Skocz do zawartości
alxoo

Przywitaj się z całą forumową społecznością :)

Polecane posty

Yo. Jestem Mateusz. Nick to AvroFM / Exeosus / RedDragon05 zależnie od gry. Jestem ze Śląska, dokładnie to z okolic Rybnika. Jestem z rocznika 98. Rocka oglądam odkąd kupiłem Bf3 - dwa lata. Pogrywam sobie w BF4 + CR, World of Tanks, za niedługo Titanfall. Oprócz tego mam BF3, BF:BC2, GR:FS, Brink, TF2, MoH:W, i parenaście innych gier.

Witam mam na imię Dominik mam 17 lat aktualnie uczęszczam do zawodówki o profilu ślusarz/spawacz, później mam zamiar iść jeszcze do technikum zaocznego. Moje hobby to Anime,Manga,Gry,Modding,Grafika,Bieganie. Aktualnie gram w: Osu!, Battlefielda 4, Tere Online i The War Z i jeszcze kilka innych gier :) Moja ulubiona muzyka to: ALTIMA - ONE ALTIMA - I'll Believe ALTIMA - Indefinitely.

Witam wszystkich serdecznie!
Mam na imię Marcin, mam 25 lat, jestem z Krakowa, gdzie studiuję informatykę. Po ponad roku wpadania na stronkę jarock.pl postanowiłem zarejestrować się na tymże forum :) moje hobby nr 1 to oczywiście gry - gram prawie we wszystko z różnymi efektami :D ostatnio zacząłem dzielić się moimi wyczynami na twitch.tv. W sumie nie wiem co więcej napisać, więc cóż... mam nadzieję do przeczytania :D

Witam
mam na imię Wiktor , mam 15(w Lipcu 16[tak wiem to tylko za jakieś 3 miesiące])lat .
Jestem z Gawłowa (taka mała wieś ,o której nikt nie słyszał ) Jestem Otaku  .Często piszę opowiadania ,ale od razu  po napisaniu jakiegoś opowiadania  kasuję je ponieważ nigdy nie podoba mi się to co sam napiszę  ogólnie bywam samokrytyczny więc to pewnie dlatego .Jestem osobą nieśmiałą i napisanie posta na nowym forum zajmuje mi jakieś 10-30 minut ,a żeby napisać zwyczajne "Cześć" na shoutbox-ie zbieram się kilka dni lub w ogóle nie udzielam się na nim. Jestem też gadatliwy jak już się "otworzę" to gadam i gadam , i nie mogę skończyć( to chyba widać).Gram w różne gry nie mam ulubionego gatunku. Rozpisałem się jakbym pisał autobiografię więc będę już kończyć i tak pewnie mało osób dotrwa do tego momentu(przynajmniej ja tak myślę , bo kto chciałby czytać mini biografię jakiegoś randomowego nastolatka?!) .

Witam wszystkich. Nazywam się Paweł i mam 22 lata. Twórczość Rock'a znam od dawna lecz to były tylko przelotne filmiki na yt. Dziś zacząłem oglądać porannego Rock'a (od odcinka #1) i praktycznie kolejne 50 odcinków obejrzałem jednym tchem. Wiem, że sporo jeszcze mam wszystkiego do obejrzenia ale mogę od razu stwierdzić, że polubiłem jego twórczość (jak również jego samego). Aktualnie nie gram w żadne MMO lecz myślę, że to się niedługo zmieni.

Pozdrawiam Was serdecznie

Witajcie.

Mam na imię Paweł i zajmuję się działalnością blogerską. Od niedawna prowadzę bloga o grach komputerowych i nie tylko. Serdecznie zaprasza do czytania ;)

Witam.

Jestem Krzysiek, ale w necie mówią na mnie Sedron.

2 dni temu skończyłem 19 lat, no i pochodzę z małego miasta Dębno koło Gorzowa Wlkp.

O Rocku dowiedziałem się, gdy oglądałem Lets Playe z gry Skyrim, w ten właśnie sposób poznałem też Roja.

Od kilku dni na YT prowadzę swój kanał, jest on mało rozwinięty, co jest ściśle powiązane z Szkołą/Pracą.

W związku ze szkołą, uczęszczam do Zawodówki(Piekarz), jest to tylko przelotne, ponieważ po niej idę na Technikum Informatyczne, które zajmie mi tylko 2 lata!

Chciałabym dzięki temu forum w jakiś sposób wybić się w świecie Youtube oraz nauczyć się czegoś nowego w dziedzinie Filmów na nim zawartych.

Pozdrawiam!

Witam, jestem Magdalena. Interesuję się właściwie wszystkim, ale odkąd tata zaczął grać w Baldur's Gate II, kiedy miałam 5 lat, nie mogę się oderwać od ekranu i nałogowo spędzam czas przy kolejnych grach:)

Poza tym głównie czytam książki.

Natomiast jak dotąd nie mam ulubionej gry. No, może "Wiedźmin", ale to raczej sentyment. Wciągają mnie jednak RPG, na moje nieszczęście, bo czasu mało...

Witam wszystkich! :) Jestem Dawid a w sieci możecie znaleźć mnie pod nickiem Vetti. 17 lat, krakus, pasjonat fotografii, informatyki i gier :)

Aktualnie gram w Arme 3, BF3, CS GO, TES V, SimCity, FIFA14  :)

Siemka , Bartek 26 lat , gram w Battlefield, CS'a, LOLa, NFSA, Warcrafta 3 i FIFE 

Od czasu do czasu pisałem gdzieniegdzie artykuły na temat esportu. 

Teraz gram hobbystycznie :)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik