Skocz do zawartości
woKas

Gry i PC

Polecane posty

Witam. To mój 2 temat bo w ,,Skyrim LE:Problem" nadal mam zamiar zamieszczać pytania związane z dodatkami

Ten temat zakładam gdyż,mam wiele pytań w sprawie obecnego pc i gier.

Plan mam taki że najpierw będe pisał o grach a potem o kupnie czy ulepszaniu PC.

CPU: AMD Athlon II X4 640

GPU: GF GTX 460v2 1GB

RAM: 1x4GB Crucial 1333mhz DDR3

Windows 7 64 HP

Monitor 18.5' 1366x768

Na ten moment interesują mnie tytuły: BF4 i AC4

Na jakich ustawieniach jestem wstanie zagrać i czy jest sens zakupić kostke ram 4GB teraz a za kilka miesięcy

Kupić nowy komputer i RAM tylko wsadzić do nowego pc. Co do płyty głównej i zasilacza dopisze jutro .

W tej rozdzielczości myślę, że spokojnie pograsz na średnich/wysokich. Cd. RAM - możesz kupić już teraz, potem tylko do nowego obie kości przełożysz :)

To, na jakich pograsz ustawieniach wie ktoś, kto ma dokładnie taki PC jak ty. Kup wybraną grę (lub ściągnij pirata, by SPRAWDZIĆ działanie - cii, to tak między nami) i będziesz wiedzieć na jakich ustawieniach pograsz. Najprościej będzie właśnie tak.

Aj tak wyszło. Chodzi mi o to czy możesz podesłać link z gameplayem z bf4 na którym gracz gra na podobnym zestawie komputerowym.

Kolejne pytanko. Ostatnio w neverwinter'a grałem 4 miesiące temu. Dodano coś ciekawego? Mam ten 48 lvl łotrzykiem ale jak dla mnie troche słaby w late game..

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik