Skocz do zawartości
isdn

Odwołania od banów.

Polecane posty

Faktycznie, będę musiał przerobić wybaczanie z nicka na normalne wybaczanie po prostu !f albo !forgive. Z jednej strony wybaczanie nickiem ma wiele zalet - bo możesz wybaczyć graczowi nawet po paru minutach. Jakby co, blokada za chatfiltr trwa godzinę, więc już od 3 godzin spokojnie możesz grać :P Twój nick znany jest od wielu miesięcy, nie ma obawy o status.

Ban za nic ban na stale . Bo brodzie nie pasowalo to ze go zabilem 3 razy  Bedac  schowany tak ze mnie nikt nie widzial . przy statach 22/0  Broda zabil mnie komenda bo stwierdzi lze za dlugo Kampie. Po tym On zas byl skampiony w tym samym miejscu co  zabilem go 2 razy . .. Po czym  ban permanetny , Nie wazne czy unban  bedzie. ale tak sie nie robi Troche dystansu Kolego do gry anie bol  d... Bo ktos cie zabil   ogarniajac sytylacje 

3x prosiłem Cię byś nie walił w naszego respa ze snajpy na TDM. Wbijałeś jak chciałeś po 30/0, wszyscy w przeciwnym do Ciebie teamie, co chwila narzekali, że jakiś cheater siedzi. Prosiłem 3x byś zmienił już broń skoro tyle nawaliłeś killi i żebyś dał grać przeciwnej drużynie. Zero reakcji. Prosiłem. To chyba starczy, byś coś w tym kierunku zrobił? Czytaj czat czasami. Nikt nie był skampiony, po prostu mój team obrywał od razu po zrespieniu się pod Twoim celownikiem - respię się na głównym respanie, padam na ziemię, kolega się respi i sru w głowę. Kto zabija? Ty. Łącznie 3x prosiłem byś już z racji nachapania 30/0 dał trochę na wstrzymanie. Prosiłem Cię trzy razy, a kiedy w końcu ubiłem Cię komendą to wielkie "ale".

Kiedy ja o coś proszę Ciebie, czy klan, to jest "aaaaaleeeee czeeemu?!", ale kiedy Wy mnie prosicie to muszę to zrobić - zmienić mapę, dodać inne albo coś. Wasz klan posiada ogromne profity:

- Kiedy chcieliście jakąś mapę przy niskiej ilości graczy, ustawiałem ją, kiedy mnie nie było to Skubany mógł (i korzystał z tego)

- Jeden z dostał dostęp do administracji serwerem

- Macie votekicka, którego specjalnie dla was stworzyłem i 90% graczy mających dostęp do głosu jest u Was

- Macie +1 TK przed kickiem

- Jeżeli były pytania o dodanie innych map, dodawałem, zmieniałem tickety lub inne ustawienia, by rozgrywka była lepsza

- Jeżeli któryś dostał kicka za filtr albo TK, to od razu zdejmowałem

- Kiedy ktoś narzekał na Wasz klan to stawałem w Waszej obronie, bo jest Was sporo i gracie często.

Teraz to się musi zmienić i nie stoję już w Waszej obronie.

Wiele rzeczy stworzone zostało specjalnie pod Waszą grupę. Dodatkowo prosiliście mnie bym zmienił ustawienia i żeby balans nie rozłączał tylko Waszego klanu - to już byłoby mega przegięcie gdybym się zgodził. Cały czas mielibyście wygrane bitwy, bo Was byłoby po 5-8 w drużynie. Profity macie wręcz ogromne, a mimo to macie "zespołowy" bunt, kiedy ja o coś proszę. Tym razem nie poprosiłem, a zażądałem. Z mojej strony to tyle i nie mam zamiaru zdejmować tej blokady.

Nie prosiles 3 razy .  Nie  campilem  Na wasz resp mialem na celu okno i dach  .. .   Bo bylem w smietniku:D  Ale Broda bez jaj nie pisales zebym zmienil klase.  widzial jak kazdy plakal . Idealna  camperka = duzo kili wiesz otym . ..  Teraz bede wiedzial ze nie moge tak  robic:(   I caly team  jest zadowolone ze tak robiles  ..  Ale nie wkrecaj ze psiales mi zebym przestal . ..  Wiesz ze to bylo tak ze po 2 fragach   zabiles.  potem ja sie wkurzylem i zapytale mczemu  to ty bezczelnie potrafiles napisac ze za duzo campie?? To ejst gra  jeden jest op  2 slaby jeden ma 20/0 a ktos inny 10/9 ...  nie zawsze kazdemu idzie dobrze. nie mam skilla 900 . Tylko szczescie bo nikt nie widzial mnie. A ty wszystko traktujesz Jako Atak. o wszystko masz bol  Dron ?? zablokowany . JHa  zbanowany . Za Nic  w rules nie ma  nie kamp na DT   ;)  Nawet jak bym, campil na   wasz resp  to co ??  przeciez  w dt chodzi o to aby zabic jak naj wiecej z najmniejsza iloscia  smierci . ..  5/5  snajperow czemu ja zostalem zbanowany /? Bo poprostu zabilem cie 3 razy  i  przypomnialem ze  blokujesz wszystko   bo masz taki kaprys . Dziecinne 

Odnosnie " Wiele rzeczy stworzone zostało specjalnie pod Waszą grupę. Dodatkowo prosiliście mnie bym zmienił ustawienia i żeby balans nie rozłączał tylko Waszego klanu - to już byłoby mega przegięcie gdybym się zgodził. Cały czas mielibyście wygrane bitwy, bo Was byłoby po 5-8 w drużynie. " 

Po to jest klan  po to sie gra razem aby skil druzyny rosl grajac miedzy soba ten skil byl by w miejscu . lub by spadal . Wiesz otym dobrze .

Ban za Bycie dobrym   Nic nie zrobilem Dales MI BANA BO BYLEM TAK skampiony ze nie ptorafiles mnie znalesc ani nikt inny . i Tyle 

Chce to wyjasnic  za co dostalem tego bana . wejdz na ts i pogadaj normalnie 

Tu nie chodzi o bycie lepszym albo gorszym. Tylko o prośbę, o to by inni mogli normalnie grać. Kiedy ktoś wali w Waszego respa i np. niszczy startującą helkę to zaraz jest raport do mnie. Kiedy ja proszę o nie walenie w naszego respa to jest źle. Prosiłem Cię trzy razy. TDM TDMem, ale jednocześnie ktoś mógł odpalić moździerz i wywalać każdego u Was kto się respił po 2 sekundach. Bo tak to wyglądało od naszej strony - resp, sru, leży nim jeszcze krok zrobi. Nie mam nic przeciwko, kiedy ktoś np. czołgiem, samolotem, helką nabija 50/0, bo po prostu umie dobrze latać. Ale czym innym jest sytuacja, kiedy ludzie nawet ekranu nie zobaczą, tylko od razu loadout (panel) bo dostają ze snajpy. Snajperów było 4/4 czy tam 5/5, ale tylko na Ciebie ludzie w przeciwnym teamie narzekali, że nie mogą się odrodzić.

Jedyne, co zostało zablokowane to UCAV. Nic więcej. Ty mi przypominasz, że to zablokowałem, a ja przypominam, że Wasz klan przypomina na serwerze książęta. Sami ustawiacie sobie mapy, dodatkowo dostaliście tonę profitów. Kiedy ktoś z obsługi ma "ale" to robicie zbiorowy bunt... To po prostu hipokryzja kiedy dostajecie takie profity, a obsługa serwera nie ma nic do powiedzenia. Ma. I właśnie się o tym przekonałeś. Permanentnie.

Pomyślę jutro. Może zmienię zdanie. Pisałem do ciebie z konsoli, może nie zauważyłeś po kolorze zlewającym się z innymi wiadomościami od serwera. Pomyślimy. Na razie odsapnij i pamiętaj, że póki co wasz klan posiada ogromny + w stosunku do zwykłych graczy, a mimo tego często podważacie jakieś decyzje o np. zablokowaniu UCAV globalnie. 10 rzeczy robi się dla Was, a 1 zwracacie w zamian.

Odsapnelem dawno. bo to  jest zbt smieszne aby sie wkurzac. . . Nie widzialem zadnej wiadomosci .  nie zwracam  uwagi  na wiadomosci inne jak od team  czy wrogow bo reszta to zazwyczaj jest  Bot.  I caly team dziekuje ci zato .  My dajemy ci sugestie .

Faktycznie, będę musiał przerobić wybaczanie z nicka na normalne wybaczanie po prostu !f albo !forgive. Z jednej strony wybaczanie nickiem ma wiele zalet - bo możesz wybaczyć graczowi nawet po paru minutach. Jakby co, blokada za chatfiltr trwa godzinę, więc już od 3 godzin spokojnie możesz grać :P Twój nick znany jest od wielu miesięcy, nie ma obawy o status.

A to dzięki za info. Z tą zmianą na !f to się poważnie zastanów, nie chodzi mi tylko o wulgarne nicki (lub przypadkowo wulgarne) ale nawet o ich długość; komu chciałoby się pisać coś typu SuperProPolskiGamer w środku walki? :D

Co do Inkubatora, to 3 dni przed filmikiem nagranym przez Ciebie Broda, już mieliśmy podejrzenia, że czituje. Woleliśmy jednak mieć twarde dowody na to więc potrzebowaliśmy server gdzie admini są online. Dlatego wbiliśmy na Jarocka, nie wiem czy pamiętasz ale gdy pokazałeś tą niespodziankę jaką była informacja o tym, że nagrałeś inkubatora, sam na czacie Ci podziękowałem za to, ponieważ na to czekaliśmy. Trzymany w klanie był tylko dla tego, żeby zebrać dowody na czitowanie i bana tam gdzie gramy najczęściej. :)  Poza tym, on dalej czituje, siedzi w jakimś innym klanie, do ktorego rekrutował. Od Cheater Never Prosper wiemy, że ma coraz więcej banów, ale brakuje meta bana... Dlatego raportujcie go, bo tylko tyle można zrobić. Może kiedyś już nie zagra w bf`a na tym koncie :D

Filmik nagrany przez nas.
https://www.youtube.com/watch?v=2eFMHE45c7g

http://www.anticheatinc.net/forums/bansearch.php?search=67d77028a02d8313c2f39ad5204a8092&game=BF4
http://gyazo.com/095315844d9f0b391ae189b23764d3c6

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.