Skocz do zawartości
Varden

Odbanowanie konta.

Polecane posty

kiedy moge liczyć na jakiegoś unbana?

Skoro go dostałeś, to ktoś musiał to zrobić manualnie. Ręcznie. Czyli słusznie. Innej opcji nie ma. Na TSe siedzi po 100-150 osób, jeżeli ktoś z obsługi ci go wlepił to nie przez przypadek.

Dlaczego niby co czytam ten watek to 90% banow to "troll" i nikt nigdy nie wie z uzytkownikow za co go dostal ;_;

Troll, to po prostu defaultowe wyjaśnienie. Tzn. kiedy ktoś z obsługi TSa klika "Ban" to taki powód jest jakby "standardowo" w powodzie. Właściciel TSa tak ustawił, można wpisywać ręcznie powód... tylko po co.

No to niestety ale nie przeskakiwałem po kanałach. Tak jak mówie wczoraj po streamie izaka  siedzialem na jednym. Dzisiaj jak weszlem na SUB AREA to siedzialem cały czas tylko na tym. Na nic innego nie wchodziłem. Więc chyba nie słuszny ban..

Dzięki za zdjęcie. 5! :)

Edytowano przez rzubi

Witam, ja mam taki problem, bo chciałem dziś wejść na kanał Zmiju97, ponieważ jestem jego subskrybentem. O dziwo spotkał mnie error z wyjaśnieniem: "You are banned permanently." bez podania powodu. Nie skakałem po kanałach, nie trollowałem, nie wchodziłem nie proszony na kanały. Nie zależy mi na tym żeby trollować itp. , z powodu że co jakiś czas wbijamy (tzn. subskrybenci) na jego kanał i gramy razem.

Nick: KifKick

Pozdrawiam.

Nie skakałem po kanałach

Otrzymałeś banicję od moderatora działu na 12 godzin i zostało to poprawione na permanentny. Z tego, co widzę to właśnie za skakanie po kanałach - zmianę kanału blisko 10 razy w ciągu minuty, wczoraj, około godziny 22:25. Osób mogących banować na TSie jest mało. Skoro jeden z moderatorów działu (przykładowo mod Żmija na TSie) cię zbanował to nie zrobił tego przypadkiem. Na razie zdejmuję ;)

Nie skakałem po kanałach

Otrzymałeś banicję od moderatora działu na 12 godzin i zostało to poprawione na permanentny. Z tego, co widzę to właśnie za skakanie po kanałach - zmianę kanału blisko 10 razy w ciągu minuty, wczoraj, około godziny 22:25. Osób mogących banować na TSie jest mało. Skoro jeden z moderatorów działu (przykładowo mod Żmija na TSie) cię zbanował to nie zrobił tego przypadkiem. Na razie zdejmuję ;)

Ahhh! Możliwe że to było przez Addon na TS3 z moda do Army 3. W takim razie bardzo przepraszam!

Witam otóż chciałbym prosić o unbana. Dostałem go za "Gadanie głupot, bucie mentalnym gimbusem! Troll", choć nic nie mówiłem nie wiem czy właścicielowi kanału pomyliły się osoby ale to chyba jakiś pomyłka mój nick to "jer223" i prosiłbym o unbana.

Witam otóż chciałbym prosić o unbana. Dostałem go za "Gadanie głupot, bucie mentalnym gimbusem! Troll", choć nic nie mówiłem nie wiem czy właścicielowi kanału pomyliły się osoby ale to chyba jakiś pomyłka mój nick to "jer223" i prosiłbym o unbana.

Nie.

Witam bardzo serdecznie mógłbym poprosić o unbana ? Dostałem powód "Troll" chciałbym okazać skruchę i zadeklarować że nie będzie więcej takich przypadków . Mój nick to "Kokon2010" Dzięki z góry.

Nie.

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jaki jest powód zbanowania mnie na TeamSpeak3 Bahu, jest to dla mnie o tyle dziwne że przez długi czas nie wchodziłem na waszego teamspeaka, a nie przypominam sobie abym bana kiedykolwiek u was dostał. Dlatego proszę o podanie powodu bana (o ile taki jest, a nie jest to zwykła pomyłka).

Mój Nick na ts3 - WuJto 

Pozdrawiam. 

Jaki my mamy wpływa na to, czy zostaniesz odbanowany na zupełnie innym tsie? Nie jesteśmy Administracją pol-speaka i nic nie zrobimy. Ponowne uruchomienie kompa nic nie da :D :D 

Napisz im na fejsie i zapytaj o unbana.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.