Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kowalak11

Co wymienić ??

Polecane posty

Witam :)

Mam 700 zł do rozdysponowania na nowe części do komputera ale nie mogę się zdecydować więc chciałbym się was poradzić :)

Mój sprzęt:

Płyta główna: Asus M3A78

Proc: AMD Phenom 8450 3x2.1 ghz

Grafika : 9800 GT

4 GB ram ddr2

Zasilacz nie jestem pewien jaki dokładnie ale jestem pewien że 500W

I teraz nie wiem czy kupić nową kartę graficzną np. gtx 660 czy kupić nową płytę główną i procesor wraz z ram. Chciałbym sobie pograć w najnowsze gierki takie jak BF 4 itp.

Możecie coś poradzić ??

Dzięki

Zaczniemy od PSU. Deus G1 500W/M1 550W - modularny, Be Quiet jakiś, XFX, OCZ, możesz sobie wybrać :P Dalej grafika. GTX 660 lub 7850 będzie fajną kartą, tylko nie zostanie ci kasy po kupnie PSU. Musiałbyś dozbierać lub zainwestować w coś tańszego. CPU powinien sobie jeszcze poradzić, jednak to nie jest jakaś najwyższa półka, nawet ze względu na to, że AMD. Do BF4 można by dziada podkręcić do powiedzmy 2,5 GHz, ale to na końcu. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Ederwolf
      Hello There.
      Była dzisiaj możliwość dodania sobie premium za darmo do BFa4, co też oczywiście zrobiłem. Postawiłem, że zainstaluję sobie ową grę bo jeszcze na moim lepszym kompie nie miałem okazji a zatęskniłem za FPSem. Zainstalowałem BF4 i zaczęły mi się pobierać DLC i tu mam jeden wielki problem, bo musiałem uruchomić Origina ponownie i co prawda zainstalowałem 1 dodatek z 5, ale po ponownym uruchomieniu nie wyskakuje mi pobieranie. Nigdzie nie mogę znaleźć opcji aby pobrać same dodatki. Ogólnie mnie szlag trafi zaraz, bo nie posiadam internetu tak szybkiego jak Rocki i pobieranie od nowa trochę mnie rozsierdza, tym bardziej, że nie mam możliwości pozostawienia kompa na te 8-10h tylko aby sie to wszystko na raz pobrało. Czy istnieje jakiś sposób by zainstalować te DLC bez reinstalacji?
    • Przez Colonel_Hawk04
      Witam serdecznie   Zapraszam na mój kanał, który można znaleźć pod linkiem: https://www.youtube.com/channel/UCktRMCFUeTTydL2Wng3-LqA

Jaka twórczość pojawi się na kanale? Będę zamieszczał tam GamePlay'e z gier serii Battlefield. Filmy te będę o różnej tematyce. Już teraz pracuję nad serią pt. "Przegląd broni" , która będzie polegała na opisaniu broni, przedstawieniu statystyk, dodatków do broni oraz na osobistych odczuciach. Ponadto w kwietniu gdy wyjdzie GTA V na PC ta o to gra zasili kanał, a w maju powinna się pojawić trzecia część Wiedźmina. Urozmaicać swój kanał będę również innymi grami. Jeśli ktoś chciałby ujrzeć mnie w jakiejś grze to śmiało proszę o zapytania kierowane w moją stronę. Moim celem na Youtube jest stworzenie pewnej społeczności wokół kanału, która będzie podzielała moje zainteresowania związane z grami. Dodatkowe materiały np: recenzje sprzętu, filmów bądź innych tekstów kultury będą się pojawiały w zależności od rosnącej liczby odbiorców. Moją dewizą jest stwierdzenie "Sukces rodzi się w bólach". Uparcie będę trwał przy swojej pasji jaką jest zainteresowanie grami oraz chęć wrzucania filmów! Do zobaczenia na moim kanale 
    • Przez Marcin2603
      Cześć i czołem
      Zapraszam na moje pierwsze liźnięcie (Więcej na kanale) Bety BF: Hardline.
      Zabawe w policjantów i złodziei czas zacząć

https://www.youtube.com/watch?v=mSzmw_69wm0

Jak dla mnie miła odskocznia od całej tej współczesnej militarii.
      Oczywiście to wersja beta więc jeden bug,nie dociągnięcie się znajdzie.
      A co wy sądzicie o Battlefield: Hardline ?
    • Przez MrPrredator
      Witam. Mam problem, otóż kupiłem BF4 w media markcie wszystko ładnie pieknię, instaluje z płyty i na battlelogu nie moge wejsc ani na zaden serwer ani do kampanii. Pomyślałem ze odinstaluje i zainstaluje grę jeszcze raz ale tu pojawia się problem ze gra kopiuje sie z plyty nastepnie jest instalacja i zacina się przy 20% ... nastepnie po kulku minutach komputer sie zwiesza i musze go restartowac ...

Moje specyfikacje :
      I7 4790 3,6 GHz
      MSI GTX 780
      8 GB RAM
      Windows 8.1 64 bit. 

Myślę ze to nie wina komputera ... Co o tym sądzicie moze wiecie jak to rozwiazac, ponieważ 120 zł w błoto to troche duzo ... (nie chce narazie dzwonic do pomocy technicznej bo watpie ze mi pomogą ... chociaz moze sie myle ale licze na jakąś pomoc
    • Przez Szczupak
      Kiedy wreszcie będzie to głosowanie na serverze jarock.pl 
      I czemu nie ma dodatku chińska nawałnica?

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik