Skocz do zawartości
alxoo

Przywitaj się z całą forumową społecznością :)

Polecane posty

Hej, Jestem Łukasz mam prawie 18 lat :D Chodzę do Technikum na profilu Technik Informatyk. Na co dzień gram nałogowo w World Of Warcraft i czasami żeby się odstresować w Wolfenstein Enemy Territory, Wrold Of Tanks oraz Warcraft III :) Pozdrawiam wszystkich noł lajfów. 

Heya. Nazywam się Kamil, mam 25 lat, mieszkam i pracuję w Szczecinie. Zgaduję, że po tym forum mogę spodziewać się sporego ruchu, dlatego będę tu zaglądał w poszukiwaniu ciekawych dyskusji. Do przeczytania. ;]

Witam

Jestem Tomek. Mam 13 lat i pochodzę z Lipiec Reymontowskich  (niedaleko Łodzi a dokładnie Skierniewic ). Uwielbiam gry strategiczne. Bardzo lubię muzykę rock'ową i pop oraz dupstem (+skrzypce). Rock'a zacząłem oglądać od filmiku z World of WarCraft. Mam nadzieje że czas spędzony na tym forum będzie przyjemny i jeszcze raz Witam ! :)

Siema, albo sie nie ma ;)

Jestem Oliwier i mam 12 lat. Wielki ogar.

Gram w nie wiele gier, no ale w cos trzeba. Aktualnie jest to CS 1.6 (Steam jest) i Minecraft (Premium jest, ale i tak juz dawno nie odwiedzalem)

Na kanale rocka ogladam TWD no i jak juz mnie zwala z nudow to BF.

Witam, jestem Przemek mieszkam w Toruniu (grodzie Kopernica i w centrum dowodzenia moherami :P ) mam 20 lat. gram w BF i czasem w LoL-a.
Jak wpadłem na kanał rocka poprzez "Play Next" a dokładniej od użytkownika Niezapominajka.

Cześć Wszystkim :)

Mam na imię  Marcin , mam 18 lat . Czerpię samą pozytywną energię grając na dwóch platformach : Xbox 360 i PC , co sprawia mi niesamowitą przyjemność . Gry towarzyszą mi od najmłodszych lat.  Interesuję się również literaturą wszelkiego rodzaju od książek historycznych , naukowych po fantastykę , jak i filmami. Nie mogę zapomnieć o muzyce , która odgrywa w moim życiu również duża rolę  . Śledzę na bieżąco rynek gier . Sięgam również po miesięczki poświęcone naszej pasji . Rock'a i Roja zacząłęm oglądać pół roku temu . Ci dwaj panowie swoją pracą , zaangażowaniem i energią wkładaną każdego dnia w montaż i treść swoich materiałów zdobyli moje Gamingowe serducho . Podziwiam takich ludzi . Z roku na rok moja pasja coraz bardziej się gdzieś tam we mnie zagnieżdża . W przyszłości chciałbym móc połączyć ową pasję z porzytecznym w szerszym tego słowa znaczeniu i robić coś w tym kierunku zawodowo .

Pozdrawiam wszystkich graczy ;)

Jestem Borys mam 16 lat i jestem z Lubina. Gram w gry(nie, nie Tomb Raider):

-Torligcht 2

-Planetside 2

-Metro 2033 (i napewno 2034 jak wyjdzie)

-również Dayz jak wyjdzie standalone

-Deus Ex Bunt Ludzkości

-S.T.A.L.K.E.R wszystkie części poza zewem prypeci

- i inne

aer    0

Witam jestem Artur, mam 22 lata. Mieszkam w Płocku i interesuję się w gruncie rzeczy wszystkim;]

Zawodowo terrarystyka, a co do hobby na 1. miejscu freeride mtb. Bardzo ucieszyła mnie wieść o powstaniu tego forum. Wygląda na to, że znalazłem coś czego szukałem od dłuższego czasu, a dodatkowo wszystko się "zaczyna" i można współtworzyć cały ten projekt razem:) Pozdrawiam i może spotkamy się kiedyś w jakiś porodukcjach:)

Niestety muszę zbudować swojąkolekcję od zera.. (mały wypadek..), a na 1. ogień pójdą gry takie jak: Assassin Creed 3, Far Cry3, może TES Skyrim i jakiś Don't Starve jako wisienka;]

Siemanko jestem Grzegorz , mam 20 lat. Mieszkam w Koluszkach (okolice łodzi) lubię czytać książki o tematyce fantastycznej, jeździć na rowerze, chodzę na siłownię. Gry jakie posiadam to

Wiedźmin 1 i 2

World In Conflict

Diablo II,

Magicka,

Starcraft 1 i 2

no i moja najulubieńsza gram Dota2 . Mam nadzieję że dzięki forum i samemu Rockowi stworzymy jakiś klan/zespół w którym gralibyśmy razem, niestety gra jest mało znana, a już jestem zmęczony ruskimi.

Hejo! Nazywam się Wiktoria. Gimnazjalny rocznik 98. Nie posiadam zbytnio gier (poza League of Legends -> gram nałogowo), więc zadowalam się oglądaniem let's play'ów prowadzonych przez fantastycznych człowieków. No dobra, ładnie odkładam pieniążki na kilka. Cierpliwości się uczę. ;)

Et zawodowy Vaas'ofil.

Witam serdecznie. Nazywam się Bartek, mam 18 lat. Mieszkam w Świeciu, jest to województwo Kujawsko-Pomorskie. Na forum identyfikuję się jaki JakiTroll. No, to chyba na tyle. Witam wszystkich, pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

Witam wszystkich, nazywam sie Kacper (Kacu) jestem oczywiscie z Wroclawia i caly czas sie zastanawiam kiedy natrafie na Rocka (np.przypadkiem w miescie :D).

Rocka poznalem jakies 3 miesiace temu i od razu spodobalo mi sie wiekszosc jego filmikow, takze subskrybcja poszla i odtad ogladam na bierzaco :] No i oczywiscie jak na porzadnego widza przystalo przyszedl czas na wyskrobanie czegos sam... Nie bede wam tu trul duzo, po prostu moj kanal to kacpersurvival (KacManDu), [uncharted, SCP, Slender i niedlugo wiele wiele wiecej] jak chcecie zagladnijcie i jak wam sie spodoba to subskrybcja by sie przydala :] Z gory dzieki :)

Pozdro ;]

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się