Skocz do zawartości
Atishoo

Problem z SimCity - Przydzielenie zasobu graficznego nie powiodło się

Polecane posty

Witam, dzisiaj kupiłem SimCity. Po aktualizacjach odpaliłem grę i wyskoczył błąd: Przydzielenie zasobu graficznego nie powiodło się. Nastapi wyjście z SimCity.[1008]. Jak można naprawic ten błąd? :/

Procesor Intel Pentium 4 3.60 Ghz

Ram 3GB

Karta graficzna Ati Radeon x1600 512 mb

Wiem, że słaba karta graficzna, ale gra przynajmniej do menu i z lagami na minimalnych powinna odpalic. Mam, nadzieję, że można coś z tym zrobic :/

Nie ma bata, za słaby sprzęt.

Procek o 102% słabszy od tego na minimalne, a karta o 15% słabsza od tej na minimalne. 

Gdybyś spełniał chociaż te minimalne, to i tak gra by ciężko chodziła, bo na moim starym kompie, który powinien odpalić na średnich, kiedy miasto było rozbudowane, gra i tak strasznie cięła.

Procesor Intel Pentium 4 3.60 Ghz

Ram 3GB

Karta graficzna Ati Radeon x1600 512 mb

Taki sprzęt to ja miałem 5 lat temu

Wiem, że słaba karta graficzna, ale gra przynajmniej do menu i z lagami na minimalnych powinna odpalic. Mam, nadzieję, że można coś z tym zrobic :/

Proponuje zakupić nowy komputer

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez tomiss1
      Witam,
      Pobrałem Simcity z Orygin acces. Przy uruchomieniu wyskakuje mi błąd:
      KOD BŁĘDU SMCY-19: Nie można nawiązać połączenia z serwerem aktualizacji SimCity. Użyj łącza do obsługi klientów, by uzyskać pomoc.
      Próbowałem, wyłączać antywirusa, zaporę Windowsa, restartować kompa. Pisałem też do supportu ale nie odpowiadają. Komputer mam ok,jeśli chodzi o wymagania. kumple grają a ja mam problem.
      Macie pomysł co mogę z tym zrobić?
    • Przez miniu20018
      Witam wszystkich. Mam problem związany z Originem i Simcity. Mianowicie , kupiłem Simcity i musiałem pobrać origin . Po pobraniu programu, gdy chce go włączyć wyskakuje mi taki błąd : Origin.exe - Nie można znalezć składnika . Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono MSVCP100.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem.     Szukałem w google o tym problemie, ale nie mogę tego naprawić.Mam Windowsa xp 32bit. Proszę o pomoc ! Będę bardzo wdzięczny. PROSZĘ, POMÓŻCIE !!!!!!!!!! 

• Przez miniu20018
      Witam wszystkich. Mam problem związany z Originem i Simcity. Mianowicie , kupiłem Simcity i musiałem pobrać origin . Po pobraniu programu, gdy chce go włączyć wyskakuje mi taki błąd : Origin.exe - Nie można znalezć składnika . Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono MSVCP100.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem.    Szukałem w google o tym problemie, ale nie mogę tego naprawić.Mam Windowsa xp 32bit. Proszę o pomoc ! Będę bardzo wdzięczny. 
    • Przez Himiodzio
      Witajcie

Jak wiecie SimCity będzie posiadało ciekawy tryb wieloosobowy, którym jest "budowanie razem w regionie". Czemu "mamy" grać sami ? Nie lepiej zebrać się i stworzyć razem jeden wieeelki region ?

Otóż proponuje Wam dołączenie do regiony.... Dokładne info co i jak, jutro.

Zapraszam do wspólnego planowania, budowania itp...

Czy są jacyś chętni ?

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik