Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Extaco

Jak poznaliście Rocka?

Polecane posty

Jak dla mnie zaczęło się od jego serii z World Of Warcraft, później była relacja ze Stanów, a potem się to potoczyło już jakoś tak lawinowo, aż do oglądania jego dzisiejszych streamów :D

Któregoś razu zauważyłem na pewnej stronie stream z 3 tys. widzów i wszedłem by zobaczyć. Rock grał w jakąś śmieszną grę, której tytułu przypomnieć nie dam rady :) a obecnie chętnie oglądam live z War Z.

Gość Aragmor   
Gość Aragmor

Znajomy podrzucił mi jego filmik gdy organizowałem stronę o Vindictusie. Spodobał mi się komentarz i tak zostałem :)

Ja przez przypadek w sumie :D Wpisałem na YT "Wiedźmin Let's play" i wyskoczył rocku, a że podoba mi się jego podejście do gry jak i jego teksty to oglądam wszystkie gry nawet te za którymi nie przepadam :D

Moja przygoda z Rockiem zaczęła się od opisu przed premierowego gry Dead Island na którą niezmiernie czekałem a film Rocka bardziej mnie zapewnił do jej kupna... Później formalność duet Rock&Rojo w niestety nie dokończonej serii tej otóż gry za co bardzo ubolewam. Ale to nie zmieniło faktu że zostałem..;-)

Było to już hoho, dobry rok temu. Ktoś ze znajomych dodawał, a raczej lubił vlogi Rocka, takiego spokojnego średnio śmiałego ale bardzo przyjaznego faceta którego polubiłem słuchać. Po jakimś czasie sam dałem suba, i tak to już poleciało, dopiero później odkryłem że Rocka pasją są gry, co mnie oczywiście niezmiernie ucieszyło. Później seria Borderlands z Rojem, tak wspominam z uśmiechem tamte wakacje. I jestem, do tej pory, oglądając praktycznie codziennie. Bywały przerwy, nie na wszystko też mam czas - ale to przecież normalne.

Szczerze? Chyba od samego jego początku go oglądam, bo nawet pamiętam jak kiedyś oglądałem jego materiały na gameplay.pl.(z czego pamiętam to chyba był BC2) Potem ogarnołem że ma YT, więc poleciał sub i do dzisiaj go oglądam.

Mam zwyczaj wieczorami oglądać na S3 najpopularniejsze filmiki danego tygodnia na YT i tak właśnie natknąłem się na Rocka jak o czymś tam gadał :D

I oczywiście spodobało mi się to 'gadanie' bo bardzo fajne i interesujące tematy poruszał. No a potem odkryłem, że to zapalony gracz :)

Dzięki "współpracy" z CTSG kiedy to gościł na jednym z jego materiałów z jakiejś strzelaniny, to było jakieś 2 lata temu, czyli początki Rocka na YT :)

HnS    0

Pierwsze kroki z WoW'em, więc na YT i tam znalazłem poradnik od Rock'a jak zaczynać itd. i tak rozpoczeła się moja przygoda z Rockiem.

Bodajże u CTSG usłyszałem o niejakim projekcie pt. "Play Next" - tak się zaczęło, później oglądałem vlogi (jeszcze te z lodówką w tle... ehh dobre czasy :D). Jeden z vlogów, który najbardziej wspominam to ten kręcony w placu zabaw, gdzie co chwile jakieś dzieciaki się pałętały do kamery Rocka, albo Miszor je zaczepiał xD

Znalazłem kanał Rocka zupełnie przypadkiem, w grudniu 2011 roku, a mianowicie szukałem szybkiego sposobu na konwertowanie ii... bęc! Poradnik pod tytułem "Wydajne Konwertowanie". :D

To było gdy rock miał "zaledwie" może z 100,150 filmów, trafiłem przypadkiem, zainteresował mnie swoimi vlogami, potem pojawił się duet, tak poznałem roja i tak jakoś zostało że do dzisiaj już ich oglądam.

Jakoś półtora roku temu, nie pamiętam o jaką grę chodziło ale szukałem gameplaya. Wpisałem frazę i pierwszy wyskoczył Rock z tą grą na YT. I tak to się potoczyło :)

też poznałem go poprzez battlefield 3 wraz z Rojem, kiedy jeszcze dzielili ekran na pół i można było na raz oglądać go z dwóch perspektyw.

Ja najpierw poznałem Roja, Rocka całkiem przez przypadek, gdy między mixem w CoD 4 chciałem pooglądać filmy z BF 3, które stawało się popularne w grupie do której należałem.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik