Skocz do zawartości
isdn

Odwołania od banów.

Polecane posty

2 dni temu dostałem bana na serwerze za wulgarny język. Chciałbym poprosić o odbanowanie mnie ze serwera.

Dostałem bana dlatego ze nie chcący zabiłem swojego, po czym go reanimowałem i napisałem "WYBACZ", jak on wstał to zaczął się na mnie patrzeć i zabił mnie. Potem się na nim odrodziłem i też go zabiłem, potem on na czacie zaczął mnie wyzywać od "cweli"i wtedy ja tez mu odpowiedziałem wulgarnie i dostałem bana.

Wiem co zrobiłem i proszę o ostatnią szanse, jeżeli mnie obandujecie, to co się parę dni temu stało się już nigdy nie powtórzy.

Z góry dzięki

Mój nick jest IsaacTheCox i link do battlelog: http://battlelog.bat...ser/IsaacTheCox 

Witam

Można jakoś zostać odbanowanym na tym serwerze? Napisałem na czacie kilka przekleństw i od razu dostałem bana i to na zawsze

Lubiłem grać na tym serwerze i chętnie znowu bym na nim pograł gdybym został odbanowany, oczywiście nie pisałbym już żadnych przekleństw ani nic obraźliwego na czacie. Jeśli admin tego serwera mógłby mi dać jeszcze 1 szansę i odbanować to mój nick w grze jest BlackBurner14 czyli taki sam jak tu

1. W przypadku IsaacTheCox banicję stałą zachowujemy. Przed pierwszą banicją ostrzegałem z 10-20 razy. Kickowałem z serwera, dopiero po wielu wyzwiskach pisanych do innych graczy wstawiłem blokadę całkowitą. Ba... Tylko przypadek sprawił, że kliknąłem "Ban NICK" a nie "Ban GUID", dlatego okazało się, że mogłeś wejść ponownie. Ale mimo tego, że miałeś napis "Banned permanently" to po zdjęciu bana na nick dalej jeździłeś po graczach ile chciałeś. Zasada jest taka, że jeżeli ktoś Cię wyzywa, to robisz screena i wrzucasz np. na forum, a nie rozpoczynasz wojowanie na wulgaryzmy.

2. BlackBurner14 - stosujemy taką zasadę, że blokady na grę na serwerze wystawiane są jedynie w dość ekstremalnych przypadkach. Wiadome jest, że BF jest grą dynamiczną i emocjonującą, w której czasami można dostać cholery i puścić jakieś słowo po chacie. Wiadomo. Jednak, ja mam zwyczaj wpierw wyrzucać gracza, kiedy walnie kilka wiązanek w krótkim czasie. Dopiero zbanować kiedy robi to wiele razy. Ale niech będzie - pilnuj się i nie reaguj na wyzwiska innych graczy kierowane w Twoją stronę, po prostu zrób screen i wyślij na forum.

Broda to nie ma szansy ze cofniecie bana?, bardzo lubię ten serwer ale musisz zrozumieć jak cie ktoś tk bez powodu to się można zdenerwować. Bardzo proszę o ostatnią szansę :). Wiem że trochę przesadziłem i jeżeli cofniecie bana to będę zachowywał kulturę. Bardzo proszę o ostatnią szansę.

Broda to nie ma szansy ze cofniecie bana?, bardzo lubię ten serwer ale musisz zrozumieć jak cie ktoś tk bez powodu to się można zdenerwować. Bardzo proszę o ostatnią szansę :). Wiem że trochę przesadziłem i jeżeli cofniecie bana to będę zachowywał kulturę. Bardzo proszę o ostatnią szansę.

Dostałeś unbana, ale następny ban (jeśli Twoje zachowanie do niego doprowadzi) będzie permanentny i nie będzie już od niego odwołania.

Witajcie moj nick w grze to TheIguana505 jestem stalym bywalcem serwera, ale ostatnio dostalem bana za teamkille, poniewaz zabilem zbyt duzo osob z mojego zespolu i nie moge teraz dolaczyc w ogole na serwer. Prosze o unbana gdyz wieczorami gra sie milo na tym serwerze, a ban osobiscie sadze, ze zostal nalozony, poniewaz wszystkie teamkilla to byli teammate'ci ktorzy gineli w wybuchach wrogiego czolgu.

Witajcie moj nick w grze to TheIguana505 jestem stalym bywalcem serwera, ale ostatnio dostalem bana za teamkille, poniewaz zabilem zbyt duzo osob z mojego zespolu i nie moge teraz dolaczyc w ogole na serwer. Prosze o unbana gdyz wieczorami gra sie milo na tym serwerze, a ban osobiscie sadze, ze zostal nalozony, poniewaz wszystkie teamkilla to byli teammate'ci ktorzy gineli w wybuchach wrogiego czolgu.

Z racji tego, że grywasz bardzo często na serwerze i masz jako taką nienaganną opinię, oczywiście zdejmuję ;) Każdemu się może zdarzyć 3x TK w jednej rundzie,  a przez wiele tygodni aktywnej gry na serwerze w końcu taka blokada może być nałożona przez serwer automatycznie :P

Witam mój nick w grze Andzrael dostałem dzisiaj bana za teamkille-niechcący zabiłem 2 swoich, po czym wyrzuciło mnie i zbanowało. Bardzo lubię grać na tym serwerze, sprawia mi to dużo przyjemności. Czasem zdarza się, że np. jadąc czołgiem ktoś "wejdzie pod gąsienice" i zginie za co od razu przepraszam + latając śmigłem zdarza się, że ktoś wysiądzie i zginie od wirników ;\ Bardzo bym prosił o unbana na serwerze jaRock.pl pozdrawiam Andzrael. 

Witam mój nick w grze Andzrael dostałem dzisiaj bana za teamkille-niechcący zabiłem 2 swoich, po czym wyrzuciło mnie i zbanowało. Bardzo lubię grać na tym serwerze, sprawia mi to dużo przyjemności. Czasem zdarza się, że np. jadąc czołgiem ktoś "wejdzie pod gąsienice" i zginie za co od razu przepraszam + latając śmigłem zdarza się, że ktoś wysiądzie i zginie od wirników ;\ Bardzo bym prosił o unbana na serwerze jaRock.pl pozdrawiam Andzrael. 

Zdjąłem jeszcze zanim napisałeś. Oczywiście, twój nick jest powszechnie znany na serwerze od dawien dawna :) Wiadomo, serwer ma ustawione banowanie za 3 kicki w historii całej gry za Teamkilling (3-4 TK w jednej rundzie rundzie). Podkręcę ustawienia do 4 kicków w historii gry. Każdy kto gra od dawna w przypadku takiej blokady może bez problemu liczyć na odblokowanie. Zrobiłem to już wczoraj wieczorem :)

Witam. Dostałem dosłownie przed chwilą bana za TK. Wiadomym jest, że zdarza się, że inni gracz wchodzą pod lufę a automat zlicza... Zdarza się, że poniosą nerwy i jak przed chwilą ktoś ukradnie artylerię, w której przed chwilą siedziałem...

W każdym razie... Chciałbym prosić o odbanowanie.

Pozdrawiam

Strzybog

Jasne, kiedy pojawi się w panelu to go od razu zdejmę - podobnie jak wyżej Twój nick jest powszechnie znany na serwerze i nie masz żadnych problemów z "prawem" (kultura osobista etc) ;) Serwer kickuje po 3-4 TK, jeżeli ktoś zaliczy np. 3-4 kicki w ciągu nawet 3-4 miesięcy to serwer go zbanuje (taki jest limit na TK), osoby aktywne oczywiście chwila moment i mają unbanicję. Już. Gotowe!

Dzisiaj dostałem bana na serwerze za wulgarny język  Chciałbym poprosić o odbanowanie mnie ze serwera.Zdenerwowało mnie ze cały magazynek wystrzeliłem  a gościu nie zginął i mnie zabił . Przepraszam za wulgarny język i prośbe o odbanowanie i  więcej sie to nie powtórzy  bo to jest mój najlepszy serwer w bf4 z takimi ustawieniami 

:)  mój nick to viper199500

Witam.

Dzień po dniu.... Wiem, że za chwilę ludzie znienawidzą mnie za dziwnie odbijające się lvg. (Co ciekawe zawraca w locie i zabija ludzi ,których nawet tam nie widzę). W każdym razie wnoszę o odbanowanie. Odstawiam LVG...

Dziękuję z góry.

Strzybog

Dzisiaj dostałem bana na serwerze za wulgarny język  Chciałbym poprosić o odbanowanie mnie ze serwera.Zdenerwowało mnie ze cały magazynek wystrzeliłem  a gościu nie zginął i mnie zabił . Przepraszam za wulgarny język i prośbe o odbanowanie i  więcej sie to nie powtórzy  bo to jest mój najlepszy serwer w bf4 z takimi ustawieniami 

:)  mój nick to viper199500

Z mojej strony nie ma takiej opcji. Możesz próbować pisać do ISDNa, u mnie niestety odwołania od bana za buractwo nie ma ;)

Witam.

Dzień po dniu.... Wiem, że za chwilę ludzie znienawidzą mnie za dziwnie odbijające się lvg. (Co ciekawe zawraca w locie i zabija ludzi ,których nawet tam nie widzę). W każdym razie wnoszę o odbanowanie. Odstawiam LVG...

Dziękuję z góry.

Strzybog

Pstryk ;) Musiałeś solidnie przykoksić skoro 3x kick za 4 TK w jednej rundzie :D

Witam,

wczoraj dostałem bana  :( i słusznie, za zabicie drużynowe, masakra. Czy jest możliwość zdjęcia, jestem nowym graczem jeżeli chodzi o PC, do tej pory grałem tylko na PS3 - jakieś 5 lat - i mam ogromny problem z opanowaniem sterowania klawiaturą i myszką. Powoli się wdrażam i postanawiam poprawę :). Pozdrawiam.  

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.