Skocz do zawartości

Polecane posty

Witajcie

Mogę już oficjalnie poinformować Was, że w sobotę o godz. 17 odbędzie się showmatch w CS GO! Ekipa Rocka VS Ekipa Izaka.

Na czym będzie to polegało? Otóż zmierzymy się w CS GO P4fun. Ekipa modów (itp..) danych streamerów.

Z ekipy Rocka będą startować:

1.Himiodzio

2.Liptonex (admin jarocka, ale to też ktoś z ekipy :))

3.Diger

4.Ghost

5.Rimejk (były mod, ale i tak był w ekipie :))

Tak więc ta oto piątka będzie walczyła z ekipą modów Izaka :).

Całość odbędzie się w sobotę (8 lutego 2014r.) o godz. 17 na streamie Izaka, jeśli Rock wywiąże zainteresowanie akcją, to bardzo możliwe, że i sam będzie komentował mecz z Izakiem? Zobaczymy, jeśli dowiem się czegoś więcej dam znać!

Wszystkie linki itp... podam zapewne przed samym startem!

Oczywiście zapraszam na świetne widowisko! I pamiętajcie, trzymajcie kciuki, musimy dać z siebie wszystko!

Himi

No komentarz Rocka i jego kolegi byłby miłym aspektem :D Oczywiście liczę, że materiał ukaże się na YT. Najlepiej jakby Rock wypowiedział się w tej sprawie.

Ostatnio dołączył do ekipy i jest na pasku, który pokazuje kto aktualnie streamuje. Jak ostatnio grał to oglądało go ponad 3 tysiące ludzi ;)

W sobotę mnie niestety nie ma, a szkoda. xd

Bardzo proszę, żeby znalazł się ktoś, kto to nagra i wrzuci, bo w niedziele chętnie sobie obejrzę jeśli dorwę się do wifi. ;)

Po pierwsze bardzo ciekawa inicjatywa ! Dobrze że coś się dzieje ;)

Również przyłączam się do prośby umieszczenia tego na youtube. Niestety ale sobotnie popołudnie spędzam w pracy,no i nie będzie mi dane tego obejrzeć na żywo.

Powodzenia !

Ja sam bez ogromnej pomocy Izaka, nic bym niestety nie mógł zrobić. A dzięki Izakowi, już w sobotę będziecie mogli oglądać ciekawe widowisko :).

Ja jak jutro będę pisał do Izaka, odnośnie kontaktu z kapitanem jego ekipy (banowanie map itp... :D), to zarazem spytam się czy showmatch będzie potem na YT :).

Jak się czegoś dowiem, dam znać :).

Ja się i takich rzeczach dowiaduję ostatni. Chłopaki już planują poza moją kontrolą, ale to dobrze. Oczywiście będę :)

Rock'u czy będziesz robił z tego Live? Może by wspólnie z graczami na TS3 porozmawiać i wspólnie grę skomentować?

Napisano (edytowany)

Rock'u czy będziesz robił z tego Live? Może by wspólnie z graczami na TS3 porozmawiać i wspólnie grę skomentować?

W czasie meczu gadać zapewne nie będziemy mogli, bo wtedy będzie dla nas liczyła się komunikacja tylko i wyłącznie odnośnie naszych pozycji itp...

Zapewne Rock będzie komentował mecz razem z Izakiem, choć to już nie jest moja sprawa, ja jestem tylko od tego aby razem z teamem wygrać! :P

Oczywiście jeśli Rock będzie chciał nam dodać otuchy lub jakiś tajnych trików CSowych, które krążą tylko przez Streamerów, to będziemy wcześniej (przed 17) trochę ćwiczyć :D

@[email protected]

Jeszcze dziś dam info, odnośnie wyglądu meczy (ile map itp...).

Edytowano przez Himiodzio

To fajnie,

chodziło mi o komunikację ; widz - widz. Widzowie mogliby się komunikować i wspólnie komentować. Można zrobić jakiś kanalik i tam kilka osób zapewne by się zebrało. Jak by się udało, to poprosić jakiegoś moda by trochę tam orarnął jak by chołota jakaś weszła i powinno być ok.

To fajnie,

chodziło mi o komunikację ; widz - widz. Widzowie mogliby się komunikować i wspólnie komentować. Można zrobić jakiś kanalik i tam kilka osób zapewne by się zebrało. Jak by się udało, to poprosić jakiegoś moda by trochę tam orarnął jak by chołota jakaś weszła i powinno być ok.

Na 100% nie będzie czegoś takiego. Każdy może sobie samodzielnie zacząć komentować, ale mecz zostawiamy Rockowi i Izakowi :).

I btw... będzie potwornie ciężko teraz grać.... Wszedł właśnie patch-syf, zmieniający wiele rzeczy na złe i niestety.... większość jest do bani :/

Hehe, chyba jeszcze mnie nie zrozumiałeś.

Ty pewnie myślisz, że ja chciałem zrobić kanał kilku ludzi, którzy by komentowali na Live całą potyczkę. Nie chidzi mi o to. Ja chciałem zrobić kompletnie osobny kanał. Nie będzie on powiązany z nikim, kto gra, ani nie będzie miał jakiegokolwiek wpływu na rozgrywkę. Ktoś mógłby oglądać i razem z innymi komentować, ale to nie będzie słyszalne ani dla graczy, ani dla oglądających. 

Chyba, że właśnie to miałeś na myśli - to sory :P

Hehe, chyba jeszcze mnie nie zrozumiałeś.

Ty pewnie myślisz, że ja chciałem zrobić kanał kilku ludzi, którzy by komentowali na Live całą potyczkę. Nie chidzi mi o to. Ja chciałem zrobić kompletnie osobny kanał. Nie będzie on powiązany z nikim, kto gra, ani nie będzie miał jakiegokolwiek wpływu na rozgrywkę. Ktoś mógłby oglądać i razem z innymi komentować, ale to nie będzie słyszalne ani dla graczy, ani dla oglądających. 

Chyba, że właśnie to miałeś na myśli - to sory :P

Takie coś można zostawić... Każdy chętny może to przecież zrobić w swoim zakresie? :)

Wcale nie syf, ja nie widzę różnicy, gra się tak samo przyjemnie. Do trochę zmienionego radaru da się przyzwyczaić. ;)

"Wcale nie syf".

AUG to najnowsze awp które strzela ogniem ciągłym, jest tak cholernie celne, że ja bym się zastanawiał czy AWP czy AUG.

Zniszczyli D<>Eagle. Osoby które uczyły się rok, posługiwania nim, teraz muszą się uczyć ponownie, ponieważ rozrzut jest teraz śmieszny.

Zmienione strzelanie w ruchu, dotąd było one zrobione tak, że szansa strzelenia w dany cel była większa po nauczeniu się danej broni. Teraz trzeba mierzyć bardziej w prawo-lewo i mamy kilka zabójstw.

Sama płynność gry, z 190 FPS teraz jest ok. 50-60. Jest to potworna zmiana, ale ona na 100% zostanie jeszcze dziś poprawiona w jakimś Hf.

I nasz news dnia... Granaty? Ja wiem, że w większości grach trzeba przytrzymać granat aby rzucić go dalej.... Ale ludzie, to jest CS! Czemu mamy niszczyć coś klasycznego, poprzez głupią zmianę.... Ja wiem, że twórcy chcieli dać nam możliwość defensywnego rzucenia granatu pod nas samych. No ale przecież, można to było zrobić poprzez naciśnięcie jakiegoś przycisku, a nie psuć całą mechanikę.

Jest jeszcze kilka innych rzeczy, ale je już pozostawię.

I zarazem proszę moderatora, aby następne posty nie na temat kasował, bo zaczynam/y robić z tego tematu inny temat.

Tak więc świeże info:

Showmatch będzie się składał z 2 wygranych, czyli zespół który wygra pierwszy 2 mapy - wygrywa!

Cały showmatch trafi na YT, Izak potwierdził.

Tak więc ja jutro spróbuję skontaktować się z kapitanem drużyny modów Izaka i ustalimy mapy itp... :)

Sobota 17!

Cześć!

Od razu na wstępie podziękuję Himiodzio za pomysł i wyjście z inicjatywą! Zawsze chętnie biorę udział w takich akcjach! Dla tych, którzy mnie nie znają - czasem komentuję hobbistycznie mecze Counter-Strike i mam nadzieję, że również w meczu modzi izaka VS modzi Rocka uda się stworzyć prawdziwą esportową atmosferę:)

Co do update'a to już wyszedł mały patch poprawiający problem z fpsami - wszystko powinno wrócić do normy.

I oczywiście zapraszam serdecznie na to spotkanie - gwarantuję, że emocji nie zabraknie:)

Tak więc mapy jakie wybraliśmy to:

• Inferno
  • Train
  • Nuke

Oczywiście będą dwie nożówki o mapę i o strony. Kto przegra 1 mecz wybiera następną mapę :).

Tak więc jutro o 17 szykuje się ciekawy meczyk!

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik