Skocz do zawartości
isdn

Pomysły i sugestie.

Polecane posty

Pewnie tak ;) Ale o tym decyduje raczej bezpośrednio Rock i Adam :) Na razie mamy ekipe trzech regularnie grających osób, które mają możliwość kickowania lub banowania osób. Ogółem nie jest źle, ja staram się temperować osoby, które zaczynają wyzywać innych graczy.

Ogólnie wychodzę z pewną propozycją - gdy pojawi się drugi dodatek myślę, czy nie warto wyrzucić najgorszych mapek z podstawki? Co sądzicie? W mojej ocenie takie wręcz arcydenne mapki - Operacja Blokada (Operation Locker) oraz Strefa Powodziowa (Flood Zone). Pierwsza to klaustrofobiczny bunkier do nabijania TeamKilli, druga to raj dla snajperów. Ogólnie obie mapki są oceniane dość dennie przez większość graczy. Jeżeli dojdzie nam kilka z drugiego dodatku, wydaje mi się, że wyrzucenie tych dwóch byłoby dobrą opcją. Co mówi lud?

A jaki ma to być w ogóle dodatek? Second Assault? Przecież tam nie ma żadnej mapy poza Caspian Border do dodania, ew. Gulf of Oman. W sumie Flood Zone i Operation Locker można by wyrzucić.

Pewnie tak ;) Ale o tym decyduje raczej bezpośrednio Rock i Adam :) Na razie mamy trzech regularnie grających osób, które mają możliwość kickowania lub banowania osób. Ogółem nie jest źle, ja staram się temperować osoby, które zaczynają wyzywać innych graczy.

Ogólnie wychodzę z pewną propozycją - gdy pojawi się drugi dodatek myślę, czy nie warto wyrzucić najgorszych mapek z podstawki? Co sądzicie? W mojej ocenie takie wręcz arcydenne mapki - Operacja Blokada (Operation Locker) oraz Strefa Powodziowa (Flood Zone). Pierwsza to klaustrofobiczny bunkier do nabijania TeamKilli, druga to raj dla snajperów. Ogólnie obie mapki są oceniane dość dennie przez większość graczy. Jeżeli dojdzie nam kilka z drugiego dodatku, wydaje mi się, że wyrzucenie tych dwóch byłoby dobrą opcją. Co mówi lud?

Kiedy wychodzi następny dodatek :P ? I jak się będzie nazywał :D Sorry że takie głupie pytanie :(

Kiedy wychodzi następny dodatek :P ? I jak się będzie nazywał :D Sorry że takie głupie pytanie :(

Drugie uderzenie (Second Assault) i z tego co wiem to prace nad dodatkami są odłożone aż nie naprawia bugów w grze.

Pewnie tak ;) Ale o tym decyduje raczej bezpośrednio Rock i Adam :) Na razie mamy trzech regularnie grających osób, które mają możliwość kickowania lub banowania osób. Ogółem nie jest źle, ja staram się temperować osoby, które zaczynają wyzywać innych graczy.

Według mnie te mapy są dobra, a do dupy jest O Brzasku.

jestem nowy, nie wiem czy było coś takiego poruszane, aczkolwiek uważam, że to istotna kwestia, mianowicie chciałbym, aby poruszony został temat tego, że jeżeli ktoś nie posiada dodatku China Rising to automatycznie nie może wejść na server, ludzie z podstawy też chcą pograć na tym serverze ze względu na Rocka i świetne ustawienia servera hitmarkery, minimapa na HC, czekam na odpowiedź :)

Proponuje kilka rzeczy a dokladniej trzy.

Zmodyfikowanie/ustawienie pluginu, ktory odpowiada za sniperlimit tak aby przy wejsciu na serwer informowal gracza, kto jest aktualnie snajperem w jego teamie.

Proponuje rowniez zrobic glosowanie na wywalenie kilku najbardziej znienawidzonych map z gry jak i zrobic cos z mapa jedwabny szlak, poniewaz na malym podboju amerykanska armia moze podejsc do spawnu chinskiej armii i strzelac do nich z odleglosci 10-20 metrow.

Proponuje rowniez dodanie czegos co sprawia, ze dana mapa nie moze byc kilka razy.

@up jak to dobrze, że wszyscy przeglądają tematy w dziale! :)

1. Wpisanie !snipers nie jest trudne, a chyba widzimy kto jest zwiadowcą. Nie trudno się domyślić jaką ma broń.

2. http://forum.jarock.pl/index.php?/topic/5133-ankieta-og%C3%B3lna-ulubione-mapy-tryby-gry/

3. Jeśli to możliwe to owszem. Na tak.

Od siebie bym dodał, żeby nie zabierało snajperki po zabójstwie z np. pistoletu ręcznego. Dlaczego? Np. niedawno taka sytuacja: biegnę sobie na Omanie, przejmuję B, ale zabijam przeciwnika z pistoletu ręcznego i granata. Wbiegam na dach i ze snajperki. Po chwili padam za Sniper Limit, chociaż wcześniej spokojnie z tej broni zabijałem. Wkurzające jest to.

Dlaczego tak się bitwy wydłużyły? Na niektórych mapach jest normalna liczba ticketów (600), a na niektórych 1040. Imo to nie ma sensu na zwykłym podboju, za długie to. I czemu nie ma votemap? ;x

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.