Skocz do zawartości
alxoo

Przywitaj się z całą forumową społecznością :)

Polecane posty

Witajcie, jestem Kuba, mam 14 lat, pochodzę z Chełma (Lubelskie),

a Rocka zacząłem oglądać dawno temu, jeszcze przed (pierwszą) serią ze skyrima. ;)

Gry w które aktualnie gram:

-World of Warcraft

-Battlefield 3

-Far Cry 3

-League of Legends

Pozdrawiam  :D

Tak właściwie to już troche jestem na forum a jeszcze się nie przedstawiłem.

Także mam na imię Patryk, mam 18 lat, żyje we Włoszech od 10 lat, oglądam Rock`a od 2 lat kiedy Gonciarz coś tam o nim powiedział i się zaciekawiłem jego kanałem. Mój ulubiony gatunek gier to RPG chociaż nie gardze strategiami, fps`ami oraz grami akcji. Aktualnie gram w WoW, GW2, Planetside 2, Company of Heroes oraz Risen 2.

Witam, mam na imię Olek. Za mną już 19 wiosen i mam nadzieję, że kolejne będą przemijać znacznie wolniej od poprzednich =).
Interesuje się grafiką komputerową, bboyingi'em oraz fantastyką. Administruję na kilku znanych serwisach o tematyce gier komputerowych. Pozdrawiam!

Siema. Jestem Tomek. Pochodze z Katowic : ) Rocka znalazłem jak ktoś z nim przeprowadzał wywiad. 

Aktualnie gram w:

-WoWa

-Cod 2

-LoL

-Planetside 2

-Path of Exile

-Osu!

Witam serdecznie. Jestem Bartosz, pochodzę z Działdowa, małego miasteczka w województwie warmińsko - mazurskim.

Mam 19 lat i obecnie studiuję Filologię angielską na Uniwersytecie Warmińsko - Mazurskim w Olsztynie. W co gram? Otóż moi mili - w nic.

Jestem bardziej widzem, aniżeli graczem. Po części winię siebie, brak funduszy na sprzęt i odpowiedniego zaangażowania, by jakąkolwiek grę skończyć.

Dlatego też śledzę kanały m. in. Rock'a, Roja i wielu innych, również zagracznicznych YouTube'erów. Pozdrawiam serdecznie wszystkich Brodaczy, jak i samego Rock'a. 

Cześć wszystkim,

Jestem Sebastian mieszkam w Warszawie od prawie 26 lat, ale nie rzucajcie kamieniami, bo niedługo się wyprowadzam na peryferia. :P Ostatni mocno zakręciłem się na punkcie Doty 2, jak ktoś chce pograć, a ma problemy z dostaniem kopii to zapraszam na priva mam ich jeszcze chyba z 16 i mogę giftować ( pod warunkiem że nie jesteście z Chin, bo nie będą działać :P )

hf & gl

pozdrawiam

O nie zauważyłem tego tematu wcześniej. A więc tak : Moje imię to Maciek mam 15 lat (więc raczej młody), interesuję się grami komputerowymi,, komiksem i fantastyką. Lubię także czytać i grać w rózne gry "bez prądu" np: Magic, Warhammer. Poza tym trenuję koszykówkę od 4 lat. Obecnie gram:

-Far Cry 3

-World of Warcfart

-Star Wars The Old Republic(jakby ktoś chciał pograć to pisać ;) )

-Skyrim

-Nba 2k13

-Guild Wars 2 (tak samo jak ToR) 

I to wszystko. Mam nadzieję że miło spędzę tu czas,poczytam ciekawe dyskusje i poznam nowe osoby :)

Hejka. Jestem Łukasz i mam 16 lat. Jako iż nie mam zbyt mocnego sprzętu ani nic z tcyh rzeczy gram w gry takie jak:

-GTA SA (MP)

-Medieval II: Total War (+ dodatki)

-Gothic MP:A

-Call OF Duty I:UO

-Call Of Duty II

-War Rock

-Day Od Defeat

-Battlefield Play 4 Free (aktualnie żadko, bo nie mam z kim)

To chyba wszystkie. W miarę rozwoju komputera dochodzą dodatkowe gry :). Pochodzę z Krakowa, a aktualnie mieszkam w Jazowsku (niedaleko Nowego Sącza), jeśli ktoś gra w takie same gry i szuka partnera zapraszam na PW lub na skype GG (Skype: mrdzemix GG:10709791).

Witam. Jestem Krystian, pochodze z Piotrkowa Trybunalskiego. Od 8 roku życia interesują mnie komputery, więc trudno nie było być na tym forum. Lubię muzykę, głównie metal i rock. Trenuję Brazylijskie Jiu Jitsu, gram na gitarze. Gram sobie w:

Battlefield 3; NFS:MW; Far Cry 3; COD:MW3; LoL, etc.

Apropos tego ostatniego mój nick to DeZoo232, mam 26 lvl, jak ktoś chciałby zagrać to chętnie powspópracuje :)

Witam. Jestem Krystian, pochodze z Piotrkowa Trybunalskiego. Od 8 roku życia interesują mnie komputery, więc trudno nie było być na tym forum. Lubię muzykę, głównie metal i rock. Trenuję Brazylijskie Jiu Jitsu, gram na gitarze. Gram sobie w:

Battlefield 3; NFS:MW; Far Cry 3; COD:MW3; LoL, etc.

Apropos tego ostatniego mój nick to DeZoo232, mam 26 lvl, jak ktoś chciałby zagrać to chętnie powspópracuje :)

Siema. Też jestem z Piotrkowa, tzn. tak ogólnie bo aktualnie mieszkam w Opolu gdzie studiuje ;)

Witajcie!

Mam na imię Tomasz. Mieszkam w Koziegłowach(wiocha koło Poznania), województwo Wilekopolskie. Lubię grać w piłkę nożną. Interesuję się F1.

Ostatnio grałem w nastęoujące gry:

-Rainbow Six:Lockdown

-Battlefield Heroes

-Minecraft

-RFactor

-Shakes & Fidget

-World of Tanks

-Cs 1.6 Paintball Mod

-League of Legends

Cześć, jestem Kuba, pochodzę z Mielca. Rocka zacząłem oglądać po tym, jak kumpel pokazał mi Jego filmiki z BF'a :)

Lubię uprawiać sport i dobrą zabawę.

Obecnie gram w:

Far Cry 3

Saint's Row: The Third

LoL'a

Assasin's Creed 3

Call of Duty MW3

No witam bardzo serdecznie wszystkich :D Jestem Michał, mam 17 lat i jestem z Zielonej Góry :D. Rocka oglądam od ponad roku :>. Lubię poimprezować, interesuję się tańcem (tańczę ok. 9-10 lat), DJką, muzyką i grą na instrumencie :D.

Obecnie w jakie gry gram to:

Aion

Battlefield 3

CS: Global Offensive

Call Of Duty Black Ops 2

Cześć 

Nazywam się Toby mieszkam od 5 lat w Wielkiej Brytanii, urodziłem się w Polsce, a pochodziłem z Warmi i Mazur. Interesuje się Boksem oraz grami. Większość mojego czasu spędzam na siłowni oraz na treningach boksu. Jak jestem w domu gram na Xbox 360 lub oglądam filmy oraz spędzam czas z rodzina. Interesuje się Boksem oraz Body building. Lubie Sport. Pozdrawiam 

Witam

Na imię mi Bartosz i pochodzę z Wałbrzycha, mam 19 lat i jestem zapalonym graczem od 3 roku życia, gdy to dostałem od Taty pierwszą konsolę do gier (psx). Twórczość Rocka opserwuję już od dłuższego czasu, ale jakoś wcześniej nie czułem potrzeby rejestracji na forum. Jeśli chodzi o muzyke to słucham głównie Metalu i Rocka w praktycznie wszystkich odmianach np. Metallica, Megadeth, Guns n' Roses, AC/DC, Black Sabbath itp. itd. 

Gry natomiast ubóstwiam każdego rodzaju, od strzelanek typu BF 3, czy CS, przez ścigałki takie jak Gran Turismo, czy Need for speed, po bijatyki jak tekken, czy soul calibur. Po tytułach można od razu wywnioskować, że jestem zarówno konsolowcem, jak i pecetowcem.

Pozdrawiam was wszystkich bardzo serdecznie ;p

Cześć wam! 

Jestem Bartek (KipstO) lat mi 16.

Kocham gry sportowe (i w realu i wirtualnie)

Oczywiście dobrym RPG, RTS bądź MOBA również nie pogardzę. 

Teraz czekam na mojego Shogun'a 2 prawdopodobnie jutro rozpocznie się Wojna Totalna na moim blaszaku :)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się