Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Himiodzio

Wyjaśnienie Ekipa Rocka CS GO

Polecane posty

Witajcie

Dziś podczas rozgrywania dogrywki na pierwszej mapie, został zbanowany jeden z "Ekipy Rocka (a dokładniej EskadryCieni - taka była druga nazwa teamu) Rim_Ejk.

Otóż taki ban jest stosowany przez VACa podczas wykrycia czitów w trakcie gry. Więc sytuacja wyglądała na ewidentne używanie programów wspomagających grę.

Chcę wyjaśnić kilka rzeczy i dodać coś od siebie.

Oświadczam, że graliśmy czysto. Nie próbowaliśmy używać wspomagaczy i nie mieliśmy w planach tego też robić. Mecz był streamowany przez 2 osoby (osób pewnie było z 4-5tyś.), pomyślcie czy czitowanie w takim czasie, to dobry i niezauważalny pomysł?

Krążą teraz linki do kilku profili Rimejka, na których ma bany itp... Otóż chcę to też wyjaśnić. To prawda, Rimejk dostał jeden raz bana za boostowanie, tyle. To konto na którym dziś grał, było pożyczone od znajomego na czas meczu. W rozpisce ekipy która bierze udział dopisałem też, że Rimejka biorę jako byłego moderatora Rocka (w obecnej ekipie nie mieliśmy już osób z CS GO).

Jest też możliwość dania bana od VACu za nic, często się to zdarza....

Ja polecam odczekać kilka dni, na rozwój sytuacji. Może to będzie kolejna pomyłka VACu?

W dodatku Izak możliwe, że załatwił powtórkę meczu, będzie też można to sprawdzić.

Jako, że ja zebrałem ekipę i byłem odpowiedzialny za zespół, w takiej sytuacji wolę zrezygnować ze wszystkich funkcji jakie dotąd posiadałem. Nie mam ochoty czytać hejtu na zespół, ponieważ graliśmy świetny mecz, atmosfera była przednia... Lecz niestety, musiało coś takiego się stać.

Tak więc to ja poczuwam się do tego, aby zrezygnować i zarazem prosić Was o to, abyście poczekali jeszcze trochę czasu z osądzaniem.

Pamiętajcie, nie oceniajcie  zbyt pochopnie!

Dziękuje za mecz i przepraszam

Himiodzio

Oglądało się naprawdę wspaniale. Z Maxim siedzieliśmy na TS3 i komentowaliśmy cały mecz z innymi widzami. Nie mamy jakichkolwiek pretensji do Ciebie, ani do reszty. Sytuacja nie jest wyjaśniona do końca.Sam osobiście z niecierpliwością czekam na inne rozgrywki tego typu i miejmy nadzieję, że jeżeli takowe się pojawią, nie spotkamy się już nigdy z takimi sytuacjami.

Czy to oznacza, że rezygnujesz z roli Moderatora na Twich'u? Czy jeszcze coś do tego dochodzi? Jeżeli tak, to w imieniu forum ( jeżeli mogę i jeżeli się wszyscy zgadzają ) chciałem podziękować za Twoją dotychczasową pracę z nami i za poświęcony czas. Mamy nadzieję, że szybko do nas zawitasz na starym stanowisku. ;)

PS: temat będzie dziś bił rekordy oglądalności :P

Tak Himi, nie zapomnij za sobą pozamiatać i szczoteczki zabrać. Walizke masz w szafie, nie zapomnij.... Ogarnijcie sie ludzie to był meczyk 4fun -.-. Pomyslcie kto na zdrowy rozum ładuje sobie cheaty do takiego meczu? Mnie sie nie chce nawet na ten temat wypowiadać bo to jest jałowa dyskusja ze sporem słowo przeciwko słowu.

Nie masz powodów, aby rezygnować ponieważ nie wiedziałeś, że macie w drużynie odpalonego. Ty oraz reszta osób nastawialiście się na mecz w dobrej atmosferze co by fajnie spędzić czas i spróbować porachować kości moderatorom Izaka.

Napisałeś, że to Ty organizowałeś waszą drużynę i wydaje mi się, że poprzednie bany na vac rimejka (bo  ponoć były jeszcze 2 prócz dzisiejszego) były możliwe do sprawdzenia, aby nie brać potencjalnego odpału  do drużyny. Jeśli faktycznie dało się to sprawdzić, a Ty tego nie zrobiłeś to oznacza, że ktoś nadszarpnął twoje zaufanie. Mogę się mylić w kwestiach, które tutaj przytoczyłem.

Wdg. mnie nie ma powodu do tego, abyś rezygnował i wyrzekał się swoich stanowisk... Miała być rozgrywka 4fun i pewnie nawet nie przeszło Ci przez głowę, aby posprawdzać 'akta' swoich towarzyszy.

Nie ma czegos takiego jak pomyłka VACu. A mecz mozesz sam obejrzec wchodzac w Csa i kliknac "ogladaj" > "moje mecze"

Nie oglądałem więc nwm.Ale jest coś takiego jak pomyłka VACu też raz dostałem :( Napisałem do nich i powiedzieli że na moim PC wykryli hack i unban nie będzie :) FFS :D

Ahhr ! Himi ! Z taką przeszłością kryminalną w CS'ie bez wahania przyjmę ciebie na swoją fregatę ;)

A tak na serio, uważam że dzisiejszy turniej to wspaniale zorganizowany projekt. Rzadko kiedy trafia się okazja stanąć na przeciw graczy,

którzy mają rozegranych ponad 1,500, a co poniektórzy 4.000 godzin w CS'ie.

Dodatkowo komentarz Izaka i prawie 4 tysięcy oglądających ludzi sprawiło, że było to wydarzenie bezprecedensowe w historii Rockowej społeczności.

Dlatego chcę pogratulować Himiemu i Liptonexowi, za wspaniałą i porządną dawkę adrenaliny.

Szkoda, że stało się jak się stało, ale czasu nie cofniemy, a Rimejk chcąc nie chcąc stal się dzisiaj MVP całej rozgrywki ;)

Podsumowując cały event, to chcę aby takich wydarzeń było więcej, aby ludzie z forum aktywnie ze sobą grali, a tym samym tworzyli społeczność

towarzyską i gotową stanąć ramię w ramię obok siebie czy to w CS'ie, BF'ie czy też w LoLu.

Tego sobie życzę ... ,a teraz ruszajcie się kamraci, bo na horyzoncie widać Hiszpańską banderę ! Ahhr !

P.S Dzięki Kubox, za krótki instruktaż odnośnie CS'a.

Nie będę pisał dużo, bo nie lubię pisać na telefonie. Nie szalej już z tym odchodzeniem. Pomysł był fajny, wykonanie również. Co do tego cheata to powiem, że rimejk i tak dużo w tym meczu nie zmienił :P gratuluję chłopakom poziomu i mam nadzieje, że będzie więcej eventow tego typu.

Nie zrzucaj wszystkiego na siebie. Nie jesteśmy w przedszkolu, stało się, czasu nie cofniemy. Osobiście nie miałem okazji obserwować tego co się działo, ale z tego co piszą ludzie, było naprawdę ciekawie i na poziomie. Następnym razem radzę przeprowadzić głębszą selekcje, łącznie ze sprawdzeniem historii danego gracza, który ma być dodany do drużyny.

Jak dla mnie wątek wyczerpany, Himi zostaje, Rimejk do spowiedzi i wszyscy szczęśliwi, czekamy na kolejne zorganizowane mecze, mixy, mieszańce.

Ktoś coś jeszcze ma do dodania mordki? ;)

Himiodzio - postanowiłem, że zabiorę głos jako członek drużyny przeciwnej. Było bardzo fajnie, pomysł przedni 4000 do 5000 widzów - to było coś. Nie mniej jednak był to mecz o tzw. pietruszkę i było to dla nas niezrozumiałe - po co robić coś takiego? Postawcie się w naszej sytuacji.... Wyglądało to źle i nawet właściwie ciężko mi znaleźć usprawiedliwienia dla Rimejka. Tłumaczenie pod tytułem: "Co oznacza VAC ban?" lub "Pożyczyłem konto..." wygląda na tłumaczenie skruszonego nastolatka, który chce żeby go odbanować, bo złośliwy braciszek mu się włamał na konto. Oczywiście nie oceniam człowieka i nie siedzę na jego komputerze by jednoznacznie to ocenić, ale napiszę jeszcze raz - to wyglądało źle szczególnie w kontekście przebiegu meczu i z perspektywy drużyny przeciwnej.

Nie mniej jednak uważam, że nie ma co przesadnie roztrząsać tej sprawy i zagrać rewanż w najbliższym czasie na de_dust2 (ja akurat jestem n00bem w moim teamie i głównie tę mapę znam ;) )

Himiodzio uważam, że Twoje oświadczenie świadczy o tym, że podchodzisz uczciwie do sprawy i jesteś człowiekiem odpowiedzialnym, ale nie uważam byś musiał rezygnować ze swoich funkcji - niech przyłapany się tłumaczy. Nie musisz też przepraszać, bo z mojej perspektywy najbardziej zaszkodził sobie sam Rimejk, bo 5000 osób widziało jak dostaje VAC ban'a w meczu o pietruszkę, co samo w sobie wydaje mi się raczej zabawne i nieprawdopodobne.

Na koniec chciałbym zaznaczyć, że nie mamy żadnych twardych dowodów na to, że gra nie była czysta poza VAC ban'em są to jedynie nasze odczucia i przypuszczenia. Reasumując rozumiemy Was, ale Wy też postawcie się na naszym miejscu.

Tak jak pisałem wyżej - czekamy na rewanż na de_dust2 (moja prywata :D) w tym samym bądź leciutko zmienionym składzie.

Pozdrawiam,

Michał vel betonowy_asfalt

Ja powiem krótko - Wyszło absurdalnie:D

Himiodzio - miałeś rewelacyjny pomysł, który wyszedł bardzo fajnie. Akcja na końcu to będzie doskonała promocja następnej takiej rozgrywki i jeszcze więcej ludzi pojawi się, żeby to obejrzeć:D
Hejty to normalka w internecie i nie masz co się przejmować. Rób dalej to co robisz i nie gadaj głupot! Jesteś odpowiedzialny za cały pomysł i powinieneś być z niego dumny!

Powtórzymy całą akcję, ale tym razem my też ściągniemy czity, żeby były równe szanse i będzie git! (Taki żarcik:D).

Wybaczcie nie do końca poprawny językowo tekst, ale jest 04:45:)

Zabawa na livie była dobra. Wydarzenie zostanie w mojej pamięci na dłużej, bo oglądało się przyjemnie, nawet bardzo przyjemnie.

Z tego co się orientuje - rimejk napisze odwołanie do Valve. Myślę, że do czasu odpowiedzi nie powinniśmy specjalnie Go hejtować, bo być może jest to jakaś pomyłka, w co ja osobiście wątpie.

Himiodzio - nie masz powodów, aby rezygnować ze stanowiska, na którym dobrze się sprawujesz. Takie nieprzyjemne sytuacje tylko uczą na przyszłość.

Czekam na więcej takich eventów i podobnych zabaw, z chęcią je pooglądam na live!

Pozdrawiam :)

Może macie rację, że za bardzo pospieszyłem się z decyzją odejścia... Ale zrozumcie mnie, to ja byłem odpowiedzialny za cały skład i to ja wolałem ponieść konsekwencje czegoś takiego. Dotąd każdy z nas uważa, że Rimejk grał czysto. Wiedzieliśmy kto jak gra, też i po samej grze Rimejk jakoś nie pokazywał, że używa czegoś wspomagającego. Mamy nadzieję, że w najbliższych dniach okaże się, że jest to pomyłka VACu.

Dziś też napisałem do Izaka, odnośnie możliwego rozegrania rewanżu.

Oczywiście w przyszłości (1-2 miesiące w przód), aby cała atmosfera się uspokoiła.

Mam też nadzieję, że będziemy wtedy grać z dodatkowymi zabezpieczeniami przeciw czitowaniu.

W tym też czasie będziemy szukać nowego zawodnika z "aktualnej ekipy Rocka".

Każdy z nas podczas rewanżu będzie nagrywał swoją grę (ja i Diger zapewne zrobimy z tego stream, reszta nagra filmiki na YT), tak aby potem każdy mógł okazać dowód w razie jakichkolwiek wątpliwości. Będzie to przynajmniej jakaś rzecz która pokaże ludziom, że graliśmy zawsze i będziemy grać czysto.

Oczywiście wtedy też uda nam się zamknąć "twarze" tym którzy będą pisać, że przegraliśmy/wygraliśmy bo nie mieliśmy czitów/mieliśmy je.

Myślę, że to będzie dobre rozwiązanie.

A ja dalej wyczekuje rozwiązania sprawy Rimejka, czy aby na 100% używał on programów wspomagających, w co akurat wątpię.

Pozdrawiam

Himiodzio

Nie rób z siebie kozła ofiarnego. Generalnie to się starasz, ale ciężko było przewidzieć oszukiwanie.

Lecz niestety, musiało coś takiego się stać.

Nie wiem co mam przez to rozumieć. :P  Musiało, czyli co, zaplanowałeś? Jeżeli podchodzisz do wszystkiego z nastawieniem, że się coś nie uda to taka postawa jest chu$#!owa.

Ja raczej bym się nie przejmował.Dzięki temu incydentowi dowiedzieliśmy się jaki poziom reprezentują moderatorzy Izaka,chyba trzech buraków zaczęło rzucać mięsem zaraz po tym banie.Widać udawali przyjaznych,a okazali się wieśniakami z wątpliwym ilorazem inteligentncji.W tej kategorii wygrali Moderatorzy Rocka.

Ja raczej bym się nie przejmował.Dzięki temu incydentowi dowiedzieliśmy się jaki poziom reprezentują moderatorzy Izaka,chyba trzech buraków zaczęło rzucać mięsem zaraz po tym banie.Widać udawali przyjaznych,a okazali się wieśniakami z wątpliwym ilorazem inteligentncji.W tej kategorii wygrali Moderatorzy Rocka.

Bo nie są lizodupami i hańbią takie zachowanie. Równie dobrze mógłbym Ciebie nazwać burakiem, bo sam rzucasz obelgami w ich stronę.

563569.jpg

Bądźmy kulturalni.

//ciekaw jestem dlaczego usunięto poprzednie posty.

Ja nie czuje się urażony,kolega Baggins mam nadzieję również nie.Więc kultura była zachowana.

Proszę po usunięciu postów o dopisanie nicku moderatora,będzie kulturalniej. Dziękuję, Pozdrawiam

Ja nie czuje się urażony,kolega Baggins mam nadzieję również nie. Dziękuję, Pozdrawiam

Skądże. Po prostu prowadzimy dojrzałą dyskusję i potrafimy uszanować różne poglądy - nawet jeżeli się z nimi nie zgadzamy.

Pozdrawiam serdecznie.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik