Skocz do zawartości
  1. IkarosPL

IkarosPL

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez base123
      zapraszam do sprawdzenia nowego kanału na którym mój pierwszy film to haul zakupowy z carrefoura za 14 zł  gdzie zakupiłem m.in. myszkę gamingową xddd

• Przez kamiltun
      Hej!
      Kiedyś dużo oglądałem Rocka. Pamiętam filmik lub intro/outro, gdzie na samym początku jest zdjęcie Rocka (jest uśmiechnięty; perspektywa = lekko z dołu, jak z dawych gameplay'ów; zdjęcie czarno białe; w sypialni, gdzie nagrywał), patrzy w kamerkę, obok niego Blue Yeti - równocześnie zaczyna się utwór (dwoma słowami - nie pamiętam jakimi), przy drugim słowie na zdjęciu pojawia się "kciuk w górę" Rocka - po tych wydarzeniach zdjęcie znika i zaczyna grać ostra muzyka a w tle pokazywane są urywki z jakichś gier (nie gameplay'e - raczej trailery). Muzyka jest ostra. Z tych urywek pamiętam tylko jakiegoś (chyba) BF'a + helikopter (dokładniej śmigło).
      Proszę o pomoc w znalezieniu tego filmiku lub chociażby utworu - bo odchodzę od zmysłów
    • Przez Rock
      Seria znajduje się tutaj: 

Odcinki będą publikowane w sobotę i niedzielę o godzinie 19.00.Jak chłopaki wrócą z wakacji to liczę na to, że seria zwiększy częstotliwość. W tej chwili nie jesteśmy w stanie się zebrać.
    • Przez Dail
      Witajcie. Założyłem ten temat z myślą, że dotrze on na samą górę i zainteresują się tym ludzie za to odpowiedzialni. Rock współpracuję z Intel Polska, wiadoma sprawa, ale wydaję mi się, że jaRock.pl jako organizacja powinna wytyczyć jakieś standardy tej współpracy. Nie dopuszczalne jest, aby reklama dwóch poważnych i poważanych w swoich dziedzinach mark robiła taką chałturę:

http://i.imgur.com/ogdB8CQ.jpg

Przepraszam, ale inaczej tego nazwać nie można, Wiem, że to wina "działu graficznego, marketingu" Intela, ale jaRock.pl jak najbardziej ma na takie rzeczy wpływ. Chcą stawiać tego typu posty? Fotograf, sesja zdjęciowa, ewentualnie poprosić o jakieś profesjonalnie wykonane zdjęcie i do roboty, Niech się tym zajmie ktoś kto nawet koło gimpa śpi, ale nie wypuszczać czegoś takiego. Mam nadzieję, że ktoś zwróci na to uwagę.

Pozdrawiam, 
      Dail
    • Przez IkarosPL
      Cześć,

Widzimy się po długiej przerwie. Długiej. Tak bardzoooooo długiej. Razem z Himiodziem pracowaliśmy na to żeby ta edycja wypadła lepiej, szybciej sprawniej i mam nadzieje że uda się tutaj stworzyć społeczność która kunsztem swoich prac rozwali polski YouTube

Pierwsze zadanie jest kierowane do:
      Divioner MassQet  Manttti   pater2604 RafV   Jest to selekcja próbna, losowanie do grup odbędzie się dopiero po pierwszym zadaniu, chcemy ocenić wasze umiejętności, powyłapywać błędy a jednocześnie sprawić żeby rywalizacje sprowadzić na poziom dobrej zabawy, bo o to tutaj przecież chodzi ( Też bym chciał Rocket League )   Bez zbędnego gadania macie za zadanie: IEM (Tak, pomysł Himiodzia ), wszyscy chcielibyśmy żeby finał e-sportowej rywalizacji znów zawitał do Katowic, mieć ciarki na plecach razem z 20 tysięczną publicznością w spodku. Waszym zadaniem jest zrobić aftermovie IEM 2015 Katowice dzięki któremu będziemy mogli znowu poczuć to co czuliśmy w marcu, dodatkowo sam koniec filmu, ma nas zachęcić do odwiedzenia spodka w 2016 roku na IEMie . Aleeee żeby nie było za łatwo nie możecie używać oficjalnych aftermovie ESL 2015 roku (oczywiście jak znajdziecie filmy które zostały w nim użyte, to nie będzie problemu, jeśli ich użyjecie - jedynie chodzi tu o brak kopiowania gotowych scen z aftermovie ESL). Muzyka: dowolna. Materiał? Cały YouTube, możecie używać czego chcecie (oprócz w/w + tylko filmy z IEM2015). Jedyne ograniczenie to min 1,5 minuty do 3 min filmu. Ma to być dynamiczne i przesiąknięte akcją na scenie jak i na trybunach. Gotowi? Czas start! Termin oddania pracy to 17.10.2015r. (godz. 16) Inne: regulamin!!!
      Prace wysyłamy na moje PW.   Nie liczę na profesjonalne filmy bo nie jesteście zawodowcami (chyba że o czymś nie wiem ), macie pokazać w tym wszystko co potraficie bo któryś z was może odpaść jeśli intro będzie poniżej oczekiwań. Po prostu bawcie się dobrze, i sprawcie żeby widzowie doświadczyli czegoś co będzie im trudno wyrzucić z pamięci.   Powodzenia

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik