Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam

Od jakiegoś czasu zmagam się z nocnym intruzem na klatce schodowej. Nie jest to żaden sąsiad intruz jest na tyle bezczelny że wchodzi na piętro strychu w nocy przez co mój pies szczeka i mnie budzi. Dodatkowo intruz pozostawia po sobie butelki z alkoholem.
Macie jakieś pomysły gdyż nocne pobudki są każdej nocy zdaża się też że ktoś próbuje wejść do domu szarpiąc za klamkę ale nigdy nikogo nie widać mimo że na klatce zapala się światło (światlo na czujniki).

Witam od jakiegoś czasu zmagam się z nocnym intruzem na klatce schodowej nie jest to żaden sąsiad intruz jest na tyle bezczelny że wchodzi na piętro strychu w nocy przez co jestem mój pies szczeka i mnie budzi dodatkowo intruz pozostawia po sobie butelki z alkoholem

Macie jakieś pomysły gdyż nocne pobudki są każdej nocy zdaża się też że ktoś próbuje wejść do domu szarpiąc za klamkę ale nigdy nikogo nie widać mimo że na klatce zapala się światło (światlo na czujniki)

weź napisz to po polsku, ze znakami interpunkcyjnymi i poprawną składnią bo czytać się tego nie da.

A tak poza tym to jak zostawia butelki z alkoholem to ja bym je zbierał i monopolowy otworzył :)

Przepraszam za tak napisany tekst ale na telefonie nie umiem inaczej pisać tym bardziej gdy nie spie przez całą noc.

Teraz powinno być już dobrze :P

Muniek pomysł niby ok ale kto kupie alkohol po menelu i wynagrodzi mi nocne pobudki

Qba człowiek w potrzebie pójdzie do noclegowni to jest zwykły menel przez którego zarywam nocy bo jak zostanę zbudzony to za chiny nie mogę już zasnąć już 2 dzień lecę na kawie i energetykach bo jak zasnę w dzień to wstanę w nocy i nie będę w stanie iść do szkoły

Macie jakieś pomysły gdyż nocne pobudki są każdej nocy zdaża się też że ktoś próbuje wejść do domu szarpiąc za klamkę ale nigdy nikogo nie widać mimo że na klatce zapala się światło (światlo na czujniki).

to jest zwykły menel przez którego zarywam nocy 

Najpierw piszesz, że nie wiadomo kto to jest, bo nikogo nie widać. Potem, że to menel. Skoro to jest codziennie, to ja już dawno bym na niego czkał i osobiście podziękował za zakłucanie ciszy nocnej, a jeżeli jeszcze raz tu przyjdzie, to będzie miał problem. Jeżeli jest myślący, to po złapaniu go i wytłuaczeniu wszystkiego, sytuacja nie powinna się więcej zdażyć.

Qba człowiek w potrzebie pójdzie do noclegowni to jest zwykły menel przez którego zarywam nocy bo jak zostanę zbudzony to za chiny nie mogę już zasnąć już 2 dzień lecę na kawie i energetykach bo jak zasnę w dzień to wstanę w nocy i nie będę w stanie iść do szkoły

Chyba nie sądzisz, że napisałem to na serio. Następnym razem zadzwoń na policję,powiedz że próbuje się włamać itd. wtedy szybciej do Ciebie przyjadą, Starzy Miejskiej nie polecam. Jak go zabiorą na dołek na 48h to raczej już się to nie będzie powtarzać.

Najpierw piszesz, że nie wiadomo kto to jest, bo nikogo nie widać. Potem, że to menel. Skoro to jest codziennie, to ja już dawno bym na niego czkał i osobiście podziękował za zakłucanie ciszy nocnej, a jeżeli jeszcze raz tu przyjdzie, to będzie miał problem. Jeżeli jest myślący, to po złapaniu go i wytłuaczeniu wszystkiego, sytuacja nie powinna się więcej zdażyć.

no normalny człowiek  nie zostawi takiego syfu po sobie i butelek z alkoholem albo już poróżnionych

co do zagłuszania jest to chwilowy hałas wiec nie jestem w stanie udowodnić  po za tym po tym mój pies szczeka czyli zagłusza ciszę nocną

Po co czekać na niego całą noc, zostaw kartkę informującą osobnika, że następnym razem wzywasz policję, albo "cuś". Jeśli chcesz to załatwić szybciej zadzwoń już teraz.

ów osobnik powrócił policja powiedziała że to nie jest ich robota poszedłem sam żeby pogonić na całej klatce nie miłosierny smród a intruz nachlany

wiec chyba zostało mi poczekać aż w nocy znów mnie zbudzi ale wtedy to nie będę miły dla nich

Policja nic sobie nie robi z tego? <pakuje sie< Do zobaczenia na Karaibach panowie, Maxi wolaj zaloge :D A tak powaznie mozesz zawsze troche drastycznie, wziasc paru silniejszych kolegow i go sila wywalic.

Możesz też dodać, że próbuje się włamać czy coś. Jeśli jest zagrożenie życia lub zdrowia to mają obowiązek to sprawdzić.

Spółdzielnia nic nie zrobi bo stwierdzili że zna kod skoro wchodzi i że to już nasz problem policja powiedziała że ich nie obchodza menele wiec sam to chyba załatwię ale tak żeby ich więcej nie widzieć i móc normalnie spać.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik