Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kenik

Kanał na YT Piona2k14

Polecane posty

Witam !

Chciałem zaprezentować Wam nowy kanał, który niedawno wystartował

http://youtu.be/3XqnCL18TaQ

Oceńcie sami :) Mam problemy z mówieniem do siebie, ale mam nadzieje, że nie wypadło aż tak źle. 

Pozdrawiam.

Całkiem spoko, tylko czemu nie ma audio z gry? Najlepiej jakbyś kupił, albo po prostu wyposażył się (nie ważne jak :P) w pełną wersję Actiona, albo Frapsa, bo ten watermark trochę może wkurzać. Komentarz nagrywaj w Audacity (darmowy program), potem tam możesz odszumić. Jeśli w darmowej wersji Actiona można nagrywać jedną ścieżkę, to będziesz mógł Actionem nagrywać audio z gry a w Audacity komentarz. Zanim zaczniesz nagrywać Actionem to zacznij nagrywać w Audacity i na 1,2,3 czy tam 3,4 zacznij nagrywać Actionem i potem już będzie łatwo zsynchronizować.

Całkiem spoko, ale jednak lepsze by były oryginalne dźwięki z gry :P
Jak tam dałeś tą muzykę, to ona była za głośno i Cię zagłuszała. Następnym razem staraj się, aby wszystko miało wyrównany poziom głośności, ale najlepiej żeby komentarz był głośniejszy od pozostałych ścieżek.

Lepiej, bo jest dźwięk z gry. Nie masz przypadkiem w programie do ustawień karty dźwiękowej dane przy mikrofonie żeby Ci usuwało szumy? Jak tak to najlepiej to wyłącz i dźwięk wtedy będzie czystszy i szczerze to będzie mnie szumów niż z tą funkcją. To jest strasznie słabe, lepiej odszumiać nagrany komentarz niż w czasie rzeczywistym.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik