Skocz do zawartości
Kubox

W czym mogę pomóc ?

Polecane posty

Na prośbę kilku użytkowników, postanowiliśmy utworzyć temat, który ma nam pomóc lepiej się poznać i niejako dowiedzieć się, w jakich dziedzinach nasi użytkownicy zebrali swoje doświadczenie i kto w razie nagłego problemu, będzie w stanie nam udzielić pomocy.

Chcemy by każda osoba, która zechce się tutaj opisać, po krótce wyjaśniła czym się zajmuje i jaka dziedzina jest jej mocną stroną.Chcemy wiedzieć do kogo możemy się zwracać, jeżeli nagle przydarzy się komuś jakiś problem. Mam nadzieję, że temat będzie się cały czas rozrastał i będziemy mogli zbierać o sobie coraz większą wiedzę.

Pod tym akapitem zamieszczę wzór, który będzie głównym wzorem umieszczonym jako odpowiedź. Prosiłbym, aby każdy kto zdecyduje się na wzięcie udziału w temacie, przestrzegał tego wzoru ! Każda zła jego forma będzie usuwana. Jeżeli ktoś będzie miał problem, by napisać odpowiedź zgodnie z wzorem zamieszczonym pod spodem, będzie mógł pobrać wzór z linku zamieszczonego na dole tego tematu. Pozwoli to na zachowanie ładu i czytelności w temacie. 

*WZÓR*

1.) NICK*
2.) WIEK ( można zamiast wieku wpisać : uczęszczam do szkoły lub pracuję )
3.) PŁEĆ*(do wyboru jest niestety tylko kobieta i mężczyzna :P )

4.) TWOJA DZIEDZINA* ( można wpisać jakiś ogólne określenie Twojej dziedziny )

5.) SPECJALIZACJA ( przy pojęciach związanych z komputerami jak i elektroniką, prosimy w  miarę możliwości zamieszczać również swoją specjalizację).  

6.) CZAS ZBIERANEGO DOŚWIADCZENIA*

7.) PROGRAM, KTÓRYM SIĘ POSŁUGUJESZ ( jeżeli masz umiejętności w posługiwaniu się jakimś programem, możesz podać nazwę programu oraz do czego ten program służy)

8.) SKYPE / GG/ TS / PW* (przy wybraniu jednej lub kilku możliwości kontaktu, wpisać tylko pierwsze litery pochodzące z nazwy Twojego komunikatora.)

9.) KANAŁ NA YT / LINK DO OPISU KANAŁU  ( dopuszczamy tylko skrócone formy odsyłaczy (ukryte HTLM)! tzn. zamieszczamy linki pod przykryciem słowa MÓJ KANAŁ YT lub w przypadku odsyłacza do tematu na forum, który służy do reklamowania swojego kanału YT, używamy słowa OPIS KANAŁU.  Czyli prościej zamiast wstawiać cały link używamy odsyłaczy ;)

10.) KILKA SŁÓW O SOBIE**

*WYPEŁNIONY WZÓR*

1.) KOWALSKI*

2.) 17

3.) MĘŻCZYZNA*

4.) PC - INFORMATYKA

5.) TWORZĘ INTRA, SKŁADAM KOMPUTERY

6.) 2 LATA

7.) PHOTOSHOP ( OBRÓBKA ZDJĘĆ )

8.) S: Kowalski8778,PW

9.) MÓJ KANŁ OPIS KANAŁU

10.) Bardzo interesuję się informatyką, a szczególnie składaniem komputerów. W wolnym czasie staram się czytać nowinki techniczne związane z nowo zaprezentowanymi częściami zamiennymi. Lubię pływać i pisać książki….

* Pole wymagane !

** Pole może zostać wypełnione lecz nie musi !

Proszę dodawać odstępu pomiędzy pytaniami :3 i 4 oraz pomiędzy 7 i 8. Jeżeli ktoś zechce wypełnić punk nr.10 proszę pisać zdania normalnie, małymi literami !

Link do pobrania wzoru, jak by ktoś pomimo tego podanego w poście sobie z nim nie poradził :P Pobierz tutaj

Ta forma wzoru może ulec w przyszłości zmianie, więc prosimy o ewentualną aktualizację swojej odpowiedzi. Jeżeli ktoś wie jak można ją już teraz ulepszyć, to proszę pisać na PW.

Dziękuję za pomoc :

Śliwa,Fuzzik,Qba,Hardkor,Glock, Jacenty i Maxi ;)

1. Hardkor

2. 17

3.Mezczyzna

4. Informatyka z naciskiem na gry oraz hardware, podstawy nagrywania na YT i rzeczy z nim zwiazanych,gry (szeroko pojete)

5. Wymienione wyzej

6.

5. Hm zalezy co. Gry od dobrych 6 lat ( jak i troche wiedzy z starszych gier, hardware okolo roku

7. Adobe Premiere Pro jesli chodzi o montaz, Audacity. Oba podstawy ogarniam :)

8. GG w sygnaturce, PW na forum. W niektorych przypadkach moge dac Skype, ale to po konsultacji na PW

9.-

10. Wole tu sie rozpisac ;D Informatyka na powazniej interesuje sie od okolo roku. Zaczynalem na JaRocku i tu mnie zaciekawilo to. Aktualnie przegladam takie serwisy jak PurePc oraz Benchmark stale, dodatkowo rowniez ich fora. Skladam zestawy- czasem lepsze, czasem trzeba korekty (czlowiek uczy sie cale zycie), ale jakas wiedze posiadam. Przez pewien czas nagrywalem na YT, wiec rowniez troche o tym wiem. Nie profesjonalnie, ale cos tam stworzyc umiem. Interesuje sie muzyka (z naciskiem ma metal, ale tez inne gatunki) i moge tutaj polecac czy pomagac ;) Nw co tu jeszcze napisac :D

1. Śliwa

2. 17, chodzę do Technikum Informatycznego

3. Mężczyzna

4. Hardware i gry

5. W szczególności interesuję się kartami graficznymi, procesorami, zasilaczami i chłodzeniami. Składam zestawy w wielu przedziałach cenowych, mogę uwzględnić każdą zachciankę i wymóg, wystarczy napisać. Cd. gier - gram na tyle na ile pozwala czas i inne czynniki, uwielbiam Wiedźmina 2, serię NFS (starsze części), AC, Crysis i wiele innych tytułów. 

6. Sprawami stricte sprzętowymi zajmuję się od jakichś dwóch lat, ciągle się uczę i dowiaduję czegoś nowego, tak, aby zawsze być na czasie z nowinkami i sprzętem. 

7. Camtasia Studio 8, GiMP 2.8

8. Preferuję PW, tam mogę ewentualnie podać dane do innych form kontaktu ze mną.

9. ---

10. Moją prawdziwą pasją jest piłka nożna, odkąd pamiętam moje serce jest białe (Hala Madrid!), z piłką jestem związany od ok. 10-12 lat. Molem książkowym nie jestem, ale twórczością pana Sapkowskiego jestem zachwycony, jak i z resztą samym Wiedźminem (książki i gry). Muzyka...wszystko poza tym, co leci na najpopularniejszych stacjach radiowych. Polecam Instrumental Core ;) 

Na forum Rocka zawitałem...bo skusiłem się na konkurs, w którym do wygrania był BF3. Jak widać zostałem na wiele dłużej, moja ilość postów stale rośnie, chęć do doradzania i pomagania także. To by było na tyle pokrótce, jeżeli potrzebujesz pomocy - pisz ;) 

@RayPear, tutaj nie ma miejsca na OT, Maxi, jak możesz, to usuń ten post ;) 

1.) Bansu
2.) 15 lat (w kwietniu :E) Uczęszczam do 2-giej Gimbazy (ale sam nim nie jestem z zachowania ;) )
3.) Mężczyzna

4.) No jak widać staram się udzielać w dziale Informatycznym chodź moja wiedza nie jest tak wielka, zainteresowałem się tym bardzo nie dawno :) Z grami też mam do czynienia, też pomogę :)

5.) Od początku, interesowały mnie procesorki oraz karty graficzne, bo dzięki nim tak na prawdę odpalimy dobrą gierkę :) Pomagam też składać zestawy, i bardzo to lubię, staram się popatrzyć na zestaw podany wyżej popatrzyć na chłodzenie, porównać z innymi itp.

6.) Tak na prawdę od kilku miesięcy, a poznałem dopiero cząstkę rzeczy, uczę się tutaj powoli chodź co nie co wiem.

7.) 3 lata temu używałem Gimpa 2.6, chciałbym powrócić, postaram pokazać tutaj moje prace stare :)

8.) Skype - hookgamer13 / GG - 20048191 / PW / Gmail - [email protected] ( email na którym pracowałem razem z kolegami i koleżankami ze szkoły, w gazetce szkolnej, taki szczegół :P )

9.) Nie mam kanału na YT aktywnego :)

10.) Mam na imię Wojciech, pochodzę z pięknego miasta Kraaaakowaa :) Interesuję się główie informatyką, grafiką komputerową. Lubię bardzo wychodzić na dwór, spotykać się ze znajomymi.

Wielce podchodzę do piłki nożnej :) Grałem kiedyś w klubie, nawet powiem KS Prokocim x.x

Niestety ze względu na trenera który nie umiał nas uczyć sam z kumplami musieliśmy być dla siebie nauczycielami, trudno było więc odeszliśmy z klubu. Co do mojego serca, zawsze była to Barca <3

(Mes que un Club!). Przykro mi Śliwa, ale gardzę Realem :P Bardzo lubię słuchać muzyki, głównie Dubstep (Skrillex <3). Co do ulubionej gry, bez wątpienia na razie jest to Far Cry 3, jestem "fanem" tej gry. Na forum zawitałem przez przypadek, oglądając Rocka, i zobaczyłem jakąś stronkę, Klik i jestem tu od lipca jak dobrze pamiętam. 

Pozdrawiam! ( Serdeczna tarcza  )

1.) Glock
2.) Rocznikowe 16, 3 gimnazjum
3.) Mężczyzna

4.) Obróbka Video, Gry, iOS

5.) MTA/SA-MP, iPhon'y i iPad'y, obróbka video, youtube, twitch

6.) MTA i SA-MP'em interesuję się około 3-4 lata, w przypadku reszty około roku.

7.) Adobe Premiere Pro i Camtasia Studio - obróbka video

8.) PW, resztę mogę podać właśnie tam.

9.) http://www.youtube.com/user/theglockpl/

10.) Na imię mi Kamil, lat mam 16. Pochodzę z Wielkopolski z dosyć dużej wsi Bolewice w powiecie Nowotomyskim. Interesuję się tworzeniem różnych filmów. W internecie jestem znany głównie jako BlacK i TheGlocKPL :). Czasem coś zmontuję, chociażby intro, aczkolwiek ostatnio co raz więcej bawię się w większe montaże. Jestem administratorem strony o MTA, tak więc jeśli chcecie o coś pytać dotyczącego tej platformy - piszcie! Piszę również newsy dla serwisu gtav.pl. Na forum nawet nie wiem jak natrafiłem, a Rocka poznałem poprzez zobaczenie jego specjału na zakończenie 2012 roku, akurat na przełomie 2012/2013 ;).

1.)PoznanskaPyra
2.)21 Technikum kier.Teleinformatyk 
3.) 
 Mężczyzna

4.)Hardware

5.)Budowa wewnętrzna procesorów, kart graficznych, płyt głównych. Znam podstawy projektowania i budowy sieci. Znam też podstawową strukturę budowy sieci teleinformatycznej w PL. 

6.) Kilka lat

7.) Sony Vegas Pro, FWSim, podstawy Visual Studio, 

8.) ts.te-es.pl w bimbrownia zone. 

9.) https://www.youtube.com/user/Maslana1233

10.) Hubert, skąd jestem chyba mówić nie muszę. Zainteresowania to hardware trochę budowa sieci. Głównie zajmuję się rozpracowywaniem podstaw działania podzespołów komputera. Czyli, jak, skąd, gdzie i dlaczego. Opracowałem też budowę całkiem nowego ihs-a do procesorów, jednak z braku środków na testy, pomysł ten jest tylko na papierze i u mnie w głowie. :D 

1.) Wohajo
2.) 15 lat, 3 gimnazjum
3.) mężczyzna

4.) Głównie Android, trochę komputery

5.) Android: Wszystko, od zmiany tapety po instalowanie ROMów :D Komputery, coś nieco wiem o składaniu

6.) 4 lata

7.) Camtasia Studio, Blender

8.) PW (tam ew. reszta)

9.) -

10.) Mam na imię Michał, interesuję się samolotami <3 oraz komputerami, grami i Androidem. Czytuję książki, jak dotąd najlepsza seria jaką przeczytałem to Wiedźmin :D Mój gust muzyczny celuje głównie w rocka, punka, czasem jakiś dubstep (albo utwór z trailera :D) Cisnę na desce od 2 lat :) Uczę się programowania.

Witam ! 

1).  Mój nick to Denta.

2).  Mam szesnaście lat i uczęszczam do pierwszej klasy liceum. 

3).  Jestem mężczyzną. 

4).  Interesuję się oraz znam na filmowaniu, graniu, wędkarstwie sportowym, efektach specjalnych, trochę Cry Engina 3, edycji filmów, problemy techniczne związane z grami.

5).  

- Pomogę, jeśli zapytasz mnie o kręcenie filmów, co i jak. 

- Udzielę Ci informacji jeśli chodzi o serię Call of Duty, Battlefeild 4, 3, Hardline.

- Umiem posługiwać się programem Adobe After Effects CS 4/5 (poziom podstawowy). Wiem jak używać Action Essentials 2, czyli chodzi mi o różne wybuchy, efekty strzałów, dymy, tłuczone szkło itp (Zauważyłem że Rojo tego często używa w swoich fimach). Oto dowód z mojego kanału: https://www.youtube.com/watch?v=y0Ch38eB9L8&list=UUHiP51NGes4BY2XIR0BFeRw (Robiłem z toutorialem ale podstawy znam ;) ) Oczywiście wiem też jak posługiwać się Magic Bullets Look. Dobrze radzę sobie również z Sony Vegas Pro 12, w którym robię wszystkie swoje filmy, ogólna edycja, korekta dźwięku itp. (Większość filmów na moim kanale jest z Sony Vegasa). Jeżeli ktoś nagrywa frag movie czy zwykłe demka z Call of Duty 4 Modern Warfare to mogę udzielić kilku rad, dać dużo wskazówek. Udzielę pomocy również przy programie Open Broadcaster Software (nagrywanie nie streamowanie)  oraz powiem ci jak używać Audacity i dokonać drobnej korekty swojego głosu w tym programie. Podstawy Gimpa.  

6). Jeśli chodzi o programy związane z nagrywaniem to około roku, niektóre pół roku. Cry Engine 3 - parę dni. Modern Warfare (nagrywanie) - kilka lat ;).

7). Posługuję się dobrze programem Sony Vegas Pro 12 (Służy do edycji filmów, montowania i renderowania), Open Broadcaster Software (jeśli chodzi o nagrywanie, nie streamowanie. Służy do nagrywania oraz streamowania), Audacity (Nagrywanie i edycja głosu), Mirilis Action (Nagrywanie obrazu i dźwięku, robienie screenów), Fraps (Nagrywanie obrazu i dźwięku, screeny), ScreenSHU (robienie screenów), Notepad++ (edycja plików tekstowych), CoD4Player (nagrywanie demek w Call of Duty 4 Modern Warfare), TeamSpeak 3 (komunikator głosowy), Cry Engine 3 (znam podstawy jak na razie). Gimp (edycja grafiki, podstawy). Chyba tyle :D

8). TeamSpeak3 : 178.19.108.170 kanał numer 13. o nazwie "Dentały"  Oraz PW.

9.) Wybaczcie nie wiem jak to ukryć :P 

You Tube: https://www.youtube.com/user/przemox49

Facebook: https://www.facebook.com/DentaGamesWorld

10.) Na imię mam Przemek, lat 16, mieszkam nie daleko Skierniewic w województwie Łódzkim. Lubię wędkować, kręcić filmiki na You Tuba. oraz zajmować się ich edycją. Jak że jestem introwertykiem to nie palę się do wspólnej gry. Jestem humanistą ;)

Służę pomocą, pozdrawiam ! 

1.) Redock
2.) 17
3.) Mężczyzna

4.) Hardware oraz Stream 

5.) OBS od optymalizacji streamu do internetu po ustawienia które zwiększą jakość twojego streama.

6.) Stream około rok

Hardware coś około 3lat

7.)  OBS

8.) PW // Skype : faust1051

10.) Nazywam się Damian i od małego interesowałem się bardzo serwerami oraz sprzętem ;D Ostatnimi czasy zainteresowałem się też OBS'em i jego ustawieniami ;P 

1.) Fuzzik
2.) 19 ('96)
3.) Mężczyzna
4.) informatyka
5.) hardware, software
6.) 3lata
7.) paint, notatnik, pakiet office, OBS, gimp
8.) Steam (czasami używa brat i zmienia nick, więc jak coś to walić na forum), PW
9.) Może kiedyś wrzucę tu link do mej stronki.
10.) Gram w gry.

1.masterpaladyn

2.16

3.Mężczyzna

4.Informatyka głównie gry oraz hardware ale ogarniam też software

5.w/w

6.Gry od 7 lat oraz starsze tytuły Hardware od 1 roku software od 2 lat

7.Paint,Movie Maker. (bardzo wysoki poziom),podstawy audiacity podstawy Action,Fraps,podstawy Open Broadcaster

8.P/W

9.

10.Miłośnik gier

1. Krapsy

2. 21

3. Mężczyzna

4. Nacisk na gry, początkujący hardware

5. Poradniki do gier, "opisówka" imprez CS GO, składanie komputerów

6. Gry 5-6 lat, hardware 5-7 miesięcy

7. SonyVegas, Fraps, Notatnik, Gimp, Office'y 

8. Steam, PW, ts3 (steama i ts3 daję na priv)

9. Nie posiadam

10. Lubię grać w gry, interesują mnie również komputery, a raczej ich składanie itp, ale dopiero się tego uczę. Po za tym pykam głównie w CS GO/Isaaca. Jeśli ktoś chętny do wspólnej gry to pisać (polecam: http://forum.jarock.pl/index.php?/topic/797-szukasz-kumpli-do-gry/).

1. MisKolorowy

2. 21 lat, 2 rok studiów

3. Mężczyzna 

4. Oglądanie meczy w ligach CS:GO, ogólnie interesuję się gadżetami elektronicznymi. Jeżeli mnie jakaś dziedzina interesuje to staram się maksymalnie zgłębić o niej wiedzę.

5. Oglądam CS:GO (Wiadomo Virtus) i streamy np GrabaGra. Pół roku zajmowałem się betami w cs. W dziedzinie PC i dobierania podzespołów jestem początkujący dlatego lubię to forum bo jest konkretnie, fachowo i na temat.

6. Zmagania w cs oglądam od mniej więcej 3 lat bez przewy.  

7. Nie dotyczy

8. PW. Porozumiewam się głównie na facebooku lecz czytam także pw tutaj na forum. 

9. Nie dodaję filmików na Yt. Jestem biernym widzem i słuchaczem :D

10. Studiuję już albo dopiero 2 rok kierunek Górnictwo i Geologia na AGH w Krakowie. Staram się łączyć granie i studiowanie ale czasami trzeba granie odpuścić niestety :D. Lubię sport a w szczególności siatkówka i narciarstwo zjazdowe. Pochodzę z małego turystycznego miasteczka Krynica-Zdrój. ;)

1.) Maly
2.) 24 świeży inżynier
3.)  mężczyzna

4.) Wszystko po trochu

5.) Diagnostyka  

6.) z 16 lat

7.) Visual studio, Adobe PS,Hirens Boot

8.) PW

9.) Nie posiadam

10.) Skończyłem technikum i 1szy stopień na kierunku informatyki. Głownie samouk - specjalista od wszystkiego i niczego. Fan Chelsea. Pochodzę z małej mazurskiej mieściny. Moim głównym hobby jest picie piwa :)

1.) Wilkoklak
2.) 18 lat (w listopadzie)
3.) mężczyzna

4.) pisanie stron internetowych (HTML5, CSS3, PHP, JS - w tym Angular), programowanie (głównie Python3), muzyka (gra na gitarze, nagrywanie, miksowanie i mastering), streamowanie/nagrywanie (OBS).

5.) Na razie brak, ale za rok kończę liceum na profilu mat-fiz-inf jeśli to dla kogoś coś znaczy (dla mnie nic, więcej się uczę sam w domu jeśli chodzi o informatykę)

6.) muzyka - granie 5 lat, nagrywanie etc 1,5 roku. Strony internetowe - kilka lat z długą przerwą, JS i PHP od roku. Python - od pół roku.

7.) Notepad++, Atom (obydwa do pisania stron i programowania), Reaper (nagrywanie i obróbka audio), OBS - nagrywanie i streamowanie

8.) GG: 11775627, Skype: the.edge.pl

9.) Coś tam mam, ale nic ciekawego

10.) Nietypowy informatyk o duszy artysty i wielu zainteresowaniach. Brakuje mu czasem motywacji i chęci do działania. Samouk, we wszystkim. Nie uznaje gotowych szablonów. Lubi Pearl Jam, Soundgarden, The Doors, U2, Metallice, Led Zeppelin etc. Śląsk Cieszyński. Po wakacjach klasa maturalna (niestety). Staram się mieć otwarty umysł, aczkolwiek nie rozumiem wielu zjawisk współczesnego świata, szczególnie kultu próżności.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się