Skocz do zawartości
alxoo

Przywitaj się z całą forumową społecznością :)

Polecane posty

Hej ho!

Z tej strony Łosiu. Jestem game'ingowym emerytem (pękła już mi trzydziestka), ale gram w gry jak wszyscy obecni tutaj ;) Ostatnio pochłania mnie Euro Truck Simulator 2 i Eve Online, chociaż zbieram też baty w BF4 ;)

Rocka odkryłem już jakiś czas temu, przy okazji jednego z vlogów rodem z legendarnej szafy :) No i w sumie jego filmy zainspirowały mnie, żeby coś tam też samemu zacząć robić :)

Pozdrawiam Rocka i całą społeczność!

Łosiu

Hej wszystkim, Ola z tej strony :)

Ostatnio mocno się zagrywam w DayZ (ostatnio czytaj od 2 lat) i jakieś przeróżne twory niezależne :)

Miłego postowania wszystkim :)

Witam

Jestem Miłosz, mam 19 lat, jakiś czas temu zajarałem się grafiką komputerową i właśnie dlatego wykonuję zlecenia całkowicie za darmo :) Oczywiście można wpłacać dotacje na moją działalność co jest bardzo miłe ale wiadomo, że tego nie wymagam :) Interesuję się również piłką nożną a w szczególności ligą hiszpańską ponieważ kibicuję Realowi Madryt. Jeśli chodzi o gry to Fifa 15 na PS3 ;)

Pozdrawiam

Cóż, czas nieco odświeżyć owy temat, zatem... Ladies and Gentleman, witam Was bardzo serdecznie!

Jestem Wybielacz. Trafiłem na forum poniekąd przypadkowo - od jakiegoś czasu obserwowałem samą stronę i kilka godzin temu zetknąłem się z przyciskiem "Forum". Nie zostało mi nic innego, niż po prostu się zarejestrować i poznać kolejne internetowe osobistości. ;)

Kim jestem i czym się zajmuję? Zwykłym 16-letnim graczem oraz YouTuberem. Około 2,5 latka prowadzę swój kanał na owym portalu i nie mam zamiaru tak szybko się z niego zmywać. ;)

YouTube to jedno z moich hobby. Lubię kręcić filmiki, czy to dla siebie, czy to dla niektórych kolegów, ewentualnie żeby mi starczyło raz na miesiąc na kebaba po szkole. ^^

Swój kanał bardzo wiążę z grą Team Fortress 2. Jest to gra, przy której spędziłem najwięcej czasu w swoim życiu (a dane mi było grać już od maja 2010 r.). Dlatego też sporo materiałów pojawia się z tejże gry. Ale na TF'ie nie kończy się tematyka mojego kanału - nagrywam przeróżne gry i jestem otwarty na prawie każdą tematykę (np. prócz MMORPG), bez względu na wiek gry. Ze starszych, przywiązany jestem do serii Spyro oraz Crash Bandicoot z PSX.

Poza YouTubem, moim najważniejszym hobby jest wrestling. Od ponad 4 lat jestem wielkim fanem tego... typu entertainmentu, więc nie ma dnia, w którym nie zetknąłbym się z tą tematyką.

Pozdrawiam wszystkie osoby na forum i liczę, że pozostanę tutaj na dłużej. ^^

Cześć chłopaki i dziewczyny. Jestem graczem od ponad 20 lat, na początku Commodore 64, a później wyłącznie PC. Jednak przyznam, że wciąga mnie to coraz mniej, ze względu na efekt tak zwanego "przejedzenia". Mimo wszystko, jeśli raz na jakiś czas trafi się dobra pozycja, nadal mogę siedzieć przy niej kilka godzin dziennie. Kiedyś kręciły mnie bijatyki, zręcznościówki i wyścigi, natomiast dzisiaj raczej wyłącznie cRPG i FPS. Pozdrawiam!

Cześć witam Was bardzo ślicznie :D

Mam na imie Arek mieszkam (niestety) w Angli gdzie pracuję jako kierowca wywrotkiiiii brum bzium :D Założyłem niedawno swój kanał, który ma mi na celu pomóc poprawić cechy charyzmatyczne, sztukę wypowiadania się oraz dolać trochę więcej odwagi do mojej osoby :) Przede wszystkim chce trochę ruszyć swój mózg do działania, gdyż jakoś od skończenia szkoły trochę się rozleniwił, a przyszedł właśnie taki czas gdzie człowiek chciałby trochę poprawić jasność umysłu :D Nie wiem może dlatego że planuje założyć w bliskim czasie rodzinę i chciałbym z łatwością przekazywać swą wiedzę potomstwu. Jak wyjdzie zobaczymy, jest postanowienie by czytać choć raz jedną książkę w każdym miesiącu i może ją zrecenzować na kanale dla spotęgowania efektu czerpania mądrości :D Mam nadzieję że czeka mnie fajna przygoda i poznanie wielu ciekawych ludzi. Pozdrawiam wszystkich! Pjona :D

Witam wszystkich.

Mam na imię Kuba, mam 16 lat, 3 gimnazjum. Mieszkam w Chełmie, woj. Lubelskie. Na forum już trochę jestem, ale postanowiłem się przywitać :) No to może tak; rocka i roja oglądam od ponad 1,5 roku. Gram głównie w BF3, BF4, czasem ets2 (jak wywali neta :P. Pozatym trochę SA:MP. Jak ktoś chętny zagrać w wyżej wymienione gry, priv ;)

Pozdrawiam forumowiczów :D

Czesc. Nazywam sie Maciek. Na forum jestem od ok. 1.5 miesiaca. Interesuje sie grami i sportem. Glownie gram w CS GO i The Binding of Isaac: Rebirth (300h, 55h). Kiedys za to ogrywalem duzo. Borderlandsa, Fife i Duel of Champions. Lubilem tez gry P2W - WolfTeam (top 20 ranking), soccerstar (top 1-3), herozero oraz bf heroes.

Chyba tyle, pozdrawiam.

Hej,

Jestem Mateusz, mieszkam w woj. dolnośląskim. Zarówno forum jak i portal Ja, Rock przeglądam już od jakiegoś czasu. Znalazłem tutaj sporo ciekawych informacji więc postanowiłem dołączyć do grona użytkowników forum :)

Pozdrawiam serdecznie.

Siema wszystkim jestem Radw, a własciwie Radek.Zarejestrowałem się na forum ponieważ od jakiegos czasu oglądam tu stremy i czytam forum. Pozdro

Cześć nazywam się Dominik lat ** miasto - (niedowiecie się nigdy) :) . Gram w Hearthstone: Heroes of Warcraft .

Rocka już obecnie nie oglądam od paru miesięcy , ponieważ denerwuje mnie to co rock robi :( .

Siemka, jestem Sebastian, mam 16 lat. Mieszkam w Olsztynie (Warmia i Mazury). Aktualnie pogrywam w Counter-Strike: Global Offensive, Rocket League, Euro Truck Simulator 2 ;)

Witam mam 31 Lat mam na imię Marcin jestem z okolic Poznania gram w różne gry.

jestem początkującym live streamerem.

ps.

Mój nick czyta się CZAK

Siema jestem jero :D mam 23 lata i lubie dobrze pograć, gram (grałem) w cs:go i czekam na nowe mmorpgi, sprzedalem starego kompa (stary nick klinowator) i kupuje nowego ale najpierw musi wyjsc gtx 990 ti. ;) yo raczej tyle czeeeść

Gość machlak   
Gość machlak

Cześć wszystkim jestem Michał (w sieci znany jako machlak) mam 32 lata jestem z Sopotu, w wolnych chwilach lubię sobie pograć i postreamować gry Multiplayer głównie Zombie,Survival czy Apocalypse ;)

Cześć, ja jestem Michał, lat mam 26 (chociaż nie mam pojęcia kiedy to się stało), podobnie jak Rock mieszkam we Wrocławiu. Niestety mam teraz cholernie mało czasu na granie, ale jak mogę, to gram. Jak nie mogę to oglądam jak gra ktoś inny, najczęściej jak gra Rock.

Obecnie gram w takie tytuły: Wiedźmin 3, Battlefield 3, Fallout Shelter

Witam was wszystkich ! 

Nazywam się Robert, mam 22 lata i jestem z okolic Opola, na forum jestem już od jakiegoś czasu tyle, że nie byłem aktywny, więc chciałem się w końcu przywitać ! 
Jestem maniakiem jeśli chodzi o gry i postanowiłem zacząć przygodę z Youtubem jako streamer, także jeszcze o mnie tutaj usłyszycie ! 
Pozdrawiam was serdecznie ! 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik