Skocz do zawartości
alxoo

Przywitaj się z całą forumową społecznością :)

Polecane posty

Cześć!
Jestem Mateusz. Mam 21 lat...zaczyna się ładnie niczym na pewnych spotkaniach. Studiuję na AGH w Krakowie, ale większość swojego życia spędziłem w Rzeszowie. Co więcej mogę powiedzieć, lubię grać w gry, pogrywam coś na gitarze. Ostatnio moim zainteresowaniem? pasją? stało się wideo oraz edycja grafiki. Dopiero raczkuję w tych dziedzinach, ale bardzo mi się to spodobało. Od jakiegoś czasu dzielę się na tubie swoimi zagrajmy. W sumie to chyba tyle jeśli chodzi o przedstawienie się. To jeszcze raz siemanko i widzimy się na forum :D

Czołem!

Mateusz, status studenta w Rzeszowie :) Jestem początkującym yt'berem i lubię dużo udzielać się na różnych forach. Pozdrawiam powyższe osoby, które są z Rzeszowa! :)

Witam was wszystkich Forumowicze :)

Adrian znany jako Snasher mam 26 lat zaczynam prowadzić swój skromny kanał na Youtube,wpadłem tu aby czerpać wiedzę :) Urodziłem się w Warszawie i tutaj też mieszkam. Od wczoraj można mnie spotkać na TS, chociaż jeszcze nie znalazłem tam swojego miejsca :) Jeśli ktoś jest chętny do gry zawsze można śmiało do mnie pisać.

Pozdrawiam :)

Witam wszystkich forumowiczów!

Mam na imię Filip, mam 15 lat. Interesuje się grafiką komputerową, aktualnie próbuje swoich sił w Photoshopie, niedługo będę wystawiał swój własny temat z moją działalnością, jeżeli ktoś chciał by skosztować mojej twórczości możecie napisać mi w Prywatnej wiadomości. Wykonuje m.in. Bannery na YT, jakieś różne grafiki. Elo!!

Siema,

W grach stosuje nick Veteran choć naprawdę nazywam się Klaudiusz. Przeważnie gram w gry MOBA i fps'y. Ulubione gry to Borderlands 2/Pre-Sequel & League Of Legends. Nie samymi grami człowiek żyje, więc gram na gitarze. Mam 2 konsole: PSX/PS3; tą pierwszą trzymam już od 12 lat i nadal działa sprawnie. Montuje czasami w premierze i after effects ale jest to głównie dla zabawy. 
Pozdrawiam :v

Witam!

Nazywam się Łukasz, mam 20lat, w internecie jestem znany pod pseudonimem AnimalPRIME. Na co dzień pracuję w jednej z Tyskich firm (zmiany 3/2/1... :/). 
Hmmm, Rocka oglądam od serii Borderlands z Rojem. 
Tytuły, w które gram: 
Rainbow Six Siege
Star Wars Battlefront
Diablo III 
Counter Strike GO
Armored Warfare
Blade and Soul
Wiedźmin III + Serca z Kamienia
Assassin's Creed Syndicate

To chyba na tyle :)

Witam was wszystkich bardzo serdecznie ! :) Mam na imię Klaudia ale nie lubię swojego imienia i wszyscy mówią na mnie Dusia(stąd też taki nick).We wrześniu na liczniku pojawi się moja szczęśliwa liczba 22.Interesuję się wieloma rzeczami ale chyba najbardziej motoryzacją.Na JaRocku jestem od 2013r. lecz nie udzielałam się nigdy więc uznałam, że może czas się przywitać ze społecznością jaką wszyscy razem tworzymy :)

Kiedyś bardzo często można było mnie spotkać u Graby(jeszcze za czasów niebieskiej ściany :P), a teraz trochę więcej czasu spędzam u Izaka gdzie też należę do ''zaszczytnego'' grona subów.

Lubię zawierać nowe znajomości więc zapraszam do rozmów czy też wspólnych gierek :)

Mój nick na steamie : srutututu18

Witam Wszystkich

Jestem Mat ale dla znajomych Borsuk (lub Meles Meles)

Miałem dluuugą przerwę w graniu w cokolwiek bowiem nieco wiekowy jestem :).

Kiedyś spędzałem masę czasu przy Lineage 2

Własnie modernizuję sprzęt żeby dało się zagrać w coś nowszego.

Czesc. Nazywam sie Kamil, jestem z Chrzanowa(malopolska). Rocka zaczalem ogladac od simcity. Osobiscie spedzam czas przy BF4, wiedzminach, seria gothic, mam zamiar pobawic sie troche przy Technomancer zapraszam do wspolnej gry na bf jakby co moj nick to Tytanos_91

Edytowano przez Kamil A.

Jeżeli mam tu zostać na dłużej (na co się zapowiada) to chyba dobrze żeby wszyscy wiedzieli z kim mają do czynienia (tak na wszelki). Cześć jestem Magda, mam 17 lat i pochodzę z Częstochowy. Chodzę do technikum na profil informatyczny. Kocham herbatę, każdą i w każdych ilościach. Nie mam ulubionego gatunku gier, filmów czy książek, ale przeważają thrillery (zwłaszcza szpiegowskie) i kryminały, a w przypadku gier to point'n click (zwłaszcza z pixelartową grafiką do której mam słabość) i skradanki (po nicku łatwo zgadnąć która jest u mnie pierwszym miejscu). Okazjonalnie grywam w CS:GO, co mi średnio idzie i Dragon Saga (dawnie Dragonica). Grałam jeszcze kiedyś w LoL'a. Obecnie przechodzę Styx: Master of Shadows, Gothic'a 3, Deponię i The Raven (2 ostatnie achievementy robię). Koniec... chyba.

No siema, siema, jestem Sawi.

Rocka oglądam już od kilku lat, spoko morda. Sam też prowadzę <to nie jest dział od reklamy! - Himiodzio>

Gry w które grywam:

- Rainbow Six Siege < szukam ludzi do grania

- GTA V

- Counter Strike Global Offensive

- Hurtworld

- Paragon

- Evolve Stage 2

- Battlefield 3, 4

Edytowano przez Himiodzio

Witam. Nazywam sie Kamil(lat 25). Pochodzę z okolic Krakowa.. Rocka zacząlem ogladac od multi w bf3 z Rojsonem ;).

Aktualnie co gram:

- Gwint

- BF4

- Empire Total War

- Dying Light

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka

Hej wszystkim!

Jestem Michał, choć wolę jak zwracają się do mnie po ksywce.

Interesuje się oczywiście grami wideo, ale oprócz tego animacją japońską i książkami.

Lubię polską fantastykę choć ostatnio pojawia się coraz więcej interesujących light novelek z Japonii.

Liczę na miłą atmosferę na tym forum :)

Pewnie zastanawiacie się po co was tutaj zgromadziłem...

Witam serdecznie!

Jak dzik w żołędzie, od razu zacząłem klepać posty w tematach reklamujących/promujących kanały... A tu przecież wypadałoby się przywitać...

A więc, Jestem Wojtek - w internetach Gillod, mam 24 lata i mieszkam w Rzeszowie. Lubię pogadać do ludzi na lajwach + ciężko mi się przełamać do nagrania czegoś nie na żywo - jakoś tak dziwnie mówi się w eter, do ludzi z przyszłości, mam nadzieje, że wiedza zawarta na tym forum i wasza pomoc jakoś to ułatwi :P

Psssst, hejoszka, jestem Ola! W poszukiwaniu wciągających gier, ciekawych książek i sympatycznych ludzi, którzy czasem lubią posiedzieć przed komputerem (i nie widzą w tym nic złego!), trafiłam na forum JaRock. 

Nie jestem graczem z najlepszym sprzętem, który bije coraz lepsze rekordy. Nie traktuję spędzania czasu przed komputerem, jak zawodów na najwyższym poziomie. Po prostu lubię ubrać słuchawki, zwiększyć głośność, zapalić w tle małą lampkę i czerpać przyjemność ze śledzenia historii ukazującej się na monitorze. Wracając do lampki w tle - zwróciliście uwagę, że obecnie podświetlane klawiatury, słuchawki, myszki i inne sprzęty oświetlają pomieszczenie ciekawiej niż lampy w niejednym klubie? Wszystko się rozwija, to dobrze, chociaż czasem chciałabym wrócić do myszki z kulką i gier z grafiką, które teraz może powodować u niektórych ból oczu.

W takim razie klikam "Napisz" i zabieram się za przekopywanie wszystkich interesujących mnie wątków!

Hejoszka, 
O.

Cześć. Bardzo miło się ogląda Rocka, nawet jak gada o niczym, bo jest bardzo pozytywny i dlatego stwierdziłem, że chętnie się zaloguję i go bliżej poznam. Innych użytkowników też oczywiście serdecznie witam. Jestem na 2. roku studiów, lubię futbol, komedie i kino akcji.

Siema!

---------------------------------------------------------

Rock tu często pisze?

Nie piszemy postu pod postem, temat ten służy tylko i wyłącznie do witania się ;).
Odpowiem jednak na szybko na pytanie - nie, Rock nie przebywa na forum, przestał się na nim udzielać aktywniej w starej wersji w 2014 roku
- Himiodzio

Edytowano przez Himiodzio

No witam!

Mam na imię Mateusz i jestem 30letnią gimbazą- według licznych hejtujących Izaka :D - oglądającą  Izaka i moderującą mu czat:D 

P.S. Nie lubię @Himiodzio bo tak ustawia konkursy u siebie, abym nie wygrywał :v 

Pomówienia! Nie będę dyskutował z osobą która zajmuje prawie zawsze drugie miejsce!!! ;P - Himiodzio

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się