Skocz do zawartości
InnoS

Proponowane zmiany na serwerze jarock.pl w Battlefield 4

Polecane posty

Mała propozycja: statystyki.

Nie wiem, czy są dostępne w BF4 zewnętrzne statsy (w starym, dobrym Enemy Territory były całe skrypty oparte na WWW, gdzie można było dosłownie wszystko sprawdzać i porównywać z innymi graczami), czy tylko jakieś biedniejsze wbudowane (ranking, kda, czas na serwerze), ale byłaby to fajna sprawa moim zdaniem. Wiem, że powinno się grać dla przyjemności, jednak na mnie zawsze przeróżne rankingi czy statystyki działają motywująco:P

Wprowadziłoby to możliwość przeprowadzania jakichś konkursów, typu top1 w miesiącu dostaje coś fajnego, albo innego rodzaju prezent - gra z kimś z ekipy JaRock na przykład. Luźna propozycja, z nikim nie omawiana, żeby później nie było. :P

Mam nadzieje, że jeszcze ktoś czyta te tematy:)

Moją propozycją jest zatem usunięcie kanonierek z wszystkich map na których są, czemu?

Więc na serwie domyślny tryb to podbój, czyli 3 punkty do przejęcia na otwartych mapach z kanonierkami, piechota nie może na nich nic zrobić, pff nawet pojazdy nic nie zrobią :)

Przykładem może być "Zagubione Wyspy" lub "Zapora na Mekongu" drużyna która pierwsza dostanie kanonierke wygrywa, dodam że na tych mapach nie ma samolotów.

Gra z tym jest tak idiotyczna, że również dobrze można by się było samemu utopić w wodzie, lepsze to niż wystawianie się kanonierce.

Dziękuje, mam nadzieje że to coś da :D

Blood_Se3ker  

(Obecnie na obu serwach jest duży podbój, więc nie aktualne)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.