Skocz do zawartości
InnoS

Proponowane zmiany na serwerze jarock.pl w Battlefield 4

Polecane posty

Siema wszystkim mam pewną propozycję. Mianowicie chodzi tutaj o serwer jarock.pl w Battlefield 4. Dobrze by było gdyby wprowadzono tam jakiś Sniper Limit, ponieważ ostatnio nie da się już tam grać... Snajperzy, którzy cały czas kampią, zabijają każdego na hita a specjalnie sami głosują na kamperskie mapy jak Strefa Powodziowa itp., i cały czas jest taka sama mapa lub na zmianę i wszyscy kampią, przez co inni nie mogą grać. Dobrze by było gdyby właśnie ten sniper limit wprowadzić np. do 4 snajperów na team. Oprócz tego fajnie by było gdyby serwer był Dużym Podbojem i na 48 graczy, ponieważ grałoby się lepiej i więcej osób mogłoby wbić na serwer a nie czekać w kolejce. Ten kto się zgadza niech się wpisze tutaj, to może admini serwera to zmienią. Pozdrawiam i tarcza.

Jeśli chcecie, możecie tutaj dodawać również swoje propozycje dotyczące zmian na serwerze Jarock.pl w Battlefield 4

Jak to limit sniperów nie ? Na Flood Zone na dachach na punkcie B po 10 sniperów siedzi i się ruszyć nie da bo giniesz od razu, zresztą tak jest na każdej mapie. Więc zmiana by się przydała, po 4 sniperów na team to max, i zmiana w wyborze map, bo teraz to po 10 razy jest ta sama mapa. Kultura na serwerze też kuleje, każdy się wyzywa i klnie, powinny być kicki i bany za wulgaryzmy.

W pełni się zgadam z tym co powiedział autor tematu. Gram często na serwerze JaRock.pl i jeśli chodzi o tzw. kamperów jest ich czasami multum i nie da się naprawdę grać. Jestem całkowicie zgodny, żeby powstał taki limit. Co do ilości graczy, też chętniej wolał bym 48, niż 32, bo kolejki są często naprawdę duże ok. 10 osób.

Veto!

Wolę zwykły podbój;

Max do 40 slotów, ale teraz jest ok;

Liczba snajperek na nie. Jeśli jest taka broń to dlaczego nie można z jej korzystać? Dlatego gram na tym serwerze - nie ma żadnych durnych zasad.

Btw. śmieszą mnie te posty, że 48 slotów załatwi kolejki. Teraz jest 32/32 (10), a tak byłoby 48/48 (10).

Ustawienia są jak najbardziej okej.

No stupid rules on JaRock!

Na dobra sprawe nie powinno byc wgl snajperow, po cos jest ta "klasa" jakby nie bylo zawsze mozna sie ustawic ladnie na tych snajperow na dachu i nie ma problemu. Jak niektorzy wybiegaja bez zastanowienia to nie dziwne ze od razu gina..

To weźmy na przykład strefe powodziową. Odradzasz się na B i powiedzcie mi ile żyjecie od odrodzenia ? Maks pół minuty, a niekiedy dwie sekundy. Grać sie nie da, słychać tylko świst snajperek.

Nie da się dogodzić wszystkim. Wywalisz snajperów, to zaczną się skargi, że jest za dużo pojazdów i co chwilę giniesz z powodu czołgu. Usuniesz czołgi, to zaczną się skargi, że ktoś biega ze strzelbą i bierze wszystkich na jeden strzał. 

Zawsze można zmienić serwer, albo tak jak koledzy piszą, patrzeć jak się gra. Ja bym to wykorzystał, bo skoro wszyscy na dachu siedzą, to nie ma nic prostrzego jak znaleźć dogodną pozycję i zdejmować jednego za drugim. Możesz ich zdjąć snajperką, możesz zrobić nalot. Jest wiele możliwości, a zawsze wpadnie kilka punktów za multikila ;)

Limit snajp to bez sensu pomysł!!!!!!!!. Gra jest taka więc każdy niech gra jak chce. Z reszta co Wam przeszkadzają snajperzy? Ja ich uwielbiam bo to jest bardzo łatwy cel, tylko trzeba ruszyć mózgownicą. Uwielbiam snajperów jak sobie taki niewinne leży a ja go smażę palnikiem, defi lub kosa;)  A dachowców tak ładnie się ściąga bo wiadomo gdzie są. Nie róbmy z tego serwera jakiegoś przyczółka dla "nie-ogarów" bo na wszystko w tej grze jest jakiś sposób, tylko pomyśleć trzeba. Ustawieni serwera są po prostu idealne i po co grzebać. Jeśli chcecie wieszkszy serwer no to ok ja się mogę pod tym podpisać, ale wtedy trzeba by było zmienić tryb na Duży Podbój, ale 48 graczy to max, bo jak jest więcej to już jest głupia sieka i nie ma fajnych taktyk do zrealizowania.

Podsumowując, limit dla snajp to głupota. Większy serwer tak, ale na Duży podój. No i pod żadnym pozorem nie pchać paluchów do ustawień bo minimapa i hitmarkery to jest coś wspaniałego;)

Pozdrawiam!

Popieram zwiększenie slotów bo często są kolejki nawet teraz byłem 16 w kolejce. Co do limitu snajperów to proponowałbym się zastanowić, bo ja osobiście gram prawie tylko tą klasą i wiele osób nią gra a np 4 snajperów w teamie to graliby nimi Ci co pierwsi wejdą na serwer a innym frajda gry tą klasą zostanie odebrana:(

Mnie to osobiście cholera bierze, jak po kilu że snajpy dosaję zabicie przez admina i komunikat "sniper limit"

No to proste. To bez sensu. A z resztą taki sniper limit nic nie da bo wtedy każdy, kto będzie chciał posnajpić to będzie chodził z DMR'ami. Ja nie lubię grać snajpą, ale na takiej mapie jak strefa powodziowa, której nienawidzę to już muszę. Ale za to lubię jak ktoś gra snajpami;D

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.