Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Extaco

Jak poznaliście Rocka?

Polecane posty

Siema. :)

Dokładnie niestety nie pamiętam ale poznałem go od strony Roja jak zaczął się duet w borderlands 1 :D  zaciekawiły mnie jego vlogi i niektóre let`s play i oglądam ich aż do dziś :)

Ja byłem od samych początków, ale materiał na kanale nie powalał.

Dopiero jak weszły gry typu Btf3 Rock zaczął zdobywać fanów.

Wielu ludziom zaczął podobać się jego sposób grania i to jak otwarcie rozmawiał i jak nadal rozmawia z widzami. 

Teraz jak zapytasz nastolatków i nie tylko, kto to Rock, w kilka sekund masz odpowiedź.

Cóż ja Rocka odkryłem zanim jeszcze miał kanał na youtube, a swoją twórczość produkował na serwisie gameplay.pl (Roja przy okazji też i jeszcze innych panów którzy nie weszli na YT). Spodobało mi się w jego "wypocinach" to, że pisał o moim ulubionym gatunku gier czyli o MMO i miał bardzo podobne poglądy na ten temat co ja, potem zamiast pisać felietony zaczął do tego dołączać materiały video, mi bardzo przypadła do gustu ta forma wypowiedzi i tak już zostałem, chociaż przyznam się bez bicia, że nie wszystkie materiały Rocka teraz oglądam ;)

Ja poznałem go gdy pokazywał Imperium Sithów w SWTOR, gdy ja mogłem pomarzyć o wejściu do gry :). Jednakże aktywność na jego kanale rozpocząłem od czasu Bordelands 2. Takie fajne połączenie "spokojnego, dostojnego" Rocka i "pozytywnie zakręconego" Roja :D

Z kolegą miałem zamiar pograć sobie w Dead Island, inny kolega podrzucił nam filmiki R&R (sam ich nie znał po prostu też interesowała go ta gra) i spodobało mi się podejście Roja. Wtedy zacząłem głównie oglądać Roja. Z biegiem czasu przerzuciłem się bardziej na Rocka. Zmęczyło mnie Roj-Playing Games. Rojo wydaje mi się teraz niekiedy trochę 'suchy', ale dalej go lubię i nieraz uda mu się mnie rozbawić(dalej oglądam poszczególne materiały). Rock bardziej odwzorowuje mój charakter :)

Poznałem Rocku w przypadku oglądania Graby i moim zainteresowaniem Warz i ich wspólnym graniem i od razu Rocka urok osobisty mnie zauroczył i do dziś dzień go oglądam i tak już cały czas mam nadzieje:). Pozdrawiam serdecznie.

Rocka "śledzę" już od ponad roku. Fajnie się oglądało gameplaye z Dead Island albo Borderlandsów. Zawsze z chęcią byłem też na bieżąco z "Moją Tubą". Nie oglądam wszystkich materiałów, tylko te, które zainteresują mnie ze względu na tematykę, streamu nie widziałem jeszcze ani razu, taki ze mnie oldschoolowiec  :D

Hm... ile już oglądam Rocka? Na pewno będzie to więcej niż rok. Dowiedziałem się o nim od znajomego, który powiedział mi o jakimś farciarzu, który w parę tygodni zebrał 20k subów ;) I to tak się zaczęło.

Ja poznałem go bardzo dawno temu, mianowicie zachęciły mnie jego filmy które kiedyś kręcił.. wiadomo gdybym teraz oglądał coś co było dawno temu i się wspomina, zawsze jest ta chwila podniecenia typu "co się stanie za chwile" "jak on na to zareaguje".

Ja pierwszy raz zobaczyłem Rocka w polecanych u CTSG. Na kanale Rocka był wtedy Team Fortress z Rojem. Pomyślałem że Rock to spoko gość, a Rojo ma ADHD. Ale myliłem się, później przekonałem się do Roja. A tera oglądam ich obu ;)

A teraz czas na chamski odkop !!!!!

Ja osobiście usłyszałem od kolegi o Roju. Czasem coś u niego pooglądałem, a jak pooglądałem to zaraz zobaczyłem i Rocka. Było to gdzieś w okolicy 100-200 tys subów. I tak jak początkowo oglądałem tylko i wyłącznie Roja, a Rocka zero tak teraz jest odwrotnie :) Głównie zacząłem się interesować strefą YT jak i tymi 2 panami dopiero jak kupiłem telefon z androidem, bo na wczesniejszym złomie nie miałem możliwości, a na PC czasu brakowało  i sam wolałem sobie pograć :)

Ja w sumie nie pamietam :P chyba ogladalem filmik z bf3 :D a pozniej to juz wszystkie filmiki z guild wars 2 i tak sie ciagnie ze dziennie zagladam co nowego :D

Gość Jacek   
Gość Jacek

Z tego co pamiętam ja zacząłem od serii PlayNext ;)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik