Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
PoznanskaPyra

Kanał TeamSpeak

Polecane posty

Może chcielibyście sobie pogadać? Jeżeli tak jestem wstanie załatwić jakiś porządny kanał na TeamSpeak 3. Można posiedzieć i pogadać. Pograć przy okazji też. Jeżeli byście chcieli takie coś to piszcie. Wtedy zrobię co trzeba i podam adres.

Postawiłem nieoficjalny jak na razie. Serwer na VPS stoi opłacony itd. Znam tam adminów tego wszystkiego, sam jestem jednym z nich. Jest też kilka serwerów BF3, MOHW i CS:S więc można sobie pograć, jeśli się dobijecie bo to wieczorami trochę trudne. 

Gość Aragmor   
Gość Aragmor

Skontaktuj się w tej sprawie z Darkiem - administratorem IT tego forum. On miał kiedyś TS3 i może coś poradzi w tej kwestii.

Serwer TS3 przeznaczony dla fanów RockAlone2k to spore wyzwanie. Obsłużenie ruchu powyżej 200 aktywnych użytkowników potrafi sprawić problemy... a w przypadku fanów Rocka jest to o wiele bardziej złożony ruch rosnąc do kilku tysięcy. PoznanskaPyra jeśli dysponujesz VPSem za kilka złotych to nie zaczynaj nawet tematu, a jeśli bazujesz na "pożyczaniu miejsca od znajomych lub obcych serwerów" to temat kompletnie nie ma sensu. Swoją drogą wstrzymaj się z reklamowaniem obcych serwerów na których też możesz otrzymać tylko odpowiedni kanał, gdyż jest to niezgodne z naszym regulaminem. Jeśli masz szerszą wiedzę w tym temacie i chciałbyś pomóc to skontaktuj się ze mną w wiadomości prywatnej. Chętnie podyskutuję.

Darek ma racje, Rock posiada zbyt dużą popularność żeby w łatwy sposób obsłużyć serwer TS jego fanów. Nawał osób zainteresowanych można zaobserwowac na obecnie na forum :)

No i szykuj się na akcje antyfanów - wielkich minecrafterów, którzy będą pragnęli robić DDoS, tak jak to ostatnio robiła grupa "rutkoffzgih4x0rteam" która składała się z kilku kont znanych polskich youtuberów, którzy chcieli w ten sposób uprzykrzyć życie "konkurencji"...

Gość Aragmor   
Gość Aragmor

Ataki DDoS są dużym problemem. Darek i ja wiemy jak wielkim. Potrzebna byłaby tutaj silna współpraca z hostingiem, który rozumie cały problem takiego przedsięwzięcia i umie sobie z tym poradzić. Mam nadzieję, że idea TS'a powróci bo bardzo brakuje czegoś takiego. Jednak do zabawy dla tak dużej społeczności będzie potrzebny serwer porównywalny z tymi od TPSA. 

Serwer jaki proponuje podoła wyzwaniom. Docelowo ma tam być 500 osób, jak będzie trzeba postawi się następny. Serwer stoi na zaprzyjaźnionym hostingu. Więcej informacji udzielę jak dostane odpowiedź od Darku. 

Ataki DDoS myślę, że się uciszą, po tej aferze minecrafterów. Bodajże główny hakerski przeciwnik naszej społeczności siadł, ale znając życie wszystko może się powtórzyć - tamten serwer straciliśmy właśnie przez tą bandę dzieciaczków, której zależy tylko na zarobkach z YT, wciskaniu wirusów swoim widzom i eliminacji innych youtuberów stojących im na drodze. Ze śledztwa kilku osób i od większych youtuberów dowiedziałem się, że za grupą stał niejaki iDelti, jedna z tych osób co się broniła w tej aferze (a nawet przeszła do atakowania tamtych oskarżonych osóB), że nie był ani trochę związany z atakami na widzów i innych twórców YT.

Zawsze można podpisać partnerstwo z jakimś znanym hostingiem, w końcu społeczność jaka będzie zaglądać nie jest aż taka mała.

Co Wy na to by dodatkowo wymyśleć np. Skype dla użytkowników forum.

Byliby na nim zalogowani udzielający się użytkownicy forum.

Byłaby sobie "rodzina Rocka" i na skype zawsze byłaby otwarta konferencja. Możnaby wejść i pogadać.

Użytkownicy byliby dodawani np. przej jakiegoś Moderatora i lub samego Rocka i zawsze,, niezależnie czy byśmy w coś grali, czy tak chcielibyśmy pogadać, zawsze można by było wejść i pogdakać o byleczymś.

Jak myślicie. Wypaliłoby takie coś?

Gość Aragmor   
Gość Aragmor

Co Wy na to by dodatkowo wymyśleć np. Skype dla użytkowników forum.

Byliby na nim zalogowani udzielający się użytkownicy forum.

Byłaby sobie "rodzina Rocka" i na skype zawsze byłaby otwarta konferencja. Możnaby wejść i pogadać.

Użytkownicy byliby dodawani np. przej jakiegoś Moderatora i lub samego Rocka i zawsze,, niezależnie czy byśmy w coś grali, czy tak chcielibyśmy pogadać, zawsze można by było wejść i pogdakać o byleczymś.

Jak myślicie. Wypaliłoby takie coś?

Skype nie da rady. Dlatego myślimy nad TeamSpeak. Pogonie Darka by szybciej odpowiedział o ile uda mi się go złapać.

dokładnie, wg. mnie skype to zdecydowanie zły pomysł. kanał team speak 3 byłby dobry, ale te DDosy są faktycznie sporym problemem. może wystarczy uruchomić shoutbox? może i nie jest to rozmowa głosowa, ale zawsze jakaś tam większa interakcja.

dokładnie, wg. mnie skype to zdecydowanie zły pomysł. kanał team speak 3 byłby dobry, ale te DDosy są faktycznie sporym problemem. może wystarczy uruchomić shoutbox? może i nie jest to rozmowa głosowa, ale zawsze jakaś tam większa interakcja.

Spokojnie mam zaprzyjaźniony hosting, ddos na serwer raczej będzie się kończył skargą na Policje. 

Wcześniej też próbowaliśmy - skończyło się tym, że hosting rozwiązał umowę  :rolleyes:

Jak tylko pójdzie DDOS od razu logi i na policje. Nie dam jakimś zazdrosnym gimbusom udawać pro hakerów, bo LOIC-a w necie znaleźli. 

Jeśli jest dobry hosting to nie powinno być problemów z ddosami. Taka moja mała prośba, jak powstanie ten ts to żeby nie przerodził on się w ts z samymi prywatnymi kanałami.

Serwer TS3 przeznaczony dla fanów RockAlone2k to spore wyzwanie. Obsłużenie ruchu powyżej 200 aktywnych użytkowników potrafi sprawić problemy... a w przypadku fanów Rocka jest to o wiele bardziej złożony ruch rosnąc do kilku tysięcy. PoznanskaPyra jeśli dysponujesz VPSem za kilka złotych to nie zaczynaj nawet tematu, a jeśli bazujesz na "pożyczaniu miejsca od znajomych lub obcych serwerów" to temat kompletnie nie ma sensu. Swoją drogą wstrzymaj się z reklamowaniem obcych serwerów na których też możesz otrzymać tylko odpowiedni kanał, gdyż jest to niezgodne z naszym regulaminem. Jeśli masz szerszą wiedzę w tym temacie i chciałbyś pomóc to skontaktuj się ze mną w wiadomości prywatnej. Chętnie podyskutuję.

Darku chyba napisał wystarczająco dużo na ten moment w temacie serwera Team Speaka 3 reklamowanego w obrębie naszej społeczności - Ja, Rock!

~temat zamykam

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik