Skocz do zawartości
  1. Kubox

Kubox

2. MaxiLager

MaxiLager

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Archo
      Hej! Witam wszystkich bardzo serdecznie!
      Chciałbym zaprezentować wam mój pierwszy film jaki zrobiłem, mile jest widziana konstruktywna krytyka! Zapraszam do oglądania

• Przez Wiśnia z Brodą
      Witam i zapraszam do oceny kanału który się powoli rozwija. Mile widziane słowa krytyki, co poprawić, co zmienić, co się podoba.
      Na kanale znajdziecie takie rzeczy jak gameplay'e z różnych produkcji ostatnio outlast, plus streamy z innych gier.

• Przez TawernaGracza
      Hej,
      Jako osoba stawiająca pierwsze kroki w serwisie YouTube, chętnie wysłucham wszelkich rad i pomysłów dotyczących zarówno samej rozgrywki jak i prowadzenia kanału.
      Na kanale prezentuje moje poczynania z różnego typu gier. Czyli niektórzy powiedzą "nic nowego" ale cóż,spodobało mi się to na tyle, że nie zamierzam przestać   Zapraszam do zapoznania się z póki co skromną playlistą tytułów. Być może znajdziesz wśród nich gre, które Cię zainteresuje.
      Za wszystkie wskazówki będę bardzo wdzięczny i z góry dziękuję!
      Link do kanału: Tawerna Gracza
    • Przez Rudellandy
      Witaj!

Jestem Rudellandy i chciałem się z Wami podzielić swoim kanałem na YouTube.

Prowadzę go od ponad roku. Materiały pojawiają się po jednym dziennie (w razie opóźnień nadrabiam kilkoma filmikami dziennie) o godzinie 7:00

Kanał założyłem ze względu na fakt, że brakowało mi czasu na prowadzenie streamów na Twitch.TV.

W przyszłości planuję dodać do swojego kanału vlogi lub jakieś poradniki.

Ogólnie patrząc na moje pierwsze materiały uważam, że dobrze się rozwijam i mam nadzieję,

że uda mi się dotrzeć do większego grona odbiorców 

Zapraszam do oglądania.

Rudellandy

• Przez Niecodzienni Pogrywacze
      Witam!
      Zainspirowany twórczością między innymi Rock'a postanowiłem sam zacząć przygodę z nagrywaniem na Youtube. Prosiłbym o przejrzenie materiałów oraz wystawienie opinii, rad aby poprawić to co jest złe a utrzymać co jest ok. 
      https://www.youtube.com/channel/UCwT6gqgMxol86QWzYgcwzRA
      Filmiki postanowiłem wrzucać co 2 dni. 
      Zapraszam do obejrzenia.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec