Skocz do zawartości
Śliwa

Ranking komputerów użytkowników forum.jaRock.pl

Polecane posty

Właśnie zobaczyłem. Ja pie... *.* Tylko parę rzeczy mnie zstanowiło, może ktoś będzie wiedział, a jak nie to liczę, że właściciel się wypowie. Po co mu aż taki potężny komp, dlaczego te Titany są takie małe na zdjęciach (jakby bez chłodzenia były) oraz czego brał Titana? Obliczenia jakieś wykonuje? Bo do gier to strzał w stope.

Titany wydają się takie małe, bo całe chłodzenie (radiator+wentylatory) jest ściągnięte, a założone są bloki wodne, tak samo jest z prockiem, który jest chłodzony cieczą.

Pytałem go już o to na PW i...ten komp służy mu do gier ;) Ale o więcej mnie nie pytajcie, tyle mi napisał. Osobiście uważam to za bezsens, no ale jeśli ma możliwości i chęci, to nikt nie broni :)

Skoro podkręcony GTX780 (Palit) jest szybszy niż Titan, a przy tym o jakieś półtora tysiąca tańszy... No ale Klinowator ma rację :) Pytałem na ilu gra monitorach, ale nie odpisał.

Wracając do tematu, dzisiaj postaram się wycisnąć maksimum z procka i karty :)

ja sie boje podkręcać, mółbym podkręcić procka i karte na chwile testu a potem powrócić do ustawień fabrycznych ale musze poczytać jak sie to robi :D

z tego co pisze gra na trzech 27-calowych monitorch Asus MX279H

Benchmark tego rodzaju raczej nie odzwierciedli jej ogromnej mocy, bo przecież nie jest stworzona do gier, tylko zastosowań naprawdę profesjonalnych :)

Okej, mam i 4,5GHz, temperaturki dobijają powoli do 60*C, jedziemy wyżej :)

Dobra, na dzisiaj koniec zabawy. 

52ec003940813.jpg

Póki co nie wrzucam do rankingu, bo chcę 9k w końcu przebić, ale to już jutro : )

No, udało się :) 

Procesor na 4,8GHz przy napięciu 1,35V uznaję za całkiem niezły wynik. Karta - rdzeń [email protected] i pamięć [email protected] Chodziła już wyżej, ale żyłować bardziej jej nie będę :) Taka temperatura karty po wysokim OC jest dla mnie co najmniej zaskakująca, ta procesora już mniej :D

Link do wyniku: http://www.3dmark.com/3dm11/7909858

52ed08ea4f51d.jpg

To ja dodam swój test ;)

zmq1j.png

I zapytam jeszcze ponieważ na początku zrobiłem test na zintegrowanej grafice ponieważ się pomyliłem.I wyszło 9635p 

Dlaczego więcej niż na mojej grafice.Na dole test

288mwld.png

Pozdrawiam ;)

Wiesz co, nie sądzę, żebyś na integrze uzyskał taki wynik, to raczej błąd. Wyniki są porównywalne, więc obstawiam, że oba były uzyskane na GTX770 ;) Powiedz jeszcze ile RAMu masz, nie zapominajcie o tym, proszę. 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się