Skocz do zawartości
alxoo

Przywitaj się z całą forumową społecznością :)

Polecane posty

Siema  :)!

Jestem Szymek i mam 16 lat.

Najczęściej gram w: GTA IV, Battlefield 3, Far Cry 3 i Dead Island.

Rocka znalazłem na youtube gdy wyszukiwałem filmiki z Dead Island  :).

Cześć! Zwą mnie LordVladek, a na imię mi Krzyś :3 Mam 18 lat, Rocka oglądam od dość dawna a przyciągnęły mnie jego vlogi, z Rojem tak samo :) Lubię dobrą muzykę, od hip hopu, przez pop aż po muzykę klasyczną ;) Uwielbiam włoską kuchnię, gry w jakie głównie gram to Battlefield 3, czasem The Sims 3, Minecraft, na konsoli głównie Fifa i Dirt :)

Witam! Jestem Paweł, mam 16 lat zostaę energtykiem i mieszkam w okolicach Gdańska [Pszczółki]

Ostatnio pogrywam w gry raczej z mniejszymi wymaganiami [old pc] ale jary  ale gram w takie gry też jak:

- Civilization V

- Dont Strave

-WoT

-Euro Truck Simulator 2

- Farming Simulator 2013

Ale też posiadam gry pokroju:

- Dead Island

- Saint Row IV

i dużo innych gier na steamie lecz, komp nie pozwala zbytnio na gre. :)

Witam serdecznie całą forumową społeczność :)

Jestem Kuba, w styczniu będę świętował 17-te urodziny. Mieszkam na Śląsku, niedaleko Cieszyna. Interesuję się, rzecz jasna, grami oraz sprzętem komputerowym. Prowadzę bloga związanego z tymi tematami, a także piszę dla pewnego serwisu o grach. Fan Wiedźmina, sportu i Realu Madryt. To by było na tyle.

Pozdrawiam :)

Witam Was bardzo serdecznie!

Jestem tu z Wami już jakiś czas, lecz dopiero niedawno postanowiłem się zacząć odzywać - zawsze wolę najpierw mniej więcej zrozumieć, na jakich zasadach działa forum etc. :)

Na imię mam Jacek, w internecie można mnie znaleźć pod ksywą HighStyled. Lat 22, pracuję, zaocznie studiuję.

Na PC gram od dziecka, w przeróżne gierki. Od paru lat "wsiąkłem" w League of Legends, ale staram się troszkę to ograniczyć na rzecz innych tytułów. Jednakże, jeśli ktoś z Was chciałby ze mną pograć, możecie mnie znaleźć na EUNE pod nickiem HighStyl3d (aktualnie Platyna I). Pozostałe gry w których sobie szaleję: aktualnie BF3, CS:GO, bardzo sporadycznie Diablo III i najnowszy nabytek: DayZ.

Zajmuję się streamowaniem oraz prowadzeniem własnego kanału YT, tutaj trafiłem głównie szukając współpracy. Poczytałem trochę forum, spodobało mi się, wchodzę codziennie i spędzam tu część swojego dosyć rutynowego dnia.

Myślę, że w ramach powitania wystarczy. Życzę Wam miłego dnia:)

Cześć. Mam na imię Adam, mam 17 lat (niedługo 18) i mieszkam w małej wsi w okolicach Warszawy. Najczęściej gram w: GTA IV, CoD MW3, CoD MW2, Gothic 3. Rocka zacząłem oglądać gdy natrafiłem na jego filmiki na YT z gry CoD:MW3 gdy grał z Rojem.

Witam wszystkich bardzo serdecznie. ;) Mam na imię Łukasz, lat 23. Jestem wielkim fanem futbolu, szczególnie tego w wydaniu angielskim. Grami, a raczej wszelkimi nowinkami tego typu na poważniej interesuje się od niedawna i chciałbym bardzo poszerzać tę wiedzę. Z racji tego, iż ostatnio mam sporo wolnego czasu zacząłem myśleć o własnym kanale YT i być może w przyszłości przy odrobinie szczęścia streamowaniu na JaRock.pl ;) Jednak do tego daleka droga. Liczę, że z czasem właśnie dzięki Wam wszystkim na tym forum dowiem się wystarczająco wiele aby takową przygodę rozpocząć, ponieważ na dzień dzisiejszy jestem laikiem w tej dziedzinie. Jak już wspomniałem wcześniej takim "grubszym" graniem zajmuje się od niedawna. Wcześniej było to po prostu testowanie najpopularniejszych tytułów czy też godziny, dni, tygodnie spędzone przy grach typu Fifa czy Football Manager. W tym roku najbardziej urzekł mnie Bioshock Infinite. Wspaniała fabuła i ta Elizabeth <3. Spory zawód sprawił mi dodatek Burial at Sea. Głównie z racji tego, iż ukończyłem go w niecałe 2h. Najlepsza gra w moim życiu? Metal Gear Solid. Trochę przesadnie się rozpisałem, jednak pokrótce chciałem przedstawić swoją osobę. Mam nadzieję, że uda mi się wpasować w tutejsze kręgi i będę częściej wypowiadał się na forum. Pozdrawiam. ;)

Cześć wam, też w końcu muszę się przywitać. Na imię mam Bartek, skończone 19 lat. Jestem raczej przeciętny jeśli chodzi o jakieś zainteresowania, sporo siedzę przed kompem, co poniekąd związane jest z moim zainteresowaniem branżą grową. Nie jestem typem "maniaka", poświęcam więcej czasu na granie w konkretne tytuły głównie w dni wolne. Głównie ogrywam Peceta, jednak ostatnio przekonałem się do PS3, przy którym też z nieskrywaną radością ograłem kilka pozycji (of course Gta V). Również mam w planach własne streamy, ale to pewnie przez następne wakacje (Matura...). Poza graniem chętnie chwycę za coś z fantastyki i posłucham mocniejszych rockowych brzmień. Mam nadzieję, ze forum ruszy do przodu w najbliższym czasie i będę mógł częściej dodać swoje pięć groszy. :)

Hejo hej Wszystkim.
W związku z faktem, iż mam zamiar "trochę" tu zabawić, pomyślałem sobie, że nie zaszkodzi mi się z Wami kulturalnie przywitać. :)
Co najważniejsze, lubię grać w różne gry i spędzać swój wolny czas przed komputerem. :)
Interesuje się trochę grafiką komputerową oraz tworzeniem i edycją wszelkich filmików (klipów wideo).
W tej chwili nie napiszę o sobie nic więcej, bo po co... :P
Mam nadzieję, że ten post nie będzie moim ostatnim na tym forum. :)
Pozdrawiam :)

Gość Jacek   
Gość Jacek

Cześć wszystkim!

Konto na forum mam od ponad 6 miesięcy, więc wypadałoby się przywitać ;)

Jestem Jacek i mieszkam w Gdańsku. Rocka oglądam od wakacji 2011 roku.

Gram w:

- World of Warcraft

- Hearthstone

- Battlefield 4 (PS4)

- FIFA 14 (PS4)

Najczęściej możecie mnie spotkać na LIVE gdzie ukrywam się pod nickiem Jacenty3590.

Pozdrowienia!

Witam wszystkich serdecznie ;) Z tej strony Korinella ;) Moje prawdziwe imię to Kornelia. Mieszkam w małopolsce dokładniej w okolicach Tarnowa. Lubie pograc w różne gry szczególnie Wow. Moja pasja jest muzyka. Gram na gitarze elektrycznej i basowej. Poznalam Rocka dzieki mojemu chlopakowi ktory jest jego fanem. Na codzien studiuje. Mam 21 lat. Czesto jestem na Live pod takim samym nickiem jak na forum ;) pozdrawiam serdecznie.

Cześć
Z tej strony Mateusz, urodzony roku pańskiego 1989. Pochodzę z województwa świętokrzyskiego, aktualnie jestem na emigracji u królowej brytyjskiej ;)
Piona!

Siemka

Na forum juz jestem od pewnego czasu, ale nigdynie byli okazji sie przywitac :D

Tak wiec mam na imie Sebastian, mieszkam w Przemyslu (male miasto obok Rzeszowa), w listopadzie skoncze 17 lat :) Interesuja sie muzyka (metal,rock ew cos elektrycznego), hardware, grami, fimami oraz ksiazkami (nacisk na fantasy). Jestem wielkim fanem serii Metro, Wiedzmin oraz Call of Duty. Aktualnie chodze do technikum na profil teleinformafyczny. Akurat przesylanie danych i programowanie srednio mnie ciekawi (wolw grzebanie w sprzecie), no ale jest to bardziej przyszlosciowe zajecie :) Aktualnie gram w Ghost, Bf3 i DoC ;)

Siema mam na imie mikolaj mam 15 lat mam urodziny w sylwestra jestem ogarnietym gimbusem. Na forum ja rock jestem okolo pol roku i mieszkam za granica dokladnie w austri w wiedniu

Moja ulubiona gra to fallout 3 to byl moj pierwszy prawdziwy rpg

Gram w neverwinter i bf3 czasami w fallout 3 aktualnie przechodze hitman absolution

Rocka ogladam od 2 lat dzieki bazgrojkom poznalem roja i pozniej dzieki rojowi poznalem rocka

Siemanko ! Nazywam się Kuba ! Jestem z województwa Kujawsko-pomorskiego. Rocka oglądam od 3 lat. Prowadzę swój kanał na youtube i gram głównie w FPSy :)

Cześć ! Witam was bardzo serdecznie, ja jestem Kamil i pochodzę z Tarnowa. Śledzić działalność Rocka zacząłem od filmiku w którym tłumaczył głośną sprawę na temat "tatara z Sokołowa"  :D Pozdrawiam! 

Cześć! :)
Mam na imię Natalie, nie, nie Natalia a Natalie z tego powodu że mieszkam i urodziłam się w USA, a konkretnie w stanie Pennsylvania. ;) Pewnie teraz niektórzy zastanawiają się dlaczego znam tak dobrze (chyba) język Polski... Powodem tego jest to że moja mama bardzo dbała o to żebym nauczyła się tego języka a nie pozostawała jednojęzyczna choć pewnie kilka błędów mogłam na pewno zrobić kiedy pisałam ten tekst. :) 
Co jeszcze? Mam 19 lat, niedługo skończę 20. Trafiłam tutaj poprzez jednego z caster-ów i postanowiłam się zarejestrować. Skoro jest to forum w dużym stopniu poświęcone grom wideo, chyba muszę napisać coś o tym w co gram aktualnie. :) Głównymi grami w jakie gram jest Hearthstone i League of Legends. To ostatnie zawdzięczam mojemu bratu który zaraził mnie pasją do tej gry.
Po za grami zajmuję się tańcem i podróżowaniem bo w tym roku jeszcze nie studiuję.
To chyba wszystko. :D

Cześć!

Ja zowyt... a tak na serio nazywam się Wojtek, pochodzę z małej wsi Dorbozy, Lubelskie. Rocka oglądam od 2-2,5 lat ;d

Najczęściej gram w:

-bf3

-CS:GO

-LOL

-GTA V(xbox 360)

A i witam wszystkich forumowiczów!:)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik