Skocz do zawartości
alxoo

Przywitaj się z całą forumową społecznością :)

Polecane posty

Witam wszystkich. Jestem Piotr pochodzę z Małopolski dokładniej z okolic wspaniałego Tarnowa ;), jak z wielu z Was jestem graczem i przede wszystkim widzem Rocka.  Rocka i Roja zacząłem oglądać od serii z Borderlands. Jestem wybrednym graczem i widzem i wybieram tylko najlepsze gry i filmy i dlatego jestem widzem Rocka i Roja. Moje ulubione gry to jak się już cześć z Was domyśla to Gothic ( pierwsza cześć, druga z dodatkiem Noc kruka i trzecia ) , Diadlo ( druga cześć z dodatkiem LoD i trzecia ta najnowsza ) oczywiście Battlefield 3 naprawdę świetna gra, Max Payne 3, Far Cry 3, wszystkie części Assasina, Wiedźmin krótko mówiąc mam wiele gier a ostatnio zacząłem grać w Tera Rising. 

Witam wszystkim, jestem Maciek, mam 28lat, mieszkam w Bielsku-Białej, stąd też pochodzę.

Rocka zacząłem oglądać w sumie jakieś 3-4 miechy temu jak doinwestowałem PC i w końcu mogę pograć w coś więcej jak WoT.

W co aktualnie gram?

Każdą grę, którą zapodał Rock albo Rojo przynajmniej raz uruchomiłem, poza tym wszelkie nowości które mają jakikolwiek potencjał.

Siemaneczko jestem Łukasz i pochodzę z Nowego Sącza. Lubię gry komputerowe, filmy i muzykę. Rocka oglądam dlatego, że jest oryginalny i podobają mi się jego filmy. W co gram? Starsze gry takie jak: Counter-Strike, Gta-SA, Twierdza 2, Heores III. Z nowszych produkcji to: Portal, Team-Fortress, CS:GO, LOL i jeszcze kilka innych :)  Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie ! :D

Gość Chszczacz   
Gość Chszczacz

Cześć , jestem Maciek. Mam prawie 15 lat mieszkam w okolicach Warszawy. Interesuje się sprzętem , grami , komiksami i sportem. Rocka zacząłem oglądać kiedy miał blisko 200 000 subskrybentów. 

Gram w : 

- Star Wars The Old Republic 

- Guild Wars 2 

- seria NBA 2K

- Sim City

- Sims 3 

- Próbuje zacząć Far Cry 3 

To na chwile obecną tyle.  :)

O kturej bendzie lajf?

Czyli takie Onorowe dzień dobry, joł i siemasz w jednym. Wpadłem raczej poruszać tematy ogólne niż wybitnie związane z nołlajfieniem ;) chociaż pewnie prędzej czy później, a pewnie szybciej niż sam myślę zacznę odpowiadać na sensowne wiadomości również tam. Pochodzę z internetów, siedzę w jaskini i zażeram się jelonkami z zajączkami. Palę koty w ognisku, bo wtedy nie przylatują mnie gryzać komary w miejsce gdzie plecy tracą swą szlachetność. 

Jestem ogromną świnią. Szowinistyczną. W sensie tylko "dżołkową", ale staram się wyszukiwać kawałów na każdy nowy dzień, którym wkurzam społeczność Estetkowo, Effową (sic!).

Latów mam tyle, że już palców na łapach i stopach brakuje, więc dziad z dziadów co dziadem był. W każdym razie mój umysł, inteligencja oraz elokwencja ukształtowała się na poziomie 4 lata, czyli i tak przewyższam 80% społeczności tego globu ;)

Lubię ironię, sarkazm i dystans do siebie. To takie podstawowe rzeczy, które należy wiedzieć przy poprawnym współżyciu - tfu! - przy poprawnym życiu obok mej osoby ;) 

Ogólnie to posiadam kaloryfer, na łapę biorę zgrzewkę wody gazowanej, ale brody nie posiadam :(. Ołkej zakończyłem ogłoszenia matrymonialne, kobiety zainteresowane spotkaniem ze mną zapraszam na PW gdzie podam numer telefonu do siebie :)

Jołcia Estetko, Effo, Lirciu, Krim (bo żeś tu chyba jest), Haerka i inne gady i gadzinki które się tu poniewierają, a których pominąłem. Będę Was prześladował również tu ;) 

No to czas się pożegnać,

Bendom dizs klóczem? 

Witam Wszystkich

Mam na Imię Rafał mam 21 lat pochdze z Kędzierzyna-Koźla lubie grać w gry i oglądać rocka:)

I aktualnie uczęsczam do do szkoły w kierunku technik-inforamtyk

Cześć wszystkim :)
Mam na imię Łukasz, mam prawie 18 lat. Mieszkam sobie w Sulechowie (20km od Zielonej Góry). Chodzę do technikum o profilu mechatronik (jeżeli ktoś nie wie co to, to w takim szybkim skrócie to budowanie transformersów :P)

Witam ;) 
Mam na imię Michał. Pochodzę z Częstochowy, obecnie zamieszkuję (chciał bym powiedzieć, że piękne miasto, ale chyba tego nie zrobię :P ) Łódź. Mam 22 lata. Studiuję, pracuję oraz imprezuję ;) Gram we wszystko co mi w ręce wpadnie jeśli pozwala na to czas. Nie mam pojęcia ile czasu oglądam Rocka. Pamiętam tylko, że szukałem kiedyś jakiegoś gameplay'a i natrafiłem na tego (zależnie od pory Rocku :P ) łysego Pana z brodą i w okularach i zostałem na dłużej.

Witam, nazywam się Kamil, mam 16 lat i uczęszczam do Technikum Mechanicznego (budowa maszyn, nadzorowanie ich pracy, ewentualne ich naprawy, motoryzacja). Od razu mam pytanie, czy w: Tematy Techniczne mogę wystawić komputer na sprzedaż ?

Witam,

Mam na imię Piotrek, jestem z Łodzi i mam 21 lat.
W życiu osobistym jak i tym internetowym jestem znany pod nazwą Pirat ( nawet własna mama zaczęła mnie tak nazywać)

Rocka zacząłem oglądać przez przypadek dawno dawno temu, kiedy to poszukiwałem letsplejów i tak już zostałem z wielu innych względów  :) 

Gry w które teraz gram to :
-World of Warcraft
-The Elder Scrolls V
- League of Legends/Dota 2/Heroes of Newerth

Z tych ostatnich gier mam bardzo duże doświadczenie, gdyż przez jakiś czas utrzymywałem się grając na wysokim poziomie, teraz jednak gram rekreacyjnie i szkolę młodych obrońców  ;) 

Aktualnie moim priorytetem jest rozwijanie się na jak najlepszego informatyka (wszystko co z tym związane), jednak dopiero zaczynam raczkować w tym temacie.

Za wszelką pomoc w podsyłaniu linków, czymś co pomogło by mi iść naprzód i się rozwijać byłbym wielce zobowiązany  :) 

Pozdrawiam
              Pirat.

yoyoyoyo

Nazywam się Andrzej, ale możecie mi mówić BaloonKiller.
Mam 16 lat i mieszkam w Warszawie.
Interesuje się grami od dziecka. Kocham gry, które są online :)
Ostatnio przymierzam się aby nagrywać filmy z gier.
Zainwestowałem sporo pieniędzy w komputer, aby to było możliwe, więc jak zacznę to zapraszam.

Pozdrawiam wszystkich

sieemanko, nazywam się Kacper, w internetach posługuję się nickiem abadum, mam 20 lat i jestem z Białegostoku. Na forum przyciągnęły mnie "Bitwy na intra", pomyślałem, że jest to dobry sposób na zabawę oraz rozwinięcie swoich umiejętności ;p. Prowadzę swój kanał na youtube, na razie nie cieszy się popularnością, ale jak wrzuce pare ciekawszych filmików to pewnie się nim tutaj pochwalę ;p

W co aktualnie gram:

America's Army Proving Ground
Duel of Champions

Starcraft II

TERA

League of Legends

Coutner-Strike 1.6

Ja też się przywitam :)

Mam na imię Michał, mam 23 lata i mieszkam w Warszawie. Głównie interesuję się grami konsolowymi, konkretnie na PlayStation, ale na PC też zdarza mi się zagrać :)

Siemanko ;] 

Mam na imię Marek, 21 lat.Mieszkam w niedużej miejscowości,około 30km od Łodzi w kierunku stolicy;]. Lubię sobie trochę pograć, ale jakiś zapalonym gamer'em nie jestem.

Posłuchać dobrej muzyki, obejrzeć fajny film i przeczytać ciekawą książkę ;]. To to co mi w życiu do szczęścia potrzeba...no nie tylko tego, ale od czegoś trzeba zacząć ;)

Siemaneczkooo, jestem Mateusz. pochodzę z Piotrkowa. Niektórzy mogą kojarzyć z mpc (wiem, wiem cheaty - zabijają gry :> )
Ostatnio w sumie mało w co gram, głównie Far Cry 3 / LOL

Witam,

Jestem Andrzej mam 16 lat chodzę do LO o profilu straż graniczna (rozszerzenia: informatyka, angielski, geografia).

Gram w Counter-Strike 1.6, czasem w Metin2 PL, lubię pograć w dobre gry typu NFS, Far Cry, Call Of Duty itp.

Rocka poznałem oglądając Roja, pochodzę z woj. lubelskiego.

Witajcie ;)  !

Z tej strony Michał, uczeń pierwszej klasy technikum w Poznaniu - kierunek grafika komputerowa.

Interesuje się wieloma gatunkami gier, aktualnie gram w GTA V i Black Ops II na konsoli oraz Outlast na PC, jednak szkoła coraz bardziej skraca na to czas  <_<

Jeżeli chodzi o Rocka, pierwszym filmem jaki obejrzałem była " Moja Tuba ", odcinek (#11) w którym Rock mówił o sobie  :)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik