Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
LordVladek

Następca Galaxy Ace 2 - do 2K/500€

Polecane posty

Witam, w niedalekim czasie będę miał możliwość zakupienia telefonu w Niemczech bądź w Polsce, ze względu na polską gwarancję, z powodu że jest problem z rozpatrzeniem zagranicznych u nas. Budżet jakim będę dysponował wynosi ok. 500 Euro (2000 zł w Polsce) Mam upatrzonych kilka modeli, jednak nie wiem na który się zdecydować bo opinie są różne. Myślę nad Note 3, S4, LG G2, Nexus 5, Xperia Z1. Od telefonu wymagam wysokiej wydajności, dobrej jakości wyświetlanego obrazu, rozdzielczości FHD, sporego wyświetlacza (4.9" to moje minimum) dobrego aparatu. Jeśli telefon będę kupował w Niemczech, będzie to zapewne MM, w Polsce, allegro bądź jakiś sklep.

zależy od rodzaju gwarancji. IMHO najlepsza gwarancja to door to door. Wpada kurier, zabiera do najbliższego serwisu, który ma podpisaną umowę z producentem a jak naprawią to oddają. Ty nie ponosisz żadnych kosztów.

Polecam Xperie Z1.

Opinie zaczerpnąłem od 2 kolegów mających Z1.

Również je polecają. Świetny interfejs, styl wykonania no i ten aparat 20,7MP :)

Ja też jestem w trakcie kupowania. Sam wybrałem s4.

Miałem sentyment do Nexusa. Naprawdę dobry telefon. Jednak Samsung ma więcej bajerów i lepszą oraz większą baterię. To przeważyło.

Xperia z1- dobry, ale note 3 lepszy

HTC one- już trochę stary

Samsung s4 - bardo dobry

Nie mogłem też wybrać pomiędzy LG g2 i s4. LG go miażdży. Możesz w nim wszystko wyedytować. Ma te same funkcje co S4. Lg 90% skopiował.Jednak nie wiem czemu, ale s4 przemawia do mnie bardziej.

Note 3 jest dla mnie za duży. Jednak gdyby nie to to bym wziął właśnie ten model. Jest z nich najlepszy. Pod każdym względem lepszy od pozostałych. Miałem w ręku. Bawiłem się nim niestety tylko 2 dni, ale zrobił super wrażenie. Tylko ta wielkość :\

Co do kupna. Kupuj w Niemczech. Wyjdzie nieco taniej. Sam tam mieszkam i można czasami coś fajnego wyhaczyć.

Porównałem ceny polskiego i niemieckiego mm, można zaoszczędzić nawet 400 złoty, mi szczególnie podoba się Note, z powodu ekranu właśnie, tylko boję się że w kieszeni mógłby ulec uszkodzeniu..

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik