Skocz do zawartości
Patrykk

Wszystko o urządzeniach wyposażonych w system Android

Polecane posty

No tak, kiedyś miałem 2.3, ale teraz nie wiadomo czemu nie chce się zaktualizowac.

Jak to, miałeś już 2.3, a teraz masz 2.2? Sam się zmienił soft? To niemożliwe, żeby oprogramowanie samo uległo zmianie.

To jest bardzo przydatna rzecz. Sam miałem złączkę, która łączyła mi pamięć z moim Nexusem. Jednak się jej pozbyłem.Warto się jednak zaopatrzyć w takie cuś. Bateria i dodatkowa karta pamięci. Dobre jest to, że możesz podłączyć pamięć większą niz 64 GB i będzie to czytał.

Jak kto lubi. Wiadomo, że nie musisz tego cały czas mieć przy sobie. Do muzyki spokojnie starcza pamięć, która tam jest. Jak ktoś chce więcej, do filmów czy coś, to zawsze może sobie podłączyć.

ba, ja podłączyłem nawet dysk 640GB :D

ale wtedy już ładowarka to must a nie dodatek bo dysk musi być zasilony.

Tutaj nawet jak by była jakaś super mocna bateria, pokroju tej z Note 2,3 to i tak by padła bo dwuch godzinach. No może troszkę więcej, ale to i tak szybko ucieka.

Mi nie wystarcza jedna 32GB na muzykę, zawsze mam drugą też prawie zapełnioną.I przekładam z FiiO X3 do telefonu. Utwór w dobrej jakości waży 40-60 MB.:)

nawet nie chodzi o baterię, ale OTG nie da rady zasilić dysku, może jakieś urządzenie potrafi, ale na tych co testowałem to dysk nie rusza bez zasilania dodatkowego.

Co do wygody to oczywiście to jest mniej wygodne, chociaż jak np siedzisz gdzieś w busie/pociągu itp to i tak to wielkiej różnicy nie robi i wtedy i tak najlepiej przy okazji ładować.

Do bardziej wygodnego jest np takie coś:

http://www.meenova.com/st/p/m3r.html

Ja tak z innej beczki zaczyna mnie denerwować numer nieznany który dzwoni czy jest sposób by pokazywało numer dawniej policja mogła ustalić kto ale to tylko do sprawy a teraz w dobie dzisiejszej technologi jak jest da się zobaczyć kto czy raczej nie ma szans

Nie, ale możesz zablokować połączenia od osób z ukrytym numerem, taka osoba usłyszy komunikat, że żeby się z Tobą skontaktować musi ujawnić swój numer. Nie ustalisz kto dzwoni.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się