Skocz do zawartości
Himiodzio

[Grupa Himiodzio] Zadanie drugie!

Polecane posty

Witajcie

Grupa Himiodzio:

• Jejku
  • Glock
  • Kaadzik
  • PanSmile
  • Michu

Tak więc zadanie drugie czas zacząć...

Gotowi? Tym razem proszę o pracy nie za jednym razem. Więc o co mi chodzi? Proponuję zrobić intro i go jeszcze udoskonalać, powiem Wam tyle, że to czasami potrafi zrobić perełkę z intra.

Więc co? Zaczynamy!

Tak więc drugie zadanie będzie polegało na zrobieniu int... Hmmm...  Czyżby w regulaminie było napisane, że czasami nie muszą być to intra? Może by tak wykorzystać ten punkt? Nie? Okej. Tak więc wykorzystamy!

Zadanie drugie będzie polegało na zrobieniu filmiku która ma nas zachęcić do przyjścia na IEM! :)

O co dokładnie biega? Chcę abyście użyli tylko i wyłącznie filmików ESL z Intel Extreme Masters Katowice 2013!

Macie w waszych filmikach najlepiej pokazać co się działo wtedy w spodku, pokazać, że my też potrafimy się bawić na takich eventach. Zróbcie jak chcecie, daję Wam wolną rękę w postaci dowolnej formy zrobienia tego.

Jedynymi wymaganiami będzie w/w obowiązek korzystania tylko z filmików ESL (tutaj macie trzy playlisty z IEM Katowice: 1 i 2 i 3). Chcę też abyście zwrócili uwagę na te oto 3 filmiki, które mogą Wam się bardzo przydać 1 2 3

Na końcu filmiku, chcę abyście w jakiś sposób zaprosili "oglądających" na IEM 2014 w Katowicach :).

I co? Dalej mam Was męczyć? Dam już Wam spokój :D.

Pozostałe wymagania:

• Czas filmiku: od 70 sec do 190 sec.
  • Muzyka: dowolna ESLowa, czyli ta która była używana podczas różnych filmików z IEM 2013.
  • Czas oddania: 15 Luty 2014r. godz. 19 (intra wysyłamy na moje PW).
  • Inne: regulamin!!!

Powodzenia i pamiętajcie, mam zacząć płakać, jak będę oglądał filmik! :)

Wszystkie zasady itp... znajdziecie w regulaminie (każdy uczestnik powinien znać go na pamięć!).

Napisano (edytowany)

Fajnie, 1 dzień na zebranie muzyki, zmontowanie, przejrzenie materiałów. Jakoś to zapowiedziane rozwiązanie na ferie się nie sprawdza.

Temat ciekawy, może coś zrobię.

Jest to rozwiązanie które daje ci więcej niż tydzień czasu, nie mogę dać Wam kilku tygodni na zrobienie filmiku - Himiodzio

Edytowano przez Himiodzio

Nienawidze cię Himi ;_: Dowiedziałem się przedwczoraj, że jednak nie pojade... a tu na JaRocku filmy zachęcające xD A poważniej to ciekawe zadanie :)

Chodziło mi bardziej o to jakie są używane. Nie śledzę e-sportu. Z tego co się orientuję jest to taki lekki dubstep, racja?

Chodziło mi bardziej o to jakie są używane. Nie śledzę e-sportu. Z tego co się orientuję jest to taki lekki dubstep, racja?

Chodzi o muzykę ESLową :D, użytą podczas tworzenia filmików z IEM 2013, jest tego masę :).

Masę? Znalazłem 1 utwór, w każdym filmie pojawia się "Childish Gambino - Heartbeat (Proper Villains Remix)". Pokaż mi jakiś inny, bo ten mi się średnio widzi do "intra", a sam ślepy jestem.

P.S.
Himi, chyba zapomniałeś o 1 playliście :)

Masę? Znalazłem 1 utwór, w każdym filmie pojawia się "Childish Gambino - Heartbeat (Proper Villains Remix)". Pokaż mi jakiś inny, bo ten mi się średnio widzi do "intra", a sam ślepy jestem.

P.S.

Himi, chyba zapomniałeś o 1 playliście :)

Dzięki, dodałem.

A czy może to być muzyka nie używana przez ESL, ale w tych klimatach?

Nie.

Zadanie fajne, ale już mnie uszy bolą od tej "muzyki".

Btw, skąd mamy wiedzieć jaka muzyka jest używana na ESL? Może niektórzy śledzą, ale ja nie. Osobiście jak bawiłem się w ESL to wrzucałem hard rocka.

Nie piszę tutaj zbyt dużo ale ten temat mnie do tego zmusił :P Chętnie poddam się wyzwaniu, w porządku. Ale ta muzyka, rozumiem że mam oglądać wszystkie filmiki ESL i znaleźć muzykę która mi pasuje? Nie śledzę tego tematu i trochę mnie to śmieszy. Poza tym nie lubię tego durnego podkładu jakiego tam w większości używają.

(a później mam podać link i czas gdzie ta muzyka leciała, czy znasz cały soundtrack ESL'owy świata?)

Poradzę sobie jakoś ze wszystkim, ale jak dla mnie z muzyką mogłeś sobie odpuścić.

Pozdrówki c:

---

+ edytuję jeszcze raz, by powiedzieć że filmy typowo promocyjne jeżeli mają być dobre to wypadałoby by montażysta tworzył ze swoim podkładem. W taki sposób nasze głowy działają lepiej i wizualizują film. A przynajmniej moja.

Akurat ta jedna "nutka" nie jest wcale taka zła...chociaż wiadomo, że wolna ręka przy jej wyborze była by czymś bardzo inspirującym... ;)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik