Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Newbie

AVerMedia Game Capture HD II czy AVerMedia Live Gamer Portable?

Polecane posty

Witam,

Planuje kupno PS4 w najbliższym czasie. Chciałbym także nagrywać swoje "granie" i wrzucać je na YT. Z racji tego, iż specem w tych tematach nie jestem to stąd pytanie zawarte w tytule tematu. Która AVerMedia będzie do tego lepsza? Czy może zupełnie coś innego nada się bardziej?

Tak, wiem. Jednak już w drugim zdaniu masz dokładny opis funkcji tego przycisku: "naciskamy Share i zapisujemy klip z ostatnich 15 minut zabawy na dysku" ;) Także jeśli będą chciał nagrać jakiś dłuższy materiał to jednak przyda mi się AVerMedia. ;)

Liczę się już z wydatkiem 600zł także poczytam o tym i się może skuszę ;) Dzięki!

p.s - @Fuzzik, powiedz mi jeszcze. Orientujesz się może czy obsługa i obróbka video jest z tym sprzętem dosyć prosta? Po prostu boje się, że taki laik w tym temacie jak ja może mieć problemy ;)

W prawdzie nigdy na tym nie pracowałem, ale z tego co pamiętam z filmików i ssów, to software jest bardzo prosty i przejrzysty, więc bez problemu powinieneś sobie dać radę.

Lecz jakbyś nie poradził sobie to w necie na pewno znajdziesz poradniki.

Dzięki wielkie. Mam jeszcze jedno pytanie. Orientujesz się może czy podobnie jak w Game Capture 2 mogę obrabiać filmik na tv i od razu wrzucić na YT?

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik