ekip! Wszystkie tryby i zasady pozostają takie same, jak przy rozgrywkach ESLowych itp...

Mecz z tego wydarzenia będzie streamował Izak i jeśli Rock wyrazi chęć, to i on sam :).

Data meczu to: tłusty czwartek :D 27 lutego 2014r. o godz. 19-20 (to się jeszcze ustali, dam info wcześniej).

Skład ekipy Rocka (Eskadra Cieni):

1. Himiodzio
  2. Liptonex
  3. Webber
  4. Ghost
  5. Diger

Mam nadzieję, że tym razem widowisko będzie potwornie efektowne. Postaramy zadziwić Was naszymi taktykami itp...

Pamiętajcie! Wygra najlepszy! Lub ten kto ma większego... skilla!

Tak więc ja lecę trenować swoją AW... znaczy swojego bizona, a Was zapraszam w czwartek!

Pozdrawiam

Himiodzio

Powodzenia i niech wygra lepszy. 

Czy tak jak planowaliście, będziecie nagrywać pojedynek, każdy osobno?

Myślę, że wzajemne zaufanie wystarczy.

Ja pomału już się szykuje... Chcę tym razem pokazać prawdziwego Himiodzia w CS GO, a nie tak jak wcześniej (dopiero pod koniec zacząłem się rozkręcać) :D.

Tak więc jak będę miał jakieś ciekawe info, to dam znać!

Jeśli w weekend nie będę mieć potwierdzonego składu, mecz zostanie odwołany.

Tak więc liczcie, że jeszcze 2 osoby w teamie, potwierdzą swój udział.

Ukryte przekazy wróciły! Więc zacznijmy... Pierwszym będzie ten, że nasz team to przykład idealnego zgrania.... Wszystko wisi na włosku od rozpadu! Dream Team : >

Mam nadzieję, że się uda. Mecz powinien być naprawdę ciekawy. Co do pomysłu, by dać nieznane mapy - to wcale nie jest takie złe. Moim zdaniem dopiero wtedy widać, kto umie w miarę szybko przystosować się do mapy i opanowac stres związany z tym, że nie dał rady się odpowiednio przygotować. Są też minusy takiego rozwiązania, ale powinno byc dzięki temu dość zabawnie. 

Himi - fajny avatarek :P

Oficjalnie czekam na potwierdzenie, czy Webber i Liptonex będą brać udział, reszta teamu potwierdziła swoje uczestnictwo.

Banowanie map zrobię z kapitanem przeciwnej drużyny w poniedziałek-wtorek, oczywiście jak cała Eskadra potwierdzi obecność.

Czemu nowy avek? Bo od dziś dzień, zamierzam dać na luz i odpuścić sobie trochę rzeczy, bo tymczasowo nie ma sił walczyć o dane rzeczy. Odpocznę i wraca "starość" :). Czasami walka z wiatrakami jest ciężka...

Ak opanowane, Eagle opanowany, teraz jeszcze zeus i wygraliśmy! : >

No niestety, muszę odwołać meczyk :/.

Wstępnie na czwartek mieliśmy 3 osoby w teamie, postanowiliśmy spróbować się zebrać w piątek i w ten dzień rozegrać. No ale niestety i w ten dzień się nam nie udało zebrać drużyny.

Tak więc jedynie co mogę napisać, to jest to, że spróbujemy taki meczyk zagrać gdzieś w okolicach wiosny.

Do soon! :)

No i dupa zbita. A myslalem, ze bede zarl paczki przed pc i was ogladal :D

Szykuj się na mecz soon. Wtedy chyba mogę obiecać razem z teamem, że damy z siebie 120% i będziemy grać wyśmienicie ;).

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik