Skocz do zawartości

Polecane posty

Siema, chciałbym się z wami podzielić moim pierwszym filmem z Freestyle Ping Pong'u.

Widziałem sporo filmów z freestyle ping pongu i mogę szczerze powiedzieć, że to najlepszy jaki znajdziecie na Youtube.

Patrząc na inne filmy po prostu zastanawiałem się czy pokazane przez innych ludzi tricki zrobię za pierwszym czy drugim razem.

Jeśli Ci się spodoba możesz pokazać znajomym, udostępnić czy co tam będziesz chciał i możesz subnąć mój kanał bo na pewno będzie takich filmów więcej ale już z dużo lepszymi trickami. ^^

Dobra, dosyć pie&dolenia, Enjoy :)

http://www.youtube.com/watch?v=_ggeFTwUy6U

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Archo
      Hej! Witam wszystkich bardzo serdecznie!
      Chciałbym zaprezentować wam mój pierwszy film jaki zrobiłem, mile jest widziana konstruktywna krytyka! Zapraszam do oglądania

• Przez Wiśnia z Brodą
      Witam i zapraszam do oceny kanału który się powoli rozwija. Mile widziane słowa krytyki, co poprawić, co zmienić, co się podoba.
      Na kanale znajdziecie takie rzeczy jak gameplay'e z różnych produkcji ostatnio outlast, plus streamy z innych gier.

• Przez TawernaGracza
      Hej,
      Jako osoba stawiająca pierwsze kroki w serwisie YouTube, chętnie wysłucham wszelkich rad i pomysłów dotyczących zarówno samej rozgrywki jak i prowadzenia kanału.
      Na kanale prezentuje moje poczynania z różnego typu gier. Czyli niektórzy powiedzą "nic nowego" ale cóż,spodobało mi się to na tyle, że nie zamierzam przestać   Zapraszam do zapoznania się z póki co skromną playlistą tytułów. Być może znajdziesz wśród nich gre, które Cię zainteresuje.
      Za wszystkie wskazówki będę bardzo wdzięczny i z góry dziękuję!
      Link do kanału: Tawerna Gracza
    • Przez Rudellandy
      Witaj!

Jestem Rudellandy i chciałem się z Wami podzielić swoim kanałem na YouTube.

Prowadzę go od ponad roku. Materiały pojawiają się po jednym dziennie (w razie opóźnień nadrabiam kilkoma filmikami dziennie) o godzinie 7:00

Kanał założyłem ze względu na fakt, że brakowało mi czasu na prowadzenie streamów na Twitch.TV.

W przyszłości planuję dodać do swojego kanału vlogi lub jakieś poradniki.

Ogólnie patrząc na moje pierwsze materiały uważam, że dobrze się rozwijam i mam nadzieję,

że uda mi się dotrzeć do większego grona odbiorców 

Zapraszam do oglądania.

Rudellandy

• Przez Niecodzienni Pogrywacze
      Witam!
      Zainspirowany twórczością między innymi Rock'a postanowiłem sam zacząć przygodę z nagrywaniem na Youtube. Prosiłbym o przejrzenie materiałów oraz wystawienie opinii, rad aby poprawić to co jest złe a utrzymać co jest ok. 
      https://www.youtube.com/channel/UCwT6gqgMxol86QWzYgcwzRA
      Filmiki postanowiłem wrzucać co 2 dni. 
      Zapraszam do obejrzenia.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec