Skocz do zawartości
Glock

Battlefield 4 - Problem ze sterownikami AMD

Polecane posty

Cześć! Wiadomo, BF4 jest grą zbugowaną i wiele błędów należy jej wybaczać, ale tego chyba nie. Do rzeczy. Po ostatnim patchu BF4 prosi o nowe sterowniki od AMD. Zainstalowałem je, ale i tak się tego domaga.

PFApmvh.png

Jeśli zrobię ok to gra się uruchamia, ale nie mam widoku gry. Mogę klikać aby mi przeszło na Battlefielda, ale nie przejdzie. Po około pięciu minutach po prostu rozłącza z grą. Ktoś wie o co może chodzić? Próbowałem sterowników 13.12 i 13.11, ale ten napis i tak się nie zmienił. Mam to od dzisiaj. Karta AMD Radeon HD 6700, szczegóły na profilu.

Dzisiaj udało mi się wejść do gry i normalnie zagrać, ale ten błąd nie znikał. Podczas wczytywania mapy grę mi za pierwszym razem zminimalizowało i dopiero samo przeniosło na ekran gry. Grało się normalnie, no może były spadki FPS o 10-15, ale dało się przeżyć. Teraz jednak próbowałem i rozłączenie z EA Online :).

Tyle że battlefield 4 obsługuje mantle ale sterowniki co obsługują mantle jeszcze nie wyszły ;P Pomijam że praktycznie mantle obsługuje tylko seria hd7.... i r9 ;) 

ściągnij aktualne sterowniki czyli 13.12:

http://support.amd.com/en-us/download/desktop?os=Windows+7+-+64  64bitowy win

http://support.amd.com/en-us/download/desktop?os=Windows+7+-+32  32bitowy ;]

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Ederwolf
      Hello There.
      Była dzisiaj możliwość dodania sobie premium za darmo do BFa4, co też oczywiście zrobiłem. Postawiłem, że zainstaluję sobie ową grę bo jeszcze na moim lepszym kompie nie miałem okazji a zatęskniłem za FPSem. Zainstalowałem BF4 i zaczęły mi się pobierać DLC i tu mam jeden wielki problem, bo musiałem uruchomić Origina ponownie i co prawda zainstalowałem 1 dodatek z 5, ale po ponownym uruchomieniu nie wyskakuje mi pobieranie. Nigdzie nie mogę znaleźć opcji aby pobrać same dodatki. Ogólnie mnie szlag trafi zaraz, bo nie posiadam internetu tak szybkiego jak Rocki i pobieranie od nowa trochę mnie rozsierdza, tym bardziej, że nie mam możliwości pozostawienia kompa na te 8-10h tylko aby sie to wszystko na raz pobrało. Czy istnieje jakiś sposób by zainstalować te DLC bez reinstalacji?
    • Przez AdamXD
      Witam. Mam problem. Kupiłem dziś r9 290 od asusa używaną, ale widziałem, że działała, więc u mnie też powinna. Podłączyłem wszystko tak jak być powinno (akurat to umiem xD) i nie wykrywa mi karty graficznej, tylko integrę, mimo, że kabel HDMI jest podpięty pod kartę. Pomocy! Dodam: Procesor i5 4690, płyta msi81m-p33, 8gb ram, windows 7 home premium    (ROZWIĄZANE)
    • Przez Colonel_Hawk04
      Witam serdecznie   Zapraszam na mój kanał, który można znaleźć pod linkiem: https://www.youtube.com/channel/UCktRMCFUeTTydL2Wng3-LqA

Jaka twórczość pojawi się na kanale? Będę zamieszczał tam GamePlay'e z gier serii Battlefield. Filmy te będę o różnej tematyce. Już teraz pracuję nad serią pt. "Przegląd broni" , która będzie polegała na opisaniu broni, przedstawieniu statystyk, dodatków do broni oraz na osobistych odczuciach. Ponadto w kwietniu gdy wyjdzie GTA V na PC ta o to gra zasili kanał, a w maju powinna się pojawić trzecia część Wiedźmina. Urozmaicać swój kanał będę również innymi grami. Jeśli ktoś chciałby ujrzeć mnie w jakiejś grze to śmiało proszę o zapytania kierowane w moją stronę. Moim celem na Youtube jest stworzenie pewnej społeczności wokół kanału, która będzie podzielała moje zainteresowania związane z grami. Dodatkowe materiały np: recenzje sprzętu, filmów bądź innych tekstów kultury będą się pojawiały w zależności od rosnącej liczby odbiorców. Moją dewizą jest stwierdzenie "Sukces rodzi się w bólach". Uparcie będę trwał przy swojej pasji jaką jest zainteresowanie grami oraz chęć wrzucania filmów! Do zobaczenia na moim kanale 
    • Przez PiterParkour
      Witam, mój problem polega na temperaturach w komputerze, otóż wczoraj grając sobie postanowiłem że sprawdze temperatury, więc sprawdziłem programem speedfan i wystraszyłem się ponieważ maxymalna temperatura którą osiągnęła moja karta graf. to 96 stopni a procesor 75 , dodam również że w pokoju było ok 30 stopni , aczkolwiek żadne artefakty nie występowały . 
      Moja karta graf to Gigabyte Gtx 550ti 1 GB
      Procesor: AMd Phenom II x4 960T > Amd Phenom II x6 1065T 3.0 GHZ z boxowym chłodzeniem
      Zasilacz: iBox 5ooW 
      Dodatkowo : 1 wiatrak wyciągający powietrze 120mm 
      PROSZE O POMOC!
    • Przez Marcin2603
      Cześć i czołem
      Zapraszam na moje pierwsze liźnięcie (Więcej na kanale) Bety BF: Hardline.
      Zabawe w policjantów i złodziei czas zacząć

https://www.youtube.com/watch?v=mSzmw_69wm0

Jak dla mnie miła odskocznia od całej tej współczesnej militarii.
      Oczywiście to wersja beta więc jeden bug,nie dociągnięcie się znajdzie.
      A co wy sądzicie o Battlefield: Hardline ?

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik