Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
IDCaSH

World War Z

Polecane posty

Siemanko!

movies-world-war-z.jpg

Póki co zobaczyłem tylko trailer i powiem szczerze, że chętnie pójdę na to do kina.

A co wy sądzicie na temat World War Z?

Będzie dużo dobrych efektów, nieźli aktorzy ale jak z fabułą?

Setki filmów o Zombie i może kilka ma znośną fabułę;) Nie wiem, czy mi się chce na to iść.

Ja pewnie pójdę, o ile nie będzie w tym czasie nic bardziej godnego uwagi.
Chociaż z tego co zauważyłem, to istoty w tym filmie wyglądają mi bardziej na zainfekowanych, niż zombie.

Taka mała dygresja Zlotybin, osoby zainfekowane w większości filmów o zombie, stają się zombie :)

Co do filmu, to zapowiada się ciekawie, ale niewiele można powiedzieć, jeżeli się go nie zobaczy. Wybiorę się na pewno na niego do kina, akurat te klimaty mnie ciekawią.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez SoldierPL
      Dostaliście wcześniejszy dostęp do testu technicznego WW3? Jak wrażenia? 
      Streamowałem tą grę przez ponad 7 godzin i widzę potencjał. Nie chce mi się rozpisywać zbytnio xD Możecie dawać pod spodem swoje uwagi. Ja wrzucę po prostu wideo potem.
    • Przez kamiltun
      Hej!
      Kiedyś dużo oglądałem Rocka. Pamiętam filmik lub intro/outro, gdzie na samym początku jest zdjęcie Rocka (jest uśmiechnięty; perspektywa = lekko z dołu, jak z dawych gameplay'ów; zdjęcie czarno białe; w sypialni, gdzie nagrywał), patrzy w kamerkę, obok niego Blue Yeti - równocześnie zaczyna się utwór (dwoma słowami - nie pamiętam jakimi), przy drugim słowie na zdjęciu pojawia się "kciuk w górę" Rocka - po tych wydarzeniach zdjęcie znika i zaczyna grać ostra muzyka a w tle pokazywane są urywki z jakichś gier (nie gameplay'e - raczej trailery). Muzyka jest ostra. Z tych urywek pamiętam tylko jakiegoś (chyba) BF'a + helikopter (dokładniej śmigło).
      Proszę o pomoc w znalezieniu tego filmiku lub chociażby utworu - bo odchodzę od zmysłów
    • Przez sobchuck
      Cześć! Chciałem przedstawić nasze filmy, które nagrywamy z kolegą, fabularne i fantasy
      https://www.youtube.com/watch?v=lSj3suPaDKk
      Film trwa 6 minut, zapraszam elo
    • Przez Webber

Reżyseria: Colin Trevorrow
      Scenariusz: Derek Connolly, Colin Trevorrow, Rick Jaffa, Amanda Silver
      Gatunek: Przygodowy / Sci-Fi
      Produkcja: USA
      Premiera: 12 czerwca 2015 (Polska) 29 maja 2015 (świat)
      Czas trwania: 124 min.
      Obsada: Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Irrfan Khan, BD Wong

W 2015 roku, 22 lata po wydarzeniach ukazanych w Parku Jurajskim na wyspie Isla Nublar działa w pełni sprawny park rozrywki, którego główną atrakcją są przywrócone do życia na drodze klonowania dinozaury. Spełniło się wielkie marzenie Johna Hammonda – park każdego roku przyciąga miliony turystów. Wyspą zarządza teraz firma Masrani Corporation, która wyciągnęła wnioski z tragicznych wydarzeń, jakie miały miejsce w 1993 roku. Park jest nieustannie strzeżony przez ochroniarzy i najemników, wyposażonych w nowoczesną broń i pojazdy. Genetycy parku przez połączenie materiału genetycznego kilku teropodów stwarzają nowy gatunek dinozaura. Zwierzę, nazwane Indominus rex, poza przerażającym wyglądem wykazuje niespotykany poziom agresji, a przy tym potrafi zmieniać kolor skóry, by upodobnić się do otoczenia. Ma służyć jako nowa atrakcja Parku i przyciągnąć większą ilość spragnionych mocnych wrażeń turystów. Dinozaur wymyka się spod kontroli, co wprowadza chaos na wyspie.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik