Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Filippo 147

Czy można zamontować Kabel 6-pin do zasilacza ?

Polecane posty

Witam!

Mam pewne pytanie. Od pewnego czasu chce sprzedać koledze kartę graficzną i problem jest w tym że jego aktualna karta jest podpięta jakimś dziwnym kablem. Moja karta wymaga 6-pin i zasilacza 400w . Zasilacz kolegi ma 450w (marki nie pamiętam ale to spokojnie wystarczy) i właśnie z tego zasilacza nie wychodzi żaden kabel 6-pinowy. Czy można dokupić kabelek do zasilacza czy lepiej poprzez dwa molexy i przejściówka połączyć? Liczę na pomoc! :D

Takie przejściówki dodają do większości kart graficznych. Zajrzyj do pudła od swojej, może tam się gdzieś wala. Ewentualnie można kombinować lutownicą.

PS. Jak podłączasz tą przejściówkę to podłącz do dwóch różnych kabli a nie do jednego. 

Takie przejściówki dodają do większości kart graficznych. Zajrzyj do pudła od swojej, może tam się gdzieś wala. Ewentualnie można kombinować lutownicą.

PS. Jak podłączasz tą przejściówkę to podłącz do dwóch różnych kabli a nie do jednego.

No faktycznie mam przejściowke ale ona nie jest przejściówką na 6 pin. Ale i tak nie jest taka przejściówka znowu droga :P

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik