Skocz do zawartości
Battle_Axe

♦ Newsy z Gospody ♦ Co myślicie? Proszę o waszą opinie.

Polecane posty

Cześć wszystkim. Chciałbym prosić Was o opinię na temat moich materiałów z serii "Newsy z Gospody". Czy materiał przygotowany w taki sposób jest w porządku? Czy informacje podane przeze mnie są wystarczające? Może macie jakieś rady, sugestie, na które oczywiście liczę. Dajcie znać co myślicie. 

Pozdrawiam :)

http://youtu.be/BmDpvE7LYJQ - Kingdom Come: Deliverance - Realistyczne RPG z otwartym światem | ♦ Newsy z Gospody! ♦

http://youtu.be/NXenfuPmXQ8  - Pillars of Eternity - Aktualizacja #70 (Obszary, Postaci, Interfejs) | ♦ Newsy z Gospody! ♦

http://youtu.be/tgy4WykLp0s    - Pillars of Eternity - Aktualizacja #69 (Trailer / Gameplay) | ♦ Newsy z Gospody! ♦

W sieci pojawił się pierwszy gameplay z gry Lords of the Fallen. W materiale przedstawiam moje wrażenia i opinię na temat nowej produkcji CI Games. Co wy myślicie?

http://youtu.be/XuMlz5kUBBY - Lords of the Fallen - Pierwszy Gameplay/Fragment Rozgrywki | Wrażenia ♦ Newsy z Gospody! ♦

W miniony weekend odbyły się zamknięte Beta Testy gry "The Elder Scrolls Online" dzięki czemu mogłem na własnej skórze przekonać się z czym to się je i czy warto wydawać na to pieniądze. Zapraszam do obejrzenia materiału, w którym przedstawiam swoją opinie na temat "The Elder Scrolls Online". 

[media=]

[/media]

[media=]

[/media]

Mój ulubiony typ aktualizacji czyli przedstawienie dostępnych w grze klas postaci. Dzisiaj na tapetę bierzemy klasy określane mianem: Przywódców Grupy. Będzie ciekawie ;)

[media=]

[/media]

Dzisiaj aktualizacja #79, a w niej trochę o technicznych sprawach związanych z Pillars of Eternity. Dowiemy się jak powstają piękne, renderowane tła itp. rzeczy. Pamiętajcie żeby zostawić pod materiałem jakiś ślad swojej bytności - najlepiej komentarz, a jak materiał się spodobał to również kciuk w górę Trzymajcie się ciepło!

[media=]

[/media]

Pillars of Eternity powoli wkracza w fazę Beta :). Materiał podsumowuje aktualne dokonania Obsidianu i wygląda na to, że pracę idą zgodnie z planem z czego tylko można się cieszyć. Pozdrawiam :)

[media=]

[/media]

Dzisiaj bardzo interesujący tytuł będący niezależną wersją Skyrim z uwaga - elementami gry strategiczno-ekonomicznej. Zainteresowani? Dajcie znać co myślicie.

[media=]

[/media]

"After Reset" obserwowałem już w czasie pierwszej zbiórki, ale twórcy podali zbyt mało konkretów i nie przekonali mnie do wsparcia projektu. Tym razem jest zgoła inaczej co bardzo mnie cieszy, bo dobrych eRPeGów nigdy za wiele

Co myślicie o "After Reset"?

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez FujiwarPrime
      Ostatni Batalion

W czasach gdy niepewność i strach rządzą galaktyką, a Republika nie gwarantuje pewnego bezpieczeństwa, jedyną z niewielu już ostoi sprawiedliwości stał się Ostatni Batalion. Formacja ta została powołana do życia po to, aby każdy mógł zawalczyć o wolny od uciemiężenia kawałek galaktyki wyszarpując go ze szponów nikczemnych Sithów, oraz wypełniając misje najwyższej rangi, dzięki którym losy Republiki staną się bardziej pewne. Tutaj każdy znajdzie dla siebie odpowiadające mu zadanie, pomoc w wypełnianiu misji i z pewnością przyjazne dusze. Trzon gildii to nie tylko doświadczenie, ale także otwartość na nowe znajomości, doznania, poczucie humoru, gotowość do przeżycia ciekawej przygody i obrony słabszych. Zebrani tu ludzie gotowi są stanąć w obronie Republiki i innych zakątków kosmosu ogarniętego korupcją i zepsuciem zasianym przez ciemną stronę mocy.
      Oferujemy:
      - Miłą atmosferę;
      - Team Speak;
      - Koleżeńską pomoc.
      UWAGA
      **TS3: wolvesden.net-speak.pl **
      Serwer: The Progenitor
      Republika: Ostatni Batalion
      Imperium: Szopy Pracze Wymiatacze
      ****Fanpage: https://www.facebook.com/groups/478658182209380/ 9 ****
      >>>> Film promujący gildię 16 <<<<
      Kontakt w grze:
      ******Marchew’a , Jocik , Yuthegreat , Herfliik , Bulkownik , Dirty’dancer , Mirdala , Roody ******
      Albo pytajcie o ludzi z zarządu.
      Więcej informacji będziemy także udzielać pod tematem.
    • Przez NitroooGRY BuschCraft
      Zapraszam Was do oceny tego filmu badz innych

• Przez vicovaro1
      Kanał do streamowania https://www.youtube.com/channel/UCrMjO-guaET08XSSLHLv6FQ
      Jestem początkującym streamerem, chcącym odnieść sukces. Gry które u mnie zobaczycie są różnej kategorii, z nastawieniem na RPG. Co 100 subskrypcji urządzam konkurs, a do wygrania są głównie gry.
      Z góry dziekuje za subskrypcje!
    • Przez tomiss1
      Witam,
      Pobrałem Simcity z Orygin acces. Przy uruchomieniu wyskakuje mi błąd:
      KOD BŁĘDU SMCY-19: Nie można nawiązać połączenia z serwerem aktualizacji SimCity. Użyj łącza do obsługi klientów, by uzyskać pomoc.
      Próbowałem, wyłączać antywirusa, zaporę Windowsa, restartować kompa. Pisałem też do supportu ale nie odpowiadają. Komputer mam ok,jeśli chodzi o wymagania. kumple grają a ja mam problem.
      Macie pomysł co mogę z tym zrobić?
    • Przez Himiodzio
      Witajcie!

Chciałbym żeby ten temat był jednym z wielu, gdzie będę mógł zebrać wszelakie informacje odnośnie rzeczy jakie się dzieją/mają dziać na forum (oczywiście takie temat by się pojawiał, jeśli zebrałbym kilka ważnych spraw do przekazania).

Dziś głównymi daniami tego tematu będą awanse i „powrót po latach”.

Zaczniemy od drugiej rzeczy…
      Po trzech latach nie najlepszych kontaktów (a bardziej braku), wreszcie udało nam się znaleźć wspólny język z JaRock!
      Chociaż wiele starszych stażem osób na forum może nie wierzyć w dobre intencje, to muszę to napisać – mamy kontakt, mamy narzędzia i chęć do wspólnego dążenia do rozwoju tego miejsca.
      Najważniejszą rzeczą jednak dla mnie jest to, że wreszcie znalazła się osoba która uwierzyła w forum – to według mnie jest najlepsza zapowiedź wspaniałej współpracy :).

Co przyniesie nam wsparcie JaRock? Wiele rzeczy!
      Już niebawem zorganizujemy konkurs na książkę Rocka (z jego autografem) gdzie udział będzie mógł wziąć każdy i zarazem każdy będzie miał szanse wygrać (nie będzie to konkurs typowy „pod daną grupę”).
      Jest to dopiero przedsmak wszystkiego ponieważ nie mamy zamiaru zatrzymać się tylko i wyłącznie na jednym konkursie :).

Mamy zamiar połączyć jak najwięcej rzeczy związanym ze wszelakimi akcjami, wydarzeniami, wpisami organizowanymi przez JaRock - tak, aby było w nich miejsca na forum (i nie ma być to wyłącznie zapychacz!).

Obiecaliśmy Wam, że damy drugie życie forum i obecnie patrząc na skład forum, osób które są chętne do pomocy, widzę już przyszłość tego miejsca :).

Nie mogę opisać też wszystkich aspektów współpracy bo czeka Was też trochę niespodzianek, jednak najważniejsze dla mnie było to, żeby przekazać Wam – JaRock wraca do gry!

Musimy również pamiętać o tym, że FORUM 2.0 to również IzakTV, które jest otwarte na wszelakie współprace – planujemy również współpracować ze sobą jak najbardziej tylko możemy.
      Połączenie sił JaRock i IzakTV to jedna z najlepszych rzeczy jaka mogła spotkać to miejsce ;).

Robimy to wszystko dla Was za darmo, nie pobieramy pieniędzy, nie dostajemy również wynagrodzenia – działamy tutaj, bo uwierzyliśmy, że uda się z tego zrobić miejsce jeszcze większe niż w 2014 (właśnie to daje nam sił).

Teraz kolejny etap wpisu – awanse!

Zgodnie z założeniami podczas startu 2 edycji forum, postanowiliśmy wstrzymać się ze wszelkimi awansami, aż do czasu „stabilizacji” sytuacji ogólnych.
      Nadszedł moment kiedy jesteśmy gotowi zająć się strukturami naszej ukochanej moderacji :).

Moderacja forum z dniem dzisiejszym została zasilona takimi osobami jak:
      - Tonik (wcześniej moderator działu IzakTV)
      - Śliwa (wcześniej moderator działu JaRock)
      - Kubox (wcześniej moderator działu JaRock)

Rozszerzony zostaje również zakres niektórych moderatorów działu:
      -Matkos (obecnie: strefa IzakTV, strefa serwerowa, strefa gracza, strefa kultury | wcześniej: strefa IzakTV, strefa serwerowa)
      - Glock (obecnie: strefa serwerowa, strefa gracza, strefa kultury, giełda, techniczny związany z Twitch/YT, twórczość fanów, Hyde Park) | wcześniej: strefa gracza, strefa kultury, twórczość fanów)
      Technik sprzętowiec dostał możliwość ukrywania postów, w dalszej jednak części usuwanie posta nie będzie możliwe.

W przypadku moderatora technicznego – cały czas zastanawiamy się nad osobą która będzie obejmować to stanowisko, tymczasowo zostawiamy jeszcze pusty stołek.

Jest to pierwszy takowy wpis, będzie ich więcej – będę starał się co jakiś czas napisać takie podsumowania wszelakich spraw nad którymi pracujemy, będziecie mieli wgląd :).

Himiodzio

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik