Skocz do zawartości
isdn

Odwołania od banów.

Polecane posty

Dzisiaj dostałem bana na serwerze za team kiling .  Chciałbym poprosić o odbanowanie mnie ze serwera było to przypadkiem podbiegli gdy strzelałem   . postaram sie nastemnym razem uważać  .jest to jeden z lepszych serwerów dobrze sie na nim gra.na serwerze 64 graczy mój nick to http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/user/BL000B/

Ponawiam pytanie proszę o odpowiedż

WItam

Dzisiaj dostałem bana za wyzwiska.Obraziłem kolesia,bo wkurzyłem się na balans i przeniesiono mnie do przegrywającego teamu.Dzisiaj byłem bardzo wkurzony na Leauge of legends i mojego kolegę więc dlatego dałem się ponieść złości i  obraziłem gościa z drużyny.Wcześniej dostałem upomnienie ale nie za wyzywskia tylko za to że napisałem : Kur.. i tak dalej . Bardzo proszę o odbanowanie mnie na serverze Rocka ponieważ jest to mój ulubiony server. Głupio mi że byłem takim "toksycznym" graczem. Z góry dziękuje.

WItam

Dzisiaj dostałem bana za wyzwiska.Obraziłem kolesia,bo wkurzyłem się na balans i przeniesiono mnie do przegrywającego teamu.Dzisiaj byłem bardzo wkurzony na Leauge of legends i mojego kolegę więc dlatego dałem się ponieść złości i  obraziłem gościa z drużyny.Wcześniej dostałem upomnienie ale nie za wyzywskia tylko za to że napisałem : Kur.. i tak dalej . Bardzo proszę o odbanowanie mnie na serverze Rocka ponieważ jest to mój ulubiony server. Głupio mi że byłem takim "toksycznym" graczem. Z góry dziękuje.

Blokady nadawane przez bota za używanie wulgarnych słów na chacie są tylko na 20 minut. Wkrótce zmienię, by bot informował o długości tej blokady. Chyba, że ja zauważę, że kogoś wyrzucam za kulturę, ten ktoś wraca i zasuwa dalej, wtedy blokuję całkowicie. Jednak Twojego nicka nie ma na liście, co za tym idzie była to blokada nałożona przez bota na 20 minut ;)

WITAM

Ostatnio na serwerze rocka dostałem bana za timkille które zostały tak jakby wymuszone np. jeden gracz wszedł mi pod koła quadajak jechałem.Chciałbym prosić o odbanowanie mnie na tym serwerze bo bardzo lubie na nim grać.Mój nick to myszata02.Bardzo bym prosił o szybką odpowiedź

WITAM

Ostatnio na serwerze rocka dostałem bana za timkille które zostały tak jakby wymuszone np. jeden gracz wszedł mi pod koła quadajak jechałem.Chciałbym prosić o odbanowanie mnie na tym serwerze bo bardzo lubie na nim grać.Mój nick to myszata02.Bardzo bym prosił o szybką odpowiedź

Zdjąłem, ale naprawdę się pilnuj. Sam osobiście wyrzuciłem Cię raz za 3 TK jeden po drugim. To nie jest wina innych graczy tylko Twoja, takie sytuacje z quadem są bardzo rzadkie. Musiałeś zostać TRZY RAZY wyrzucony za 4 TK, co za tym idzie musiałeś zabić aż 12 graczy łącznie, 3 razy po 4 graczy w JEDNEJ rundzie. To naprawdę bardzo dużo, a Twojego nicka nie kojarzę z regularnej gry na serwerze. Co za tym idzie, kolejnego takiego autobana za TK nie zdejmę ;)

Witam

Dnia 28.05.2014 dostałem bana za Teamkill (3os z drużyny wjechały na mine = ban jednocześnie). Proszę o odbanowanie SsatanPL :)

*Nie używam wulgaryzmów, nie obrażam nikogo - po prostu lubię sobie zagrać u Was. Pozdrawiam

Zdjęte, pilnuj się ;) Przypominam, że by dostać bana za TK trzeba mieć przynajmniej 12 TK na koncie, z czego po 4 razy podczas jednej rundy. To trzeba się trochę postarać, by system dał za to banicję ;) Graj, ale nie używaj już min, bo nie bardzo Ci to wychodzi patrząc na takie coś :P

lKbzKgh.jpg

Zdjęte, pilnuj się ;) Przypominam, że by dostać bana za TK trzeba mieć przynajmniej 12 TK na koncie, z czego po 4 razy podczas jednej rundy. To trzeba się trochę postarać, by system dał za to banicję ;) Graj, ale nie używaj już min, bo nie bardzo Ci to wychodzi patrząc na takie coś :P

lKbzKgh.jpg

Podziękował :)

Jestem stałym graczem serwera 64 slotowego gram od kiedy ulepszyłem swój komputer.Lecz jakieś 2 tygodnie temu dostałem bana za "kulturę osobistą".Tak zgodzę się z tym ,gdyż były sytuacje jak pisałem na czacie kur** itp.  lecz nie było to kierowane do żadnego z graczy.Kilka razy zostałem wyrzucony z serwera na 20 minut.

Chciałbym dostać drugą szansę ,gdyż na serwerze świetnie mi się gra i chciałbym znowu wrócić do grania codziennie na tym serwerze :3

Nick:CraftMattPL

Battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/soldier/CraftMattPL/stats/371530371/pc/

Z góry dziękuję za zdjęcie bana ;)

Jestem stałym graczem serwera 64 slotowego gram od kiedy ulepszyłem swój komputer.Lecz jakieś 2 tygodnie temu dostałem bana za "kulturę osobistą".Tak zgodzę się z tym ,gdyż były sytuacje jak pisałem na czacie kur** itp.  lecz nie było to kierowane do żadnego z graczy.Kilka razy zostałem wyrzucony z serwera na 20 minut.

Chciałbym dostać drugą szansę ,gdyż na serwerze świetnie mi się gra i chciałbym znowu wrócić do grania codziennie na tym serwerze :3

Nick:CraftMattPL

Battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/soldier/CraftMattPL/stats/371530371/pc/

Z góry dziękuję za zdjęcie bana ;)

Odrzucone.

lecz nie było to kierowane do żadnego z graczy.

vRLBMYd.jpg

CCm9Pyf.jpg

Rodzice pewnie nie lepsi...

Witam,

W dniu wczorajszym otrzymałem ban na serwerze, za korzystanie z moździerza. Za pierwszym razem za korzystanie zginąłem, wpisanie komendy '!rules' nie wyjawiło związanej z ograniczeniem korzystania z tej broni, za drugim razem otrzymałem bana. Dopiero w uargumentowaniu bana, znalazłem informację o tym, że przyczyną banu było korzystanie z moździerza. Rozumiem, że jest wiele serwerów, na których można grać - ale korzystam z zabezpieczonej firewallem sieci i odblokowanie każdego pojedynczego serwera celem grania, wiąże się z 'użeraniem się z adminami ICT'. W związku z czym, zwracam się z prośbą o zniesienie bana. Na swoje usprawiedliwienie dodam, że wczytałem się już w posty na forum dotyczące zasad - w myśl zasady Ignorantia iuris nocet. Nazwa użytkownika to 'lossloiks'.

Z góry dziękuję,

L. 

Prawda jest taka:

Kiedy zrespawnowałeś się drugi raz otrzymałeś dużą wiadomość na ekranie, która uruchamia się TYLKO na trybie Rush (Szturm), informuje ona o zakazie moździerza na tym trybie. Nie da się tej wiadomości przeoczyć, bo pojawia się graczowi na ekranie przez 6-7 sekund po drugim odrodzeniu.

Wpisując komendę !rules to na trybie Rush (szturm) jest napisany fragment o moździerzu.

Jeżeli zostajesz zabity przez admina, znaczy to, że coś jest nie tak. Nikt tego nie robi dla zabawy. Warto wtedy wpisać !rules albo zapytać dlaczego. Blokada nie byłaby nałożona, gdybyś użył moździerza RAZ, ale zostałeś zabity ręcznie z wiadomością "Killed by admin" i mimo to sięgnąłeś po moździerz ponownie ;)

Dodam potem wiadomość o moździerzu przy każdym respawnie (na chacie).

Zdjąłem, baw się dobrze i graj zgodnie z zasadami :)

Dziękuję za zdjęcie blokady.

Rozumiem, że nie jestem bez winy - nie chcąc się jednak kłócić dodam, że informacji o zakazie moździerza nie widziałem.

Tak czy inaczej, temat zakończony a gracz (ja) dedukowany

Jeszcze raz dziękuję za szybką reakcję.

Pozdrawiam jaRock Team!

Witam dostalem bana za slownictwo od Squbanego (nie wiem jak sie pisze ten nick), gdy akurat bronilem czlowieka, ktory latal helka i byl wyzywany od noobow (karolo5000).

Opis sytuacji:

Gacz karolo latal helkikopterem majac staty 15;2 zostal zwyzywany przez gracza mc_snoopher_mc, ktory mial staty 27:16 od noobow nie potrafiacych grac. Na co ja odpisalem "Naucz sie sam ku**a grac" i potem "27:16 Zajebiste kdr". Dostalem jedno ostrzezenie od bota po czym banik bez zadnej informacji nic tylko "kultura naucz".

Prosic o unbana bede jak sie dowiem na ile ten ban, bo wypadaloby napisac.

Witam ban jest na 24h , przepraszam za literówkę bo podświetlenie w klawiaturze mi padło , a bana dostałeś za używanie wulgarnych słów typu "ku*rwa , ja*ierdole " takich jakich bot nie łapie ,kłótnie z innymi  graczami i obrażanie.

Co do karolo5000 o MC_snoopher_MC to byli zemną w drużynie i ich uspokoiłem, 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.