Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
makmak

Wybór myszki.

Polecane posty

Strzałka.

Jako iż udało mi się złożyć nowy komputer, to postanowiłem kupić sobie jakąś gamingową myszkę. Okazało się, że jest to trudniejsze niż kupno kompa, więc zwracam się do was o pomoc :3

- do 150zł

- im mniej przycisków tym lepiej

Znalazłem takie:

Proszę dodawać linki do stron producentów lub napisać sam model!

Jeżeli nie jesteś graczem MMO i nie potrzebujesz 10000 przycisków na myszce, to polecam ci takie 5/6 przyciskowe (PPM, LPM, kółko i jakieś boczne przyciski, pod kciukiem), coś takiego jak ten Logitech, którego podałeś.

A jaki byś chciał kształt tej myszki? Płaską, wysoką, profilowaną?

No i oczywiście masz myszkę na prawej czy lewej ręce? Jeżeli na lewej to czy przeszkadza ci standardowa (praworęczna) myszka?

Wybór myszki to nie jest prosta sprawa, najlepiej poszukać odpowiedniego modelu osobiście i sprawdzić jak leży w dłoni. Wiem, że nie jest to proste ze względu na częsty brak poszukiwanego modelu w ofertach sklepowych albo na stanie w sklepie, ale zawsze lepiej od tego zacząć.

P.S. Miałem kilka myszek Logitech'a i zawsze byłem (jestem) z nich zadowolony.

jezeli chodzi o profil do reki, wygląd i osiągi to sie x7 logitecha prezentuje sam mam taka przez rok i jest ok, przy bf 3 sprawdzała sie swietnie, a jezeli chcesz po prostu szanerski ale nie twierdze, że gorszy bo napewno taki nie jest to wybierz Razer, lub ogólnie udaj sie w empikach maja takiego typu sprzętu mozna " pomacać  i oczy nacieszyc , a jak juz kupywać to do media marktu i na gwarancje bo daja najlepsze opcje w razie problemów, ale z myszka jakby miały byc problemy to szansa jedna na milion ;D

No ok, wybrałem tego Logitech'a X7 i sprawuje się świetnie. Przepraszam również za linki w pierwszym poście i proszem o zamknięcie tematu.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik