Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Himiodzio

[Grupa Himiodzio] Wyniki zadanie pierwsze

Polecane posty

Witajcie!

I co? Pierwsze zadanie już za sobą? Zadowoleni?

Teraz czas oczywiście na wyniki, nie będę teraz Was zanudzał przemowami, więc przejdziemy do konkretów.

Tak więc Glock zacznijmy najpierw od Ciebie.

Zamieściłeś oczywiście wiele scen związanych z zimą, tak jak wszyscy :D, ale to i tak plus, bo widziałem twoje ostatnie intra u Ikarosa i miałem pewne wątpliwości. Co do muzyki? Tutaj akurat pasowała i nawet nie gryzła się z intrem, ale czy aby jest to zawsze dobry gatunek muzyki do intra? Ja bym się zastanowił.

Samo zakończenie jest przeciętne, brak według mnie jakieś mocne zakończenia intra. Może nie chciałeś czegoś takiego robić, ale następnym razem o tym pomyśl.

Darknes

Bardzo ciekawy pomysł "mocnego połączenia z muzyką", lecz po pewnym czasie zaczęło się to gubić, można nawet napisać, że zaczęło się to odczuwać :/.

Mam pewną uwagę do przejścia w 0:14-0:15, czy aby ono tak bardzo pasuje do intra?

Tu akurat był pomysł na zakończenie, ale w dalszych przypadku nie jest to coś cudownego.

Wielki plus oczywiście za połączenie różnych wydarzeń zimowych z gier w jedną spójność :).

Dobry pomysł na muzykę, choć jednak zbyt duża ilość Dead Space, ją lekko zepsuła.

Moment 51-53 psuje według mnie intro, ponieważ "daje mi w pamięć" dziwne przejście i nagłe popsucie się muzyki?

Zakończenie też według mnie warte poprawienia.

Michu

Wyśmienite połączenie muzyki z intrem, aż się chce oglądać kilka razy. Świetne operowanie przejściami w tył i w przód, to się czasem ceni.

Jedyna uwaga, ponownie według mnie zakończenie, które mogło być duże lepsze.

Muzykę dotąd mam w głowie :)

Fajnie je spasowałeś z grą, idealnie pasuje z tym co widzę przed ekranem.

Tak jak w przypadku Michu, zakończenie które mogło być lepsze.

I najgorsze z najgorszych.... czyli czarne paski! Ich następnym razem nie może być.

Kaadzik

I ostatni nasz czarny koń :).

Muzyka... Czy chcesz próbować mnie ponownie ją przekupić? Tym razem nie ma Mass Effecta, więc próbujesz muzyką? I niestety ponownie ci się to udało :/

Fajnie wpasowane intro z muzyką, choć kilka fragmentów mogło być lepiej dopracowanych.

Najgorszymi wadami jest, potwornie słaba jakość według mnie, musisz nad nią popracować.

I zakończenie, bardzo ciekawy pomysł, który według mnie cię przerósł, mógł zostać lepiej wykonany, pamiętaj muzyka też nie może się skończyć tak nagle.

Tak więc jak widzicie, mamy pierwsze zadanie, a ja się czuje jak na finale. Dostałem potwornie piękne prace, moa ocena trochę się zmieniała. I tak naprawdę dziś odpadnie nie gorszy! Tylko ten co zrobił coś o 0,00000000000000001% słabiej.

Ja chcę takich intr więcej i chcę aby taki poziom był przez cały okres bitw!

I pamiętajcie, pracujcie nad zakończeniem, każdy oglądający powinien zapamiętać intro, a zakończenie ma go intrygować, aby pamiętał o nim przez dłuższy okres czasu.

Tak więc niestety, muszę komuś dziś podziękować za udział :/. Robię to z żalem, ale muszę...

Darknes982, niestety to ty odpadasz z drugiej edycji bitw na intra, lecz musisz wiedzieć, że odwaliłeś kawał dobrej roboty. Nie mogę powiedzieć, że jesteś słaby, bo jesteś bardzo dobry i liczę, że w trzeciej edycji spotkamy się na nowo i mam nadzieję, że w moim obozie :).

Tak więc dziękuje, za kolejny kac moralny, tak trzymać i do zobaczenia niedługo, przy drugim zadaniu :).

Himi

Co do muzyki? Tutaj akurat pasowała i nawet nie gryzła się z intrem, ale czy aby jest to zawsze dobry gatunek muzyki do intra? 

A kto tu mówi o intrze?

@up z takim intrem? IMO najlepsze.

Napisano (edytowany)

Heh, dziwne, że za dużo... więcej materiału było z Lost Planet 2 :) ale nie będę się kłócił. Zwyciężca Ikarosa użył tylko jednego tytułu i co? Słabo wyszło według Ciebie? ;)

Wiem, że Lost Planet było dużo, ale akurat ono nie miało takiego przepychu - Himiodzio

Edytowano przez Himiodzio

To kiedy następne zadanie? Tak szacunkowo fajnie by było wiedzieć. Piszę posta pod postem, bo nie wiem co to za moda na odpowiadanie poprzez edycję czyjegoś posta.... ;)

To kiedy następne zadanie? Tak szacunkowo fajnie by było wiedzieć. Piszę posta pod postem, bo nie wiem co to za moda na odpowiadanie poprzez edycję czyjegoś posta.... ;)

Jest to moda bardzo często używana przez modów na innych forach. Ja będę ją tutaj stosował.

Następne zadanie soon. Myślę, że w czwartek :D

No pewnie że będe brał udział w 3 edycji "Bitwa na intra". Szkoda że odpadłem jako pierwszy ale miło posłuchać o tym co powinienem poprawić a co nie :D Powodzenia dla reszty oby wygrał najlepszy :D

Napisano (edytowany)

Jest to moda bardzo często używana przez modów na innych forach. Ja będę ją tutaj stosował.

Następne zadanie soon. Myślę, że w czwartek :D

Jeśli na danym forum nie obowiązuje zasada "ZAKAZU PISANIA POSTA POD POSTEM" to może i tak... ;)

A jeśli bitwy to dział w którym obowiązują niektóre zasady forum? Bitwy Standalone! - Himiodzio

Edytowano przez Himiodzio

Himi, z tym zakończeniem muzyki kombinowałem na różne sposoby, ale stwierdziłem, że jak kończy się łagodnie, to strzał brzmi już niepotrzebnie, a nie o to mi chodziło ;)

Niemniej gz dla reszty, bardzo dobre intra, mam nadzieję, że rywalizacja na równym poziomie będzie trwać do samego końca :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik