Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
EnterPL

Jakie słuchawki?

Polecane posty

Mam dylemat czy kupic Razery Kraken Pro czy Electra. Tylko jest jeden problem w Electrach jest kabel z mikrofonem 4 pinowy a jezeli chciałbym je podpiąć razem z mikrofonem do komputera potrzebna jest przejściówka, znalazłem taką http://allegro.pl/adapter-sluchawkowy-nokia-ad-77-gg-skype-tlen-i2969427192.html lecz nie wiem czy bedzie pasowala, a w Krakenach jest już ta przejściówka. Chciałbym ich także używać do słuchania muzyki z telefonu/iPoda więc bardziej mi sie podobają Electry lecz lepsze są Krakeny, więc nie wiem co wybrać

Electry są dosyć słabe jak na tą cenę. Rozumiem że masz zintegrowaną kartę dźwiękową w PC także polecam ci zakupić słuchawki Superlux HD-668B i do tego kartę dźwiękową ASUS XONAR DG dlatego że nie odczujesz różnicy między słuchawkami za 300 zł a tymi za 150zł bez karty dźwiękowej.

Do iPoda polecam ci Maxell Retro DJ, są świetne do muzyki a nie kosztują dużo.

Posiadam Creative SB Xtreme Gamer'a i do tego Superlux'y HD681 i dźwięk jest wyborny. Po odpowiednim ustawieniu k. dźwiękowej i wygrzaniu tych słuchawek mogą równać się z tymi po 200-300zł. W Razer'ach płaci się głównie za wygląd i logo.

Coś z serii Gamecom od Plantronicsa a dokładnie z "siódemek" (wszystkie modele z 7xx posiadają dźwiek 5.1 oraz własną przenośną kartę dźwiękową)

Jedne z gorszych słuchawek.

Co ty wgl. mówisz, poczytaj inne fora i recenzje ... wszędzie są polecane te słuchawki i wszyscy je wychwalają ... jedne z najlepszych headsetów dla graczy dostępnych w granicach 150 zł.

Właśnie sporo się na ich temat naczytałem, korzystałem przez dwa tygodnie i mam porównanie. Nie oczekujmy dobrej karty dźwiękowej w słuchawkach i w dodatku na USB. Na co dzień korzystam z Xtreme Gamer i słychać różnice.

Wiem. Po prostu nie rozumiem jak może owe słuchawki tak przesadnie wychwalać. Ale kwestia gustu. Dla jednego będą grać wybornie, dla innego przeciętnie. Jestem w drugiej grupie. 

Peace.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Rozmo
      Witam Serdecznie użytkowników Ja,Rock!

Wstęp
           Otóż pomyślałem sobie że przyda się wam czyli graczom komputerowym taki software o nazwie Razer Game Booster. Otóż jest to program który Ci ulepszy płynność danej gry w którą grasz. Ten software jest darmowy więc nie trzeba wydawać ciężko zarobionych pieniędzy na Razer Game Booster.

Co Razer Game Booster robi ?

Otóż ten oto program wyłącza niepotrzebne programiki na twoim komputerze czyli twój komputer będzie wydajniejszy zatem będzie posiadał więcej pamieć RAM(Random Access Memory). Otóż program ten posiada Dafraq który będzie opisany poniżej. Dzięki temu programowi możemy diagnozować swój komputer wiec możemy sprawdzić różne obliczenia komputera informacje itp. Mamy tez zakładkę "Tools" tam mamy trzy opcje do wyboru, pierwsza to "Tweaks"  tutaj automatycznie program wybiera ustawienia które spowodują ze komputer będzie działał na najwyższych ustawieniach dzięki temu będziemy czerpać lepsze przyjemności z gry. Drugą opcją jest "Defrag" w tej opcji możemy wybrać na liście daną grę lub oczywiście dodać jak jej nie ma i "Defag'owac" ją czyli co program zrobi to usunie niepotrzebne spowalniające rzeczy w grze czyli usunie niepotrzebne pliki i foldery dzięki temu gra będzie lądować się szybciej oraz płynniej będzie chodzić. Ostatnia trzecia opcja to "Drivers" Czyli sterowniki automatycznie szuka nam aktualności to naszego sterownika czyli jak jest jakieś nowe uaktualnienie do kary graficznej on nam go wyszuka i będziemy mogli go ściągnąć bardzo przydatne bo nie musimy chodzić po stronach producenta i szukać pliku do ściągnięcia.

ScreenCast 
           "ScreenCast" jest to dodatek do programu Razer Game Booster dzięki niemu możemy nagrywać obraz z gry w wysokiej jakości oraz możemy robić screen Shot czyli zdjęcie obrazu i automatycznie się zapisuje.

"Podsumowanie"
           Musze powiedzieć ze program jest naprawdę dobrze zrobiony i pomaga, w ogóle nie obciąża komputera nie zabiera dużego miejsca na dysku oraz dzięki niemu granie w gry to sama przyjemność. Polecił bym go graczom ze słabym sprzętem na pewno im pomoże jak i pomógł mi. Program się szybko ściąga jak i instaluje. Niestety jest ona tylko w języku Angielskim ale wątpię żeby osoba nie znającą Angielskiego miała by dużo problemów z nią jest prosta w obsłudze   

Ocena
      10/10

Gdzie mogę program ściągnąć?
           Dość łatwo wystarczy w Google wpisać "Razer Game Booster" i kliknąć Enter i kliknąć pierwszy link, oczywiście ściągasz to na własna odpowiedzialność.

Screen Shots 

Dziękuję za uwagę i za wasz czas Cześć!
      Zrobił Szwadron

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec