Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
cubs

Fotel do pracy i grania

Polecane posty

Witam wszystkich bardzo, bardzo serdecznie ;)

Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem zakupu fotela do pracy przy komputerze. Jako, że spędzam przy komputerze większość dnia warto zadbać o plecy, które już powoli dają o osobie znać (cóż - starość).

Przyznam, że bardzo spodobał mi się fotel Rocka firmy akracing. Na zakup chcę przeznaczyć ok. 1000zł - sporo, ale jednak zakup ważny. Czy macie może doświadczenia z tymi fotelami lub możecie polecić coś ciekawego co mieści się w zaproponowanej kwocie? Miałem kilka tańszych krzeseł (200-500zł) i niestety po czasie się rozpadały a i z wygodą bywało różnie, stąd decyzja o zakupie czegoś porządniejszego. 

Emil Wieczorek (kanał EmSc2.Tv) bardzo sobie chwali fotele firmy DXRacer. Nie wiem dokładnie jaki model ma, ale sobie chwali ;)

//offtop

Ja ze swojej strony mogę pokazać coś takiego, kosztowało mnie 0 zł, a jest bardzo wygodne. Zrobiłem to coś z tatą. Miałem stary fotel z Mazdy 3, który jest bardzo wygodny i zamontowałem go na jakiejś starej nodze od dużego fotela obracanego (miał z 30 lat). Muszę jeszcze pomalować dół na czarno (czekam na wiosnę) żeby tak nie straszył i parę rzeczy jeszcze muszę usprawnić, bo jest robione tak tylko by było na teraz, bo nie miałem pod ręką nic lepszego.

Wiadomo, to nie to samo co fotel za 1000 zł, ale za to nie musiałem ich wydawać ;)

//edit

Znalazłem fotel który używa Emil: http://www.maxfloplay.pl/index.php?mod=blog&action=view&id=19 na końcu jest przytoczona jego opinia:

Na koniec pozwolę sobie przytoczyć wypowiedź naszego oficjalnego castera Emila Wieczorka z kanału Emstarcraft dla którego wielogodzinne sesje przed ekranem monitora to chleb powszedni: „zakup fotela DXRacer to było najlepiej wydane 850 zł w moim życiu” . Ja również przyłączam się do tej opinii, fotel jest wart swojej ceny i zbiera naprawdę świetne opinie w środowisku graczy, casterów oraz osób, które miały okazje na nich pracować.

Widzę, że DXRacer bardzo podobne do akracing a nawet trochę tańsze. Czy może ktoś miał doświadczenia z tą firmą i może się nimi podzielić? Co do twojej konstrukcji, to gratuluję pomysłowości i zdolności ;) Ja też nie mam ochoty ani ciśnienia, żeby kupić taki drogi fotel ale już się przejechałem na super ofertach.

@SirGorn, zamontuj sobie chociaż podłokietniki xd Bez nich osobiście bym się chyba powiesił ;d Pomysł naprawdę super, aż sobie wyobraziłem kapitański fotel z Chryslera Grand Voyagera, którym swego czasu jeździłem xd

@SoldierPL: Amerykaniec, więc pewnie siedzenia miał miękkie niczym w starych mercedesach. Ja osobiście preferuje twarde siedzenia i dlatego to mazdowskie mi pasuje. A co do podłokietnika to pomyślę, bo musiałbym go jakoś zdobyć, a jakoś mi to nie przeszkadza, bo gdy siedzę w Opolu to mam coś takiego i żyję ;P

@cubs: to ciężki temat jeśli chodzi o opinie, bo każdego zadowoli co innego. Te fotele za blisko 1k mają sporą regulacje, więc powinieneś sobie znaleźć pozycje w której będzie Ci wygodnie. Teraz tylko zostaje Ci porównanie oferty Akracing i DXRacer ;)

Dzięki za porady - myślę, że zdecyduję się na DXRacer bo tańsze i większa popularność. Jak już zakupię konkretny model i wypróbuję to podzielę się opinią.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik