Skocz do zawartości
Himiodzio

[Grupa Himiodzio] Zadanie pierwsze!

Polecane posty

Witajcie

Grupa Himiodzio:

• Jejku
  • Glock
  • Darknes982
  • Kaadzik
  • PanSmile
  • Michu

Co tam powiecie? :)

Trafiliście do mojej grupy, z tego co widzę niektórzy są z tego bardzo zadowoleni :D.

Macie może rację, że u mnie będzie trudno, nawet bardzo trudno (osoby które trafią do mnie w 3 edycji, niech sobie lepiej już włosy wyrywają :D). Druga edycja w tym obozie będzie rozwinięciem tej pierwsze i zarazem przygotowaniem do 3, gdzie już będzie cholernie trudno. Ale mamy drugą edycję i nią tymczasowo będziemy żyć.

Tak więc, nasza grupa wygrała poprzednią edycję, a dokładnie Stilgar, który pokazał przecudne intro w półfinale, a w finale pokazał, że potrafi się zmierzyć z każdym zadaniem.

Tym razem chcemy powtórzyć to samo.

Tutaj przygotujecie się na pojedynek w finale i to właśnie tu zostanie wyłoniony przedstawiciel grupy :).

Zarazem polecam zapoznać się z regulaminem, gdzie znajduję się kilka nowych zasad odnośnie filmików.

To co, przechodzimy do zadania?

Tak więc pierwsze zadanie, będzie tym z rodzaju banalnych :P.

Chcę zobaczyć kto co umie i komu co najlepiej wychodzi.

Tym razem nie będzie dużo wymagań.

Otóż chcę, abyście zrobili intro które będzie utrzymywane w warunkach zimy... Już wyjaśniam :).

Całe intro ma być powiązaniem gier gdzie akcja odbywa się w zimie (lub jakiś jego etap taki jest). Tak więc ilość gier użytych w intrze jest dowolna. Musimy pamiętać o tym, że musi to być zima (śnieg itd...), jeśli zauważę u kogoś jakąś plażę, +20 stopni, to ostrzegam, że taki delikwent będzie 1 w kolejce do wywalenia :D.

Pamiętajcie ZIMA! :)

Inne podstawowe warunki:

• Czas intra: od 45 sec do 60 sec.
  • Muzyka: dowolna (pamiętajcie, klimat!).
  • Czas oddania: 1 Luty 2014r. godz. 20 (intra wysyłamy na moje PW).
  • Inne: regulamin!!!

Tak więc pamiętajcie, intro ma nigdy nie nudzić!

Wszystkie zasady itp... znajdziecie w regulaminie (każdy uczestnik powinien znać go na pamięć!).

Himi

Ok temat spoko. Ale mam małą prośbę, a dokładnie czy mógłbyś poprawić mój nick bo to nie jest PanSmite tylko PanSmile. Nie chce po prostu aby ktoś przekręcał moje pseudo. Przy okazji powodzenia wszystkim.

Poprawione, niestety mój błąd : ) - Himiodzio

Dzięki :)

No druga grupa ma trudniej :D Zima to pewnie duzo Skyrima sie pojawi :)

Ma trudniej, bo Ikaros chce poziom podwyższyć : D. Ale spokojnie, każdy "stary" wie, co w tym obozie się dzieje : ) - Himiodzio

Edytowano przez Himiodzio

Mogę spróbować, ale zrobiłem może ze dwa intra w życiu. Koniec offtopu.

Ja też nie mam wielkiego doświadczenia, ale wierze w siebie. Poza tym widziałem ludzi mających na końcie jedno intro, ale za to epickie.

Czy nie uważacie, że w tym zadaniu chodziło o wymyślenie tytułów gier samemu i wykazaniu się inwencją? Teraz podaliście wszystko gotowe na tacy i 1 z kryteriów idzie właściwie out...

Moja drogo grupo, mnie nie będzie do soboty - jadę na narty.

Wszystkie intra wysyłajcie na PW.

Jeżeli będę mieć tam WIFI, to będę w jakimś kontakcie.

Więc powodzenia i w najgorszym wypadku, do soboty ;).

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez IkarosPL
      Witam!

Mam nadzieje że nie złapaliścię zadyszki po pierwszym zadaniuponieważ już czeka na was następne

Grupa Ikaros:
      Śliwa Reinholt Radszu Baggins Chce przetestować i porównać wasze umiejętności a więc pewne elementy będą narzucone.

Zadanie będzie polegać na zrobienia Intra do gry Fable (Wszystkie Części).
      Muzyka którą urzyjecie to Dragons zespołu Imagine Dragons.

W tej rundzie liczy się skill, każdy ma takie same szanse. Liczy się pomysł, sprawne wyszukiwanie materiałów, dobrze wkomponowana muzyka i pare innych elementów którę są konieczne w dobrym intrze. Starajcie się łączyć grę z trailerem (no chyba że nie będzie wam to wychodziło) i pokazywać różne elementy gry na ekranie (Aby przez 30 sek akcja kręci się wokół tego samego zamku, bo to strasznie wieje nudą.) Jeszcze raz powtarzam, elementy są narzucone aby porównać wasze umiejętności a więc dajce z siebie wszystko

Podsumowując:
      Gra: Fable (Wszystkie Części) Muzyka: Demons - Imagine Dragons Czas: Od 30sek do 45 sek. Czas oddania: 15.02.2014 r. Godzina 18.00 (Żeby nie było że ktoś nie miał czasu) A więc pamiętajcie, intro z pomysłem to klucz do sukcesu, macie multum czasu więc nie oddawajcie mi intra za 2h, pomyślcie. I jeszcze jedno, w tej rundzie liczy się skill!

Pytania? Walcie w komentarzach.

Wszystkie zasady itp... znajdziecie w regulaminie (każdy uczestnik powinien znać go na pamięć!).

Powodzenia!
    • Przez Himiodzio
      Witajcie

Nadszedł czas na start zapisów do drugiej edycji bitw na intra!

Więc od dziś do 19 stycznia 2014r. (do godz. 19) będzie się można zgłosić swoją chęć udziału.
      Swoje zgłoszenie będzie trzeba jeszcze potem potwierdzić, ale o tym informację umieszczę tu po zamknięciu puli zapisów.

Osoba która ma chęć zapisać się, musi w komentarzu umieścić to oto zdanie:

Zwycięzca tej edycji, zostanie nagrodzony:
      - BioShock: Infinite
      - Tytułem na forum "Zwycięzca bitwy na intra"
      + możliwość dołożenia jakiejś nagrody w trakcie trwania zapisów

Standardowo zachęcam do uczestnictwa

Link do regulaminu: --->Kilk<---
      W razie jakichkolwiek pytań itp, zapraszam: --->Kilk<---
      Lista zmian, które wchodzą do drugiej edycji: --->Kilk<---

Do zobaczenia w grupach
    • Przez Himiodzio
      Witajcie

Dzisiaj poznacie zadanie numer dwa.

Na początek, aby każdy wiedział czy jest u mnie:

Grupa Himiodzio:
          Kaadzik     Stilgar     Reinholt  
      Gotowi?
      Więc co? Tematyką intra będzie ponownie coś "wolnego"? Nie? Czemu? To może jakiś indyk? Też nie? Jak Wam tu dogodzić? Hmmm...
      Wiem! Chcecie coś szybszego? To dam Wam coś w sam raz!

Tematyką drugiego zadania będzie intro do.... Mirror's Edge (oczywiście tego "starego")! Pasuje? Nie? Wasz problem ^^.
      Gra w samo sobie jest świetna, więc też oczekuje świetnych intr.
      Jedynym chyba jasnym wymogiem będzie użycie tego oto soundtracka , bez tego nie ma Mirror's Edge .

Czas intra podobnie jak wcześniej: od 29sec do maks. minuty.
      Pamiętajcie intro ma nie nudzić!
      Pamiętajcie, też za co inni cenią ten tytuł!

Czas oddania prac (prace wysyłamy na PW): sobota 09.11.2013r. do godziny 16.
      Dla tych co szukają ukrytych przekazów: pamiętajcie, Mirror's Edge imponował wszystkimi skokami itp... ; )

Wszystkie zasady itp... znajdziecie w regulaminie (każdy uczestnik powinien znać go na pamięć !).
      Pytania proszę kierować tu lub na PW!

Jedna osoby tym razem odpadnie.

Himiodzio
    • Przez IkarosPL
      Witajcie!

Nadszedł czas na drugie zadanie, ale najpierw zawodnicy w mojej grupie:

Grupa Ikaros:
      QuickCygan TheGlocKPL Splawik2309 Cóż, została was tylko trójka (z czwórki ), więc trzeba z was wycisnąć co się da, zadanie pewnie wam się nie spodoba ale wiedzieliście na co się piszecie.

A więc: (tak wiem, nie zaczyna się zdania od a więc )

Wasze Zadanie:

Intro do Gry: Angry Birds!

Muzyka: Dowolna, z tym że w 10, 20, i 30 sek. mają pojawić się elementy dupstepu i trwać max 5 sek. Uwaga cały podkład muzyczny nie może być dubstepem!

Długość Intra: Min. 40sek. Max 1min.

Czas oddania prac (prace wysyłamy na PW): sobota 09.11.2013r. do godziny 16.

No i co ja mogę dodać, poszperałem na YT i jest to do zrobienia więc nie wykręcać mi się dziwnymi gadkami i jeszcze raz powtarzam, wiedzieliście na co się piszecie.

Wszystkie zasady itp... znajdziecie w regulaminie (każdy uczestnik powinien znać go na pamięć !).

A i proszę o ustawienie filmów jako prywatne (żebym mógł wejść po linku wyłącznie) ponieważ konkurencja może co nieco skubnąć od was do soboty.

Powodzenia!
    • Przez Himiodzio
      Witajcie w pierwszej rundzie Bitwy na intra!

Dziś przedstawię swojej grupie zadanie do wykonania .

Na początek, aby każdy wiedział czy jest u mnie:

Grupa Himiodzio:
          Kaadzik     SamCompany     Stilgar     Reinholt     Wieczuś

Więc co? Gotowi?

Pierwszym Waszym zadaniem będzie zrobienie intra do gry... Kerbal Space Program! Trudne? Łatwe? Sami to ocenicie .
      Jako, że jest to pierwsze zadanie, nie będę wymagał cudów. Chcę zwrócić uwagę, że jest to rodzaj symulatora i wszelakie udźwiękowanie intra dubstepem, metalem i rockiem będzie dla danej osoby wielkim minusem (to nie jest FPS, choć jeśli muzyka dla kogoś będzie idealna, może zaryzykować). Pamiętajcie, ktoś z Was na tym intrze odpadnie.
      Myślę, że czas intra min. to 30 sekundy (maks. minuta) - nie za długie, nie za krótkie.

Myślę, że na tym skończymy (widzicie jaki jestem miły? ).

Czas oddania prac (prace wysyłamy na PW): sobota 02.11.2013r. do godziny 16.

@[email protected]
      Po pytaniach na PW, obniżam czas minimalny intra do 29sec

Himiodzio

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny